Loopschema groep 1

Klik op "Meer" om het volledige schema te zien.

 

Datum Lokatie Training Omvang Extra informatie Intensiteit Pauze
28-01-19 Albano Ins en outs 6 maal 5 minuten   Zone 3/4 P 2 min
29-01-19   Rust        
30-01-19 Albano eim 6*300+2*1200+6*300   105-100-110% vD 100m/4min
31-01-19   D-H 45 minuten -- Z1 nvt
1-02-19            
2-02-19 -- D-1 90 minuten   Z2 nvt
3-02-19   Rust        
4-02-19 Albano Climaxduurloop 3 maal 20 min d1-2-3-t in 4 maal 5 min 80-85-90-100% vL3 3 min SP
5-02-19 -- Rust -- -- -- --
6-02-19 Albano EIM 4 maal 2000 meter Vlak tempo 100% vDoel 4 min
7-02-19   D-H 45 minuten -- Z1 nvt
8-02-19            
9-02-19 -- D-1 70 minuten   Z2 nvt
10-02-19   Rust        
11-02-19 Albano Wisseltempo 5 maal 2-2-1   100-90-110% vD SP 4 minuten
12-02-19 -- Rust -- -- -- --
13-02-19 Albano ET-Lang 6 maal 1200 meter Vlak tempo 100% vDoel 3 min
14-02-19   D-H 45 minuten -- Z1 nvt
15-02-19            
16-02-19 -- D-1 72 minuten   Z2  
17-02-19 -- Rust   0 -- --
18-02-19 Albano Piramideloop 6 series 1-2-1 min -- 105% vDoel 30 sec/sp=4
19-02-19 -- Rust -- -- -- --
20-02-19 Albano VO2 max training 4 herhalingen -- Maximaal 8-2 min
21-02-19   D-H 45 minuten -- Z1 nvt
22-02-19            
23-02-19 -- Wisseltempo 83 minuten 25-35-10-13 Z1-2-3-2 nvt
24-02-19   Rust        
25-02-19 Albano Climaxduurloop 3 series 2*2-4-6 Middelste 10KM tempo    
26-02-19 -- Rust -- -- -- --
27-02-19 Albano ET-Lang 5*1500(1000-100-400)   100-80-110% 3-4 min
28-02-19   D-H 45 minuten -- Z1 nvt
1-03-19            
2-03-19 -- D-1 95 minuten   Z2 nvt
3-03-19   Rust        
4-03-19 Albano Piramideloop 2-3-4-5-6-5-4-3-2 min   onder 10km 1-2 min
5-03-19 -- Rust -- -- -- --
6-03-19 Albano Run down grote serie   bordjes --
7-03-19   D-H 45 minuten -- Z1 nvt
8-03-19            
9-03-19 -- D-1 75 minuten   Z2 nvt
10-03-19
 
Rust        
11-03-19 Albano Bloktraining 5 maal 5 minuten steeds wat sneller   3 min
12-03-19 -- Rust -- -- -- --
13-03-19 Albano it-lang 5 maal 1000 meter ext-int 90-110% vDoel 2-4 min
14-03-19   D-H 45 minuten -- Z1 nvt
15-03-19            
16-03-19 -- D-1 85 minuten Of 45 min en wedstrijd Z2 nvt
17-03-19
 
Rust        
18-03-19 Albano Ins en outs 3 series van 5*1 min      
19-03-19 -- Rust -- -- -- --
20-03-19 Albano IIM 6 maal 400 meter   Lekker snel 3 min
21-03-19   D-H 45 minuten -- Z1 nvt
22-03-19            
23-03-19 -- D-1 95 minuten   Z2 nvt
24-03-19 Albano Wedstrijd Halderbergloop 10km MAX nvt
Groep 1 (Piet, Michel en Johan) overzicht