Schema groep 3 ( Toine/Jan)

Datum   Lokatie Training Pauze Info
11-sep      2/3 *  5 x 400 m1 P 100 m1 W.  maandag
Extensief  Kunststof  Ext.  M  S.P. 200 m1 W Tempo 4 
         
13-sep   Buitenom vanaf  Vaartspel   woensdag
Extensief     3*climax 1'1'1' Bloktr 3 x 3' Ritmetr. 2 x 30" 1 x 60" 1 x 120" ( 3 x ) P telkens 1' Tempo 5
Pagnevaartbos  
  S.P. 3' 
         
16-sep   Anders   DUURLOOP   weekend
 Duurloop  75'  voor 10 km wedstrijd geen pauze   Tempo 3/4
  40' voor 5 km wedstrijd  
18-sep      Up de clock 60 t/m 200 m1   maandag
 Intensief Kort  Kunststof  + 2 x 1200  of 800 m1   Tempo 1 t/m 8 
        1200/800 m1 T4 
20-sep   Buitenom vanaf  Rondje ca 9 a 10 km  Diverse woensdag
 Extensief locatie Oud Gastel   Vaartspel div. korte  Pauze's Start vanaf Parkeerterrein 
     Versnellingen   Achter Dirk van de Broek Korte Dreef
  Oud Gastel 
23-sep   Anders   Duurloop met Poespas   weekend
 Duurloop voor 10 km 75' (15'T4/15'T5/10'T6/5'T7  geen pauze  24 sept wedstr.
 rest  T3)
  Voor 5 km 40' (10'T4/10'T5/5' T6 rest T3)  Steenbergen 
25-sep     3/4  x  1500 m1  P 200 m1 maandag
Extensief   Kunststof  Ext. Lang  Wandel  Tempo 4
         
27-sep   Bu . Om. Vanaf Albano  5  *  3  x 2' P 1' Wandel  woensdag
Extensief     S.P. 3' Wandel  Tempo  4
       
30-9/1-10  Loslopen voor wedstrijd Wedstrijd of duurloop    Ca 30' loslopen met 3 x 30" versnelling   weekend
Of  Duurloop  Duurloop 80' ( 10 km )   1 okt. Singelloop
   
40'  ( 5 km )  Breda  maximaal
    Tempo 4 
2-okt  Intensief  Kunstsof

 2 *  4 x 400 m1 of hersteltraining 

na singelloop 3*4x 200 m1 ins outs

P 400 m1 - 250 m1 W/ 150 m1 DR. maandag Tempo 7
 Midden     P Herst.loop. 200 W S.P.  400 W. Voor Herstel Tempo 3
 
 
         
4-okt  Extensief Bu. Om   minutenloop  Pauze woensdag
     3'2'4'3'2'4'3'2'3'2'  2'1'2'2'1'2'1'1'2' Tempo 3/4 
  vanaf Albano      
7-10/8-10  WedstrijdB'hfd. Anders   Loslopen 30' met 3 x 30" versnellen  geen weekend
 of Duurloop of duurloop 70' ( 10 km ) of  35' voor 5 km     8 okt. Wedstr.
   Bosschenhoofd
9-okt      2*8x200m1 ins outs S.P. 400 m1 W.  maandag
Hersteltr. Kunststof  of2*8x300 m1 P 100 m1 W   tempo 4/5
       S.P. 300 W  
11-okt   Sportpark Albano

2,5 , 5 of 10 km  Unai Ketz Memorial

geen

woensdag Info via Trainer.

Wedstrijd       
       
14-okt  Duurloop  Anders     75' ( 10 km )  45' ( 5 km ) geen 

Tempo heel rustig 

       
   
16-okt         maandag
 Ext. M.  Kunststof  3 * 5 x 300 m1  100 m1 W S.P. 400 m1 W.  Tempo 4
         
18-okt    Bu.Om vanaf albano     woensdag
 Ext. K.

 3 x climax 1'2'3' Blok 3 x 3'

2* 5 x 1' ins outs

P Divers  Tempo 4 
       
22-okt    Rucphen     weekend
 Wedstrijd 5  of  10 km AVR   Geen  Tempo Max.
   
23-okt         maandag
 Hersteltr  Kunststof  W.U. Lange L.S. 2* 5 x 1' ins outs  S.P. 5' W  Tempo 4
         
25-okt    Bu.Om. vanaf Albano  W.U.  3*  5 x 1'  P 1' Dr. S.P. 5' W woensdag
 Wedstr.V.B.      Tempo 4
       
29-okt    Wedstrijd  Herfstmarathon  Geen weekend
 Etten Leur  5 , 10 of 21 km  Pauze  Tempo Max.
   
30-okt         maandag
 Kunstst.  Hersttr.  W.U. Lange L.S.   S.P. 5' W  Tempo 4
     2 * 5 x 1' ins outs    
1-nov         woensdag
       
       
4-nov         weekend
       
   
6-nov         maandag
         
         
8-nov         woensdag
       
       
11-nov         weekend
       
   
13-nov         maandag
         
         
15-nov         woensdag
       
       
18-nov         weekend
       
   
20-nov         maandag
         
         
22-nov         woensdag
       
       
25-nov         weekend
       
   
27-nov         maandag
         
         
29-nov         woensdag
       
       
2-dec         weekend
       
   
4-dec         maandag
         
         
6-dec         woensdag
       
       
9-dec         weekend
       
   
11-dec         maandag
         
         
13-dec         woensdag
       
       
16-dec         weekend
       
   
18-dec         maandag
         
         
20-dec         woensdag
       
       
23-dec         weekend
       
   
25-dec         maandag
         
         
27-dec         woensdag
       
       
30-dec         weekend
       
   

 

Groep 3 (Toine en Jan) overzicht