Uitslag Halderbergeloop 2015

Klik op "Lees meer" om de volledige uitslag van de Halderbergeloop van 15 maart 2015 te bekijken.

Uitslagen Halderbergeloop
Oudenbosch - Zondag 15 maart 2015
         
H5.3, 5.3KM  
Plts Naam Tijd Woonplaats/Vereniging GJ
1 Jeroen Nijland 18:24 Road Runners Etten-Leur 1984
2 Jens van Geel 19:42 THOR 2000
3 Rogier Loos 19:59 Bergen op Zoom 1974
4 Marlon Deijkers 21:34 AV Standdaarbuiten 1974
5 Stijn Bogers 21:53 Oudenbosch 1987
6 Bastiaan Vrielink 22:27 Leiden 1990
7 Hans Worseling 23:35 Rucphen 1952
8 Sander de Groot 25:31 Hoeven 1997
9 Jelle van Geel 25:34 THOR 2005
10 Koen van Zomeren 25:37 Achilles 1979
11 Wim Blom 26:43 Achilles 1951
12 Wout Daemen 27:31 Rijsbergen 1997
13 Tilbert Cappetijn 28:00 Nispen 1962
14 Daan Reuhman 28:09 Waalre 1960
15 Marco Spies 28:31 AVO 1983 1970
16 Jeroen Heijnen 28:33 AVO 1983 1975
17 Gillis Bosman 29:09 THOR 1939
18 Justin Chavlet 29:16 Etten-Leur 1982
19 Piet Haverkamp 29:38 Oud-Gastel 1948
20 Stefan van Poppel 30:03 AVO 1983 1985
21 Fred Nederpel 30:32 AVO 1983 1953
22 Jack Rommers 30:54 THOR 1977
23 Maarten Witte 32:17 Oudenbosch 1945
24 Marvin Schuurman 35:51 Etten-Leur 2006
         
D5.3, 5.3KM  
Plts Naam Tijd Woonplaats/Vereniging GJ
1 Ilvia Hederik 23:06 Energie 2001
2 Judith Vloedgraven 25:00 Road Runners Etten-Leur 1981
3 Eva van de Sande 25:46 THOR 1999
4 Karin van Peer 26:35 AVO 1983 1993
5 Thea van Bodegraven 27:30 AVO 1983 1955
6 Dinie Megens 28:47 Road Runners Etten-Leur 1954
7 Jannie Gijzen 28:54   1969
8 Petra Rockx 29:18 AVO 1983 1965
9 Danielle de Jong 30:30   1958
10 Monica de Kapper 30:31 AVO 1983 1976
11 Gemma Klijs 30:48 Oudenbosch 1987
12 Kiki Kerstens 30:55 AVO 1983 1996
13 Priscilla Rommers 31:01 THOR 1976
14 Nathalie Damen 31:14 Rijsbergen 1985
15 Jolien van Osta 31:25 AVO 1983 1964
16 Caroline van Batenburg 31:42 Bosschenhoofd 1972
17 Marije Santbergen 31:43 Roosendaal 1987
18 Daphne Ham 31:44 Steenbergen 1987
19 Yvonne Grobben 31:46   1981
20 Angelique Verpaalen 31:55 AVR '90  
21 Michelle Vrielink 31:56 Leiden 1992
22 Maartje van Peer 33:07 Oudenbosch 1995
23 Pauline Fransen 33:30 Etten-Leur 1974
24 Monique Snepvangers 34:17 Oudenbosch 1968
25 Nicole van den Bosch 34:20 Oudenbosch 1969
26 Kim Hertman 34:51 Oudenbosch 1992
27 Celeste Batenburg 34:54 Klundert 1992
28 Trix Gorter 35:12 Zevenbergen 1956
29 Mary de Wit 35:13 Made 1974
30 Patsy Kolhorn 35:52 Achilles  
31 Jacqueline Koevoets 36:05 Rijsbergen 1968
32 Rebecca Teboul 36:09 Breda 1982
33 Terry van Klaveren 36:16 AVO 1983 1964
34 Annet Vandenhecke 36:17 AVO 1983 1961
35 Monique Spies 37:17 AVO 1983 1961
36 Annie Goorden 37:20 AVO 1983 1958
         
HSEN, 10KM  
Plts Naam Tijd Woonplaats/Vereniging GJ
1 Wim de Cort 31:39 AC Lyra 1988
2 Mels Lambregts 33:52 THOR 1996
3 Jeffrey Faes 36:14 Achilles 1985
4 Sander van der Aarsen 39:35 AVO 1983 1981
         
H35, 10KM  
Plts Naam Tijd Woonplaats/Vereniging GJ
1 Huub Maas 32:43 THOR 1970
2 Eltjo van Mechelen 33:53 THOR 1977
3 Rudy van Mourik 36:40 Diomedon 1976
4 Frank van Groesen 36:57 Road Runners Etten-Leur 1980
5 Patrick van Schilt 38:33 Spado 1972
6 Dennis van den Bemt 38:46 Road Runners Etten-Leur 1978
7 Corné Keijl 40:22 Spado 1972
8 Arjan Laseroms 40:59 AVO 1983 1973
9 Bart van Aalst 42:40 Prins Hendrik 1979
10 Ton Rijsdijk 44:15 Diomedon 1978
11 Marco Goorden 44:30 THOR 1971
12 Peter Braspenning 46:15 AVO 1983 1972
13 Michael de Wolf 48:10 Roosendaal 1971
14 Werner Visser 52:23 AVO 1983 1979
15 Remco van de Waart 54:12 Olympia Halsteren 1977
         
H45, 10KM  
Plts Naam Tijd Woonplaats/Vereniging GJ
1 Richard Oosterhout 33:57 AVR '90 1965
2 Ad Verheijen 33:59 AVO 1983 1966
3 Toon Heeren 34:13 Achilles 1967
4 Dennis Klasen 35:58 THOR 1969
5 Ger Haverkamp 38:36 AVO 1983 1966
6 Hans van der Horst 39:39 THOR 1966
7 Marc van het Hooft 40:41 THOR 1967
8 Marcel de Bont 41:40 AVO 1983 1964
9 Jan Kouters 43:54 AVO 1983 1965
10 Mark Kamphuis 44:04 Loopgroep Aart Stigter 1968
11 Marc van Merriënboer 44:50 AVO 1983 1960
12 René van den Broek 47:14 THOR 1962
13 Kees van de Sande 51:16 Achilles 1967
14 Chris Pul 51:54 AVO 1983  
         
H55, 10KM      
Plts Naam Tijd Woonplaats/Vereniging GJ
1 Emiel Kerstens 39:06 AVO 1983 1959
2 Wim Wagemakers 41:03 AVR '90 1958
3 Toon van Peer 43:09 THOR 1951
4 Jos Rens 43:32 AVO 1983 1959
5 Adrie Baremans 43:57 AVO 1983 1957
6 Peter Pelsma 44:06 THOR 1956
7 Laurens Beks 44:09 Sprint 1954
8 Jos Jochems 44:22 Achilles 1953
9 Kees de Crom 44:40 Spado 1951
10 René de Kok 45:15 THOR 1950
11 Hans Barendregt 45:57 avVN 1952
12 Sieb Bom 46:18 AVR '90 1956
13 Tom Vermeulen 47:23 RRR 1953
14 Michel Bego 50:35 Road Runners Etten-Leur 1952
15 Peter Koenraadt 52:55 AVO 1983 1956
16 Peter Rijsdijk 53:54 de Heen  
17 Koos Hanswijk 56:40 Diomedon 1951
         
H65, 10KM      
Plts Naam Tijd Woonplaats/Vereniging GJ
1 Leo v.d. Luijtgaarden 47:38 THOR 1948
2 Rinus Mulders 48:31 THOR 1948
3 Johan Peeters 48:36 AVR '90 1949
4 Ben Sanders 55:57 AVO 1983 1949
         
DSEN, 10KM      
Plts Naam Tijd Woonplaats/Vereniging GJ
1 Elke Wouters 42:39 Road Runners Etten-Leur 1990
2 Yvonne Boot 43:53 AVO 1983 1981
3 Anouk Kerstens 46:42 De Langstraat 1991
4 Ellen Boden 50:29 Esak 1991
         
D35, 10KM      
Plts Naam Tijd Woonplaats/Vereniging GJ
1 Marian Verbruggen 43:46 THOR 1977
2 Ilona Schouw 44:27 Essen 1972
3 Wendy Deijkers 44:32 AV Standdaarbuiten 1973
4 Danielle Laurijssens 50:41 ESAK 1976
5 Iris de Bruijn-Vermeeren 55:43 AVR '90 1970
         
D45, 10KM      
Plts Naam Tijd Woonplaats/Vereniging GJ
1 Liset van Oosterhout 42:07 AVO 1983 1964
         
D55, 10KM      
Plts Naam Tijd Woonplaats/Vereniging GJ
1 Marianne de Schipper-Fokk 44:33 THOR 1959
2 Ciska Roelen 46:05 THOR 1956
3 Ria Bom 46:40 AVR '90 1959
4 Cia Smulders-Koetsenruyte 49:53 Achilles 1955
5 Mien Ossenblok 54:42 AVO 1983 1950
6 Bep Tielemans-Broeders 55:21 Olympia Halsteren 1955
7 Petra Veraart 56:39 AVR '90 1954
         
HPRES, 10KM      
Plts Naam Tijd Woonplaats/Vereniging GJ
1 Koen Hussaarts 38:18 Kruisland 1990
2 Leo van den Berg 40:32 Huijbergen 1981
3 Ron Kest 40:43 AVO 1983 1973
4 Dick Ernest 40:46 Oudenbosch 1969
5 Stefan Jorissen 41:21 Road Runners Etten-Leur 1977
6 Jaco Rip 41:31 Scherpenisse 1978
7 Koen van Elteren 41:51 Oud Gastel 1976
8 Jan van Praat 41:58 Hoeven 1955
9 Bob van Gaans 42:05 AVO 1983 1980
10 Henny Frijters 42:31 Bosschenhoofd 1967
11 Niels Jongeneelen 42:32 Roosendaal 1984
12 Angelo Jongenelis 43:41 RRR 1992
13 Ronald van Dijk 43:43 RRR 1987
14 Mark Horde 43:49 Oud Gastel 1994
15 Guus Vermeulen 43:58 AVO 1983 1962
16 Rob Horde 44:03 AVO 1983 1961
17 Piet Danen 44:14 Oud-Gastel 1960
18 Rob Willemse 44:16 Oud-Gastel 1977
19 John van Kuijk 44:26 Oudenbosch 1977
20 Jack Bergs 44:42 Roosendaal 1954
21 Jos Leijs 44:52 Bosschenhoofd 1965
22 Kees Kokke 44:54 AVO 1983 1966
23 Thorsten Schuurman 45:02 Achilles 1975
24 Rudolf de Jong 45:08 Oud Gastel  
25 Stefan Kas 45:18 Sint Willebrord 1992
26 Mark Mol 45:35 Oud Gastel 1992
27 Michael Boelens 45:41 Bergen op Zoom 1958
28 Hans Notenboom 45:43 Roosendaal 1978
29 Johnny van Dijk 45:45 RRR 1984
30 Michiel Zwijnenburg 46:06 Breda 1970
31 Joost Bezem 46:12 Oudenbosch 1969
32 B Vogelaar 46:13 Breda 1981
33 Henk Mollen 46:24 AVO 1983 1974
34 Danny de Hoon 47:02 AVO 1983 1971
35 Juul Klijs 47:11 Roosendaal 1981
36 Jaap Eckhardt 47:33 AVO 1983 1964
37 Dennis Matthijssen 47:55 Roosendaal 1974
38 Mark van den Bergh 48:16 Oud-Gastel 1978
39 Kurt Dingemans 49:13   1969
40 Hans berkhout 49:33 Oud-Gastel 1969
41 Mark van Rijsbergen  49:35 Toga 1980
42 Patrick Schrauwen 49:47 Breda 1970
43 Mark Oonincx 50:27 Sprundel 1971
44 Wim Oonincx 50:28 RRR 1968
45 Corne van Weer 50:32 AVO 1983  
46 Hans Poulis 50:34 Roosendaal 1957
47 Peter Leijs 50:36 Breda 1963
48 Dennie Neefs 51:46 AVO 1983 1982
49 Diederik van Hees 51:55 THOR 1965
50 Jan van Nijnatten 52:18 AVO 1983 1962
51 John Kolhorn 53:15 Achilles 1963
52 Patrick Gijzen 53:27 AVO 1983 1968
53 Rens Wouters 53:32 Breda 1987
54 Jac de Rooij 53:34 AVO 1983 1946
55 Remko Lengkeek 53:38 Etten-Leur 1977
56 Anton van Oosterhout 54:16 AVO 1983 1958
57 Andre van de Vreede 54:32 Roosendaal 1978
58 Frans Chaulet 56:19 Etten-Leur 1951
59 Wim de Jonge 59:54 AVO 1983 1947
60 Remco Poppelaars 1:00:09 Achilles 1968
61 Louis de Koning 1:00:37 Rijsbergen 1948
   
DPRES, 10KM      
Plts Naam Tijd Woonplaats/Vereniging GJ
1 Marjolijn Deelen-Linders 46:19 AVO 1983 1979
2 Ingeborg de Jong-Magielse 46:53 AV Standdaarbuiten 1974
3 Astrid Willemse 47:56 Oud-Gastel 1983
4 Hanneke Gillesse 50:59 AVO 1983 1952
5 Gerry van Nijnatten 53:26 AVO 1983 1963
6 Monique de Hoon 54:31 AVO 1983 1974
7 Lynn Smith 56:48   1969
8 Bianca Schuurman 59:32 Achilles 1976
9 Silvia Mol 1:00:07 Etten-Leur 1975
10 Anna Bakker 1:00:15 Breda 1985
Wedstrijden & Wandeltochten overzicht