Uitslag schoolatletiek - 22 april 2015

Op 22 april 2015 is bij A.V>O. '83 de voorronde jeugdatletiek gehouden. De totaaluitslag en de individuele uitslagen vindt u hier.

TOTAALSTAND JONGENS A            
plaats school 60m 600m ver bal 10x60m totaal
1 St. Bernardus jongens 88,0 85,0 95,0 80,0 39,0 387,0
2 De Regenboog jongens 105,0 79,5 58,0 89,0 15,0 346,5
3 't Bossche Hart jongens 59,5 72,0 65,0 91,0 34,5 322,0
4 OBS De Linde 87,0 78,5 83,5 48,0 21,0 318,0
5 De Klinkert jongens 70,0 46,5 78,5 86,0 28,5 309,5
6 De Bukehof jongens 69,0 92,5 63,0 52,0 18,0 294,5
7 St. Joannes jongens B 94,0 100,0 22,0 36,0 28,5 280,5
8 St. Joannes jongens A 53,0 82,0 64,0 31,5 12,0 242,5
9 Lindenlommer jongens 51,5 53,0 68,0 60,0 9,0 241,5
10 De Schakel jongens 28,5 33,0 74,5 51,0 24,0 211,0
11 Mariaschool jongens 19,5 29,5 72,0 63,5 4,5 189,0
12 Mariadonk 27,5 18,0 22,0 60,0 4,5 132,0
13 De Steiger jongens 27,5 9,5 14,5 32,0 34,5 118,0
               
TOTAALSTAND MEISJES A            
plaats school 60m 600m ver bal 10x60m totaal
1 St. Bernardus meisjes 59,5 81,5 63,5 81,0 30,0 315,5
2 De Klinkert meisjes 82,0 64,5 57,0 53,5 15,0 272,0
3 De Regenboog meisjes 55,0 62,5 63,0 67,0 24,0 271,5
4 Mariaschool meisjes 56,5 20,5 57,0 67,0 21,0 222,0
5 Lindenlommer meisjes 46,5 42,5 55,5 40,5 18,0 203,0
6 De Steiger meisjes 53,5 56,5 24,0 28,0 27,0 189,0
7 't Bossche Hart meisjes 34,0 55,0 41,5 46,0 9,0 185,5
8 De Bukehof meisjes 49,5 47,5 30,0 14,0 3,0 144,0
9 De Schakel meisjes 18,0 17,0 49,5 41,0 9,0 134,5
10 St. Joannes meisjes 10,5 17,5 24,0 27,0 9,0 88,0

 

  60m (Jongens A)      
nr. voornaam achternaam school prestatie punten
1 Ezra Koopmans De Regenboog jongens 8,72 39,0
2 Lotte Uijtdewilligen St. Joannes jongens B 8,81 38,0
3 Daan Veltman OBS De Linde 8,91 37,0
4 Amine Ahabbad De Regenboog jongens 8,97 36,0
5 Gijs Hagenaars St. Joannes jongens A 9,16 35,0
6 Luuk de Jong De Bukehof jongens 9,19 34,0
7 Job Kooistra St. Bernardus jongens 9,22 33,0
8 Reno Linders OBS De Linde 9,25 32,0
9 Tim Kanters St. Bernardus jongens 9,28 31,0
10 Luke Stewart De Regenboog jongens 9,34 30,0
11 Djeno vd Logt St. Joannes jongens B 9,41 29,0
12 Tim Frijters 't Bossche Hart jongens 9,44 28,0
13 Ernson vd Bosch St. Joannes jongens B 9,48 27,0
14 Stef Baas De Klinkert jongens 9,50 26,0
15 Gijs Heshof De Klinkert jongens 9,56 24,0
  Remco Krouwel St. Joannes jongens B 9,56  
  Bryan van der Meulen Lindenlommer jongens 9,56 24,0
  Davey Jiang St. Bernardus jongens 9,56 24,0
19 Julian Sep Lindenlommer jongens 9,62 22,0
20 Pieter Vreman St. Bernardus jongens 9,65  
21 Yassine Hadji De Bukehof jongens 9,66 21,0
22 Daan Baas De Klinkert jongens 9,68 20,0
  Glenn Groen De Klinkert jongens 9,68 20,0
24 Maaike Scheepers De Steiger jongens 9,72 19,0
25 Sven Baecklant OBS De Linde 9,75 18,0
26 Mo Vogelaar 't Bossche Hart jongens 9,78 16,5
  Niels Elst Mariaschool jongens 9,78 16,5
28 Ziggy Trion 't Bossche Hart jongens 9,81 15,0
29 Bauke Scheerder De Bukehof jongens 9,82 14,0
30 Ionut Raba De Schakel jongens 9,90 13,0
31 Bram van de Luijtgaarde Mariadonk 9,91 11,5
  Timo de Bock De Schakel jongens 9,91 11,5
33 Sander Vogelaars St. Joannes jongens A 9,96 10,0
34 Joris van Eekelen Mariadonk 9,97 9,0
35 Robbe Snepvangers 't Bossche Hart jongens 10,00  
  Maikel Kepers De Klinkert jongens 10,00  
37 Dario Roks St. Joannes jongens A 10,01 8,0
38 Jay Akkermans St. Bernardus jongens 10,03  
  Ties Bouwmeester 't Bossche Hart jongens 10,03  
  Sem Roovers De Bukehof jongens 10,03  
  Angelo Veeke De Bukehof jongens 10,03  
42 Daan Timmerman Mariadonk 10,09 7,0
43 Joey Heijnen OBS De Linde 10,10  
44 Ian Brands De Steiger jongens 10,15 5,5
  Davy de Jong Lindenlommer jongens 10,15 5,5
  Jasper Dankers Lindenlommer jongens 10,15 5,5
  Milan van Nijnatten OBS De Linde 10,15  
48 Lostris Ippler Mariadonk 10,28  
49 Andrzej Krol De Regenboog jongens 10,31  
50 Stan Meesters De Schakel jongens 10,40 4,0
51 Rutger Wapstra Lindenlommer jongens 10,44  
52 Noah van Opstal De Schakel jongens 10,47  
53 Julia Runhaar St. Joannes jongens B 10,53  
54 Houssam Betari De Regenboog jongens 10,56  
55 Myrthe Mulders De Steiger jongens 10,60 3,0
56 Ralph Otten Mariaschool jongens 10,63 2,0
57 `Tim Blom De Schakel jongens 10,65  
58 Veesha Subramaniam Mariaschool jongens 10,69 1,0
59 Lean van Waalwijk Mariaschool jongens 10,75  
60 Achraf Boudouch Mariaschool jongens 10,81  
61 Milou Verheijen Mariadonk 10,84  
62 Quin Nijdam St. Joannes jongens A 10,97  
63 Jordy Schouwenaars St. Joannes jongens A 13,07  
           
  600m (Jongens A)      
nr. voornaam achternaam school prestatie punten
1 Ernson vd Bosch St. Joannes jongens B 01:54,0 39,0
2 Amine Ahabbad De Regenboog jongens 01:56,0 38,0
3 Reno Linders OBS De Linde 01:57,0 36,5
  Mika Zwijnenberg De Bukehof jongens 01:57,0 36,5
5 Luuk de Jong De Bukehof jongens 01:58,0 35,0
6 Lotte Uijtdewilligen St. Joannes jongens B 02:00,0 34,0
7 Jelmer Huijsmans St. Joannes jongens A 02:01,0 33,0
8 Moreno Tak St. Bernardus jongens 02:03,0 32,0
9 Gijs Hagenaars St. Joannes jongens A 02:04,0 31,0
10 Declan Buurstee St. Bernardus jongens 02:05,0 29,0
  Stevens Dankers Lindenlommer jongens 02:05,0 29,0
  Jeroen de Hoon 't Bossche Hart jongens 02:05,0 29,0
13 Remco Krouwel St. Joannes jongens B 02:06,0 27,0
14 Ezra Koopmans De Regenboog jongens 02:07,0 26,0
15 Guy Hendriks De Klinkert jongens 02:08,0 24,0
  Roan Knobel St. Bernardus jongens 02:08,0 24,0
  Mees Bouwmeester 't Bossche Hart jongens 02:08,0 24,0
18 Nick Mol St. Bernardus jongens 02:09,0  
  Bauke Scheerder De Bukehof jongens 02:09,0 21,0
  Sven Baecklant OBS De Linde 02:09,0 21,0
  Koen Lockefeir OBS De Linde 02:09,0 21,0
  Boris Priester De Bukehof jongens 02:09,0 21,0
23 Kevin Horians OBS De Linde 02:10,0  
  Tim Frijters 't Bossche Hart jongens 02:10,0 19,0
25 Pieter Vreman St. Bernardus jongens 02:11,0  
  Rick vd Boom 't Bossche Hart jongens 02:11,0  
  Dario Roks St. Joannes jongens A 02:11,0 18,0
28 Achraf Mekkaoui De Bukehof jongens 02:12,0  
  Stefan Huang De Schakel jongens 02:12,0 17,0
30 Olivier Vreugde De Regenboog jongens 02:13,0 15,5
  Jasper Dankers Lindenlommer jongens 02:13,0 15,5
32 Thijmen Teuns De Regenboog jongens 02:14,0  
33 Gijs Heshof De Klinkert jongens 02:15,0 14,0
34 Niels Elst Mariaschool jongens 02:17,0 13,0
  Ralf Hagenaars St. Joannes jongens A 02:17,0  
36 Ionut Raba De Schakel jongens 02:19,0 12,0
37 Sem Lazaroms St. Joannes jongens B 02:20,0  
  Ties Bouwmeester 't Bossche Hart jongens 02:20,0  
39 Achraf Boudouch Mariaschool jongens 02:21,0 10,5
  Nine van Bergen St. Joannes jongens B 02:21,0  
  Wouter van Vlimmeren Mariadonk 02:21,0 10,5
42 Kevin Hoogendoorn Lindenlommer jongens 02:23,0 8,5
  Jan-Willem van Spaandonk De Klinkert jongens 02:23,0 8,5
44 Maaike Scheepers De Steiger jongens 02:25,0 7,0
  Davy de Jong Lindenlommer jongens 02:25,0  
46 Houssam Betari De Regenboog jongens 02:28,0  
47 Chester Schouwenaars Mariaschool jongens 02:29,0 6,0
  Thomas Overwijk De Klinkert jongens 02:29,0  
49 Ole Storms Lindenlommer jongens 02:30,0  
50 Rick Buckens Mariadonk 02:31,0 5,0
  Mexi de Jong OBS De Linde 02:31,0  
52 Younes Ahabri De Schakel jongens 02:34,0 4,0
53 Lean van Waalwijk Mariaschool jongens 02:37,0  
54 Madelon Theunisse De Steiger jongens 02:38,0 2,5
  Babette Buyk Mariadonk 02:38,0 2,5
  David Khorenyan De Schakel jongens 02:38,0  
57 Tygo Lazaroms St. Joannes jongens A 02:42,0  
58 Can Ozkaraca De Schakel jongens 02:44,0  
59 Walid el Azrak Mariaschool jongens 02:47,0  
60 Stijn van Willigenburg De Klinkert jongens 02:53,0  
61 Matthew van Overveld Mariadonk 03:22,0  
62 Milou Verheijen Mariadonk dnf  
  Quinten van Tilburg De Steiger jongens dnf  
           
  ver (Jongens A)      
nr. voornaam achternaam school prestatie punten
1 Daan Veltman OBS De Linde 4,14 39,0
2 Joey vd Berg Mariaschool jongens 4,09 38,0
3 Mika Zwijnenberg De Bukehof jongens 4,06 37,0
4 Tim Kanters St. Bernardus jongens 3,88 36,0
5 Jelmer Huijsmans St. Joannes jongens A 3,85 35,0
6 Guy Hendriks De Klinkert jongens 3,70 34,0
7 Remco van der Goes OBS De Linde 3,67 33,0
8 Stefan Huang De Schakel jongens 3,60 32,0
9 Job Kooistra St. Bernardus jongens 3,56 31,0
10 Ziggy Trion 't Bossche Hart jongens 3,45 30,0
11 Stevens Dankers Lindenlommer jongens 3,44 29,0
12 Iwan Mies St. Bernardus jongens 3,42 28,0
13 Tim Lazaroms Mariaschool jongens 3,41 27,0
14 Robin Brugel Lindenlommer jongens 3,40 26,0
15 Rick Michielsen St. Bernardus jongens 3,39  
16 Daan Baas De Klinkert jongens 3,38 24,5
  Daan de Bruijn De Schakel jongens 3,38 24,5
18 Ralf Hagenaars St. Joannes jongens A 3,37 23,0
19 Beerd de Rooij De Regenboog jongens 3,34 22,0
20 Rick Suijkerbuijk 't Bossche Hart jongens 3,32 21,0
21 Glenn Groen De Klinkert jongens 3,30 20,0
  Declan Buurstee St. Bernardus jongens 3,30  
23 Thijmen Teuns De Regenboog jongens 3,29 19,0
24 Noah van Opstal De Schakel jongens 3,27 18,0
25 Bram Dorland De Regenboog jongens 3,26 17,0
  Younes Ahabri De Schakel jongens 3,26  
27 Sem Roovers De Bukehof jongens 3,24 16,0
28 Lostris Ippler Mariadonk 3,23 15,0
29 Jan-Willem van Spaandonk De Klinkert jongens 3,20  
30 Bram Snijders 't Bossche Hart jongens 3,19 14,0
31 Rutger Wapstra Lindenlommer jongens 3,18 13,0
32 Jaap Snepvangers De Regenboog jongens 3,12  
33 Robbe Snepvangers 't Bossche Hart jongens 3,10  
34 Jari van der Veer De Steiger jongens 3,06 11,5
  Joey Heijnen OBS De Linde 3,06 11,5
36 Koen Lockefeir OBS De Linde 3,04  
37 Rick vd Boom 't Bossche Hart jongens 3,03  
  Bas Engelen De Bukehof jongens 3,03 10,0
39 Anne Sophie Rockx OBS De Linde 3,02  
40 Luuk Roelen Lindenlommer jongens 2,97  
  Nine van Bergen St. Joannes jongens B 2,97 9,0
42 Julia Runhaar St. Joannes jongens B 2,96 8,0
43 Kevin Hoogendoorn Lindenlommer jongens 2,94  
44 Abdelghani Loufi De Klinkert jongens 2,93  
45 Sven de Hoon Mariaschool jongens 2,92 7,0
46 Omar Camelia De Regenboog jongens 2,89  
47 Quin Nijdam St. Joannes jongens A 2,83 6,0
48 Kiomi Nijdam St. Joannes jongens B 2,81 5,0
49 Babette Buyk Mariadonk 2,79 4,0
50 Sven Huijgen De Bukehof jongens 2,77  
51 Chester Schouwenaars Mariaschool jongens 2,74  
52 Joris van Eekelen Mariadonk 2,72 3,0
  Can Ozkaraca De Schakel jongens 2,72  
54 Thijs Bogers St. Joannes jongens A 2,71  
55 Nick Monsieurs Mariadonk 2,70  
56 Wesley Janssen De Bukehof jongens 2,65  
57 Myrthe Mulders De Steiger jongens 2,64 2,0
58 Ralph Otten Mariaschool jongens 2,61  
59 Madelon Theunisse De Steiger jongens 2,59 1,0
60 Lisa van den Bouwhuijsen Mariadonk 2,57  
61 Xander Theunisse De Steiger jongens 2,53  
62 Lieke Schrauwen St. Joannes jongens B 2,28  
63 Ivana Derene St. Joannes jongens B 2,24  
64 Maurits Uijtdewilligen St. Joannes jongens A 1,86  
           
  bal (Jongens A)      
nr. voornaam achternaam school prestatie punten
1 Luke Stewart De Regenboog jongens 41,59 39,0
2 Remco van der Goes OBS De Linde 40,00 38,0
3 Denzel Baselier St. Bernardus jongens 36,92 37,0
4 Andrzej Krol De Regenboog jongens 36,81 36,0
5 Thomas Overwijk De Klinkert jongens 35,70 35,0
6 `Tim Blom De Schakel jongens 34,55 34,0
7 Bram Snijders 't Bossche Hart jongens 33,75 33,0
8 Jeroen de Hoon 't Bossche Hart jongens 33,36 32,0
9 Joey vd Berg Mariaschool jongens 32,86 31,0
10 Stef Baas De Klinkert jongens 32,50 30,0
11 Djeno vd Logt St. Joannes jongens B 32,35 29,0
12 Daan Timmerman Mariadonk 32,31 28,0
13 Tim Lazaroms Mariaschool jongens 32,05 27,0
14 Mees Bouwmeester 't Bossche Hart jongens 31,73 26,0
15 Ole Storms Lindenlommer jongens 31,62 25,0
16 Patrik Rafalski De Bukehof jongens 31,50 24,0
17 Jay Akkermans St. Bernardus jongens 31,24 23,0
18 Julian Sep Lindenlommer jongens 30,45 22,0
19 Rick Suijkerbuijk 't Bossche Hart jongens 30,19  
20 Maikel Kepers De Klinkert jongens 29,70 21,0
21 Thom van den Broek St. Bernardus jongens 29,64 20,0
22 Mo Vogelaar 't Bossche Hart jongens 29,26  
23 Roan Knobel St. Bernardus jongens 29,20  
24 Quinten van Tilburg De Steiger jongens 28,73 19,0
25 Tygo Lazaroms St. Joannes jongens A 27,87 18,0
26 Tom van Tuijl St. Bernardus jongens 26,60  
27 Bram van de Luijtgaarde Mariadonk 26,28 17,0
28 Bas Engelen De Bukehof jongens 25,68 16,0
29 Nick Monsieurs Mariadonk 25,65 15,0
30 Rick Buckens Mariadonk 25,48  
31 Beerd de Rooij De Regenboog jongens 25,39 14,0
32 Jaap Snepvangers De Regenboog jongens 25,26  
33 Robin Brugel Lindenlommer jongens 24,98 13,0
34 Wesley Janssen De Bukehof jongens 24,95 12,0
35 Abdelghani Loufi De Klinkert jongens 24,67  
36 Xander Theunisse De Steiger jongens 24,28 11,0
37 Luuk Roelen Lindenlommer jongens 24,11  
38 Timo de Bock De Schakel jongens 23,61 10,0
39 Kevin Horians OBS De Linde 23,52 9,0
40 Thijs Bogers St. Joannes jongens A 23,12 8,0
41 Daan de Bruijn De Schakel jongens 22,54 7,0
42 Gino Kriesels Mariaschool jongens 22,25 5,5
  Jordy Schouwenaars St. Joannes jongens A 22,25 5,5
44 Ivana Derene St. Joannes jongens B 22,17 4,0
45 Sem Lazaroms St. Joannes jongens B 22,00 3,0
46 Kevin Janssen De Bukehof jongens 21,95  
47 Stan Meesters De Schakel jongens 21,83  
48 Lisa van den Bouwhuijsen Mariadonk 21,60  
49 Omar Boudouch Mariaschool jongens 21,46  
50 Jari van der Veer De Steiger jongens 21,35 2,0
51 Mexi de Jong OBS De Linde 20,66 1,0
52 Bram Dorland De Regenboog jongens 20,65  
53 David Khorenyan De Schakel jongens 20,22  
54 Lieke Schrauwen St. Joannes jongens B 18,42  
55 Kiomi Nijdam St. Joannes jongens B 18,27  
56 Milan van Nijnatten OBS De Linde 17,73  
57 Anne Sophie Rockx OBS De Linde 17,41  
58 Ian Brands De Steiger jongens 16,81  
59 Sander Vogelaars St. Joannes jongens A 15,82  
60 Stijn van Willigenburg De Klinkert jongens 15,60  
61 Bryan van der Meulen Lindenlommer jongens 15,23  
62 Achraf Mekkaoui De Bukehof jongens 14,85  
63 Sven de Hoon Mariaschool jongens 13,89  
64 Maurits Uijtdewilligen St. Joannes jongens A 8,73  
           
  10x60m (Jongens A)      
nr.     school prestatie punten
1     St. Bernardus jongens 01:40,0 39,0
2     't Bossche Hart jongens 01:43,0 34,5
      De Steiger jongens 01:43,0 34,5
4     De Klinkert jongens 01:44,0 28,5
      St. Joannes jongens B 01:44,0 28,5
6     De Schakel jongens 01:45,0 24,0
7     OBS De Linde 01:46,0 21,0
8     De Bukehof jongens 01:47,0 18,0
9     De Regenboog jongens 01:48,0 15,0
10     St. Joannes jongens A 01:50,0 12,0
11     Lindenlommer jongens 01:51,0 9,0
12     Mariadonk 01:55,0 4,5
      Mariaschool jongens 01:55,0 4,5
           
  60m (Meisjes A)      
nr. voornaam achternaam school prestatie punten
1 Zera Hulswit De Steiger meisjes 8,59 30,0
2 Nina Saarloos De Klinkert meisjes 9,35 29,0
3 Lisa van Willigenburg De Klinkert meisjes 9,44 28,0
4 Fleur Martens Lindenlommer meisjes 9,53 27,0
5 Iris vd Aart Mariaschool meisjes 9,62 26,0
6 Merel van Zwol De Klinkert meisjes 9,69 25,0
7 Li-Zhu van Krugten De Regenboog meisjes 9,81 24,0
8 Sara Rifi De Regenboog meisjes 9,84 23,0
9 Noa Slabbekoorn St. Bernardus meisjes 9,87 21,5
  Noortje Schijvenaars De Bukehof meisjes 9,87 21,5
11 Mijntje van Meel St. Bernardus meisjes 9,91 20,0
12 Nina Haadsma De Bukehof meisjes 9,94 19,0
13 Sanne van Loon St. Bernardus meisjes 9,97 18,0
14 Ihsane Rahou Mariaschool meisjes 10,00 16,5
  Carolina Vilarinho Franca St. Bernardus meisjes 10,00  
  Noa Brandsen Lindenlommer meisjes 10,00 16,5
17 Femke Schouten 't Bossche Hart meisjes 10,06 15,0
18 Belle de Zwart Mariaschool meisjes 10,13 14,0
  Maxime Roos De Klinkert meisjes 10,13  
20 Femke Picavet De Steiger meisjes 10,16 13,0
21 Elsa Milikan 't Bossche Hart meisjes 10,23 12,0
22 Dorie Nejal De Steiger meisjes 10,25 10,5
  Britt Meesters De Schakel meisjes 10,25 10,5
24 Kristianne Valk De Bukehof meisjes 10,29 9,0
25 Sam Schijvenaar De Regenboog meisjes 10,35 8,0
26 Robine van Merrienboer 't Bossche Hart meisjes 10,37 7,0
27 Merel van Alphen De Schakel meisjes 10,41 5,5
  Demi Verstraaten St. Joannes meisjes 10,41 5,5
29 Judith Leinenga St. Joannes meisjes 10,44 4,0
30 Lieve Jacobs Lindenlommer meisjes 10,46 3,0
31 Sanne Lazeroms 't Bossche Hart meisjes 10,56  
  AnneSofie van den Broeke De Schakel meisjes 10,56 2,0
  Indy Mannien Lindenlommer meisjes 10,56  
34 Sanne van Gastel Mariaschool meisjes 10,63  
35 Fleur Jansen St. Bernardus meisjes 10,65  
36 Quincy Mollen De Schakel meisjes 10,66  
37 Rachel van Rijen Lindenlommer meisjes 10,84  
38 Christina Totta De Klinkert meisjes 10,91  
39 Youssra Boich De Regenboog meisjes 10,93  
40 Jessie Vervloed De Bukehof meisjes 11,06  
41 Sharona Hendrikx St. Joannes meisjes 11,25 1,0
42 Tessa Koevoets 't Bossche Hart meisjes 11,35  
  Anouk Holst De Regenboog meisjes 11,35  
44 Joyce de Pijper St. Joannes meisjes 11,53  
45 Emma Dijkstra Mariaschool meisjes 11,56  
46 Romy van den Muijsenberg De Schakel meisjes 11,82  
47 Eveline Dingemans St. Joannes meisjes 11,84  
48 Renske Priester De Bukehof meisjes 12,10  
           
  600m (Meisjes A)      
nr. voornaam achternaam school prestatie punten
1 Zera Hulswit De Steiger meisjes 02:05,0 30,0
2 Janneke Haast St. Bernardus meisjes 02:10,0 28,5
  Nina Saarloos De Klinkert meisjes 02:10,0 28,5
4 Mijntje van Meel St. Bernardus meisjes 02:11,0 26,5
  Birgit Kempenaars St. Bernardus meisjes 02:11,0 26,5
6 Marieke Schets St. Bernardus meisjes 02:12,0  
7 Femke van Alphen St. Bernardus meisjes 02:16,0  
8 Wafae Mosati De Regenboog meisjes 02:18,0 24,5
  Merel van Zwol De Klinkert meisjes 02:18,0 24,5
10 Esther Maranus De Bukehof meisjes 02:19,0 23,0
11 Magdalena Kuzma De Regenboog meisjes 02:22,0 21,5
  Lieke de Hoon 't Bossche Hart meisjes 02:22,0 21,5
13 Romy vd Boom 't Bossche Hart meisjes 02:23,0 19,5
  Fleur Martens Lindenlommer meisjes 02:23,0 19,5
15 Noortje Schijvenaars De Bukehof meisjes 02:24,0 18,0
16 Romy Braspenning De Regenboog meisjes 02:26,0 16,5
  Isabella de Mez De Steiger meisjes 02:26,0 16,5
18 Sanne Lazeroms 't Bossche Hart meisjes 02:27,0 14,0
  Merel van Alphen De Schakel meisjes 02:27,0 14,0
  Sophie Huijsmans Lindenlommer meisjes 02:27,0 14,0
21 Inass Balouda Mariaschool meisjes 02:28,0 11,5
  Daniek van den Bos De Klinkert meisjes 02:28,0 11,5
23 Dorie Nejal De Steiger meisjes 02:29,0 10,0
24 Rachel van Rijen Lindenlommer meisjes 02:31,0 9,0
25 Demi Verstraaten St. Joannes meisjes 02:32,0 8,0
  Vera van der Meijden Lindenlommer meisjes 02:32,0  
27 Kristianne Valk De Bukehof meisjes 02:33,0 6,5
  Sharona Hendrikx St. Joannes meisjes 02:33,0 6,5
29 Ihsane Rahou Mariaschool meisjes 02:34,0 5,0
30 Iris vd Aart Mariaschool meisjes 02:35,0 4,0
  Susan Leenders 't Bossche Hart meisjes 02:35,0  
32 Mayada Alali De Bukehof meisjes 02:37,0  
  Michelle vd Bemt Mariaschool meisjes 02:37,0  
34 Aisha Lucas Mariaschool meisjes 02:38,0  
35 Nina Wezenbeek St. Joannes meisjes 02:39,0 3,0
36 Britt Meesters De Schakel meisjes 02:42,0 2,0
37 Iris Jans De Regenboog meisjes 02:43,0  
38 Meike Ernest De Regenboog meisjes 02:46,0  
39 Lara Snikkers De Schakel meisjes 02:50,0 1,0
40 Johill Blijf St. Joannes meisjes 02:55,0  
41 Demi Lazaroms 't Bossche Hart meisjes 02:59,0  
  Deveny vd Kooi De Schakel meisjes 02:59,0  
43 Judith Leinenga St. Joannes meisjes 03:06,0  
44 Kawtar Staifa De Bukehof meisjes 03:09,0  
45 Verena Krummel Lindenlommer meisjes dnf  
           
  ver (Meisjes A)      
nr. voornaam achternaam school prestatie punten
1 Peculia Pewcel De Regenboog meisjes 3,84 30,0
2 Femke Schouten 't Bossche Hart meisjes 3,70 29,0
3 Iris Oerlemans St. Bernardus meisjes 3,66 28,0
4 Noa Brandsen Lindenlommer meisjes 3,65 27,0
5 Maria van Spaandonk De Klinkert meisjes 3,48 26,0
6 Sanne van Gastel Mariaschool meisjes 3,45 25,0
7 Dina Benyaqoub Mariaschool meisjes 3,32 24,0
8 Sophie Huijsmans Lindenlommer meisjes 3,30 23,0
9 Romy Braspenning De Regenboog meisjes 3,28 22,0
10 AnneSofie van den Broeke De Schakel meisjes 3,21 21,0
11 Nina Wezenbeek St. Joannes meisjes 3,20 20,0
12 Wiktoria Skora De Schakel meisjes 3,18 18,5
  Rosa Vermeule St. Bernardus meisjes 3,18 18,5
14 Roxy Roozendaal St. Bernardus meisjes 3,16 17,0
15 Daniek van den Bos De Klinkert meisjes 3,15 16,0
16 Femke van Alphen St. Bernardus meisjes 3,14  
  Daisy Millesen De Klinkert meisjes 3,14 15,0
18 Demi van Bilsen De Bukehof meisjes 3,10 14,0
19 Suus Akkermans De Steiger meisjes 3,04 13,0
20 Enola de Jongh St. Bernardus meisjes 3,00  
  Ghysmene Vrijlandt De Bukehof meisjes 3,00 12,0
22 Meike Ernest De Regenboog meisjes 2,96 11,0
23 Sam Schijvenaar De Regenboog meisjes 2,89  
24 Quincy Mollen De Schakel meisjes 2,87 10,0
25 Liz Egbers De Steiger meisjes 2,86 9,0
26 Elena Bisai Mariaschool meisjes 2,85 8,0
27 Emi Prins 't Bossche Hart meisjes 2,84 7,0
28 Robine van Merrienboer 't Bossche Hart meisjes 2,80 5,5
  Indy Mannien Lindenlommer meisjes 2,80 5,5
30 Maxime Roos De Klinkert meisjes 2,79  
31 Chloe van Aart De Klinkert meisjes 2,78  
32 Jessie Vervloed De Bukehof meisjes 2,77 4,0
33 Elsa Milikan 't Bossche Hart meisjes 2,75  
  Luna Huijsmans St. Joannes meisjes 2,75 3,0
35 Nicky Brouwers Mariaschool meisjes 2,68  
  Isabella de Mez De Steiger meisjes 2,68 2,0
37 Fleur vd Bosch St. Joannes meisjes 2,67 1,0
38 Puk Storms Lindenlommer meisjes 2,65  
  Noortje van de Ven Lindenlommer meisjes 2,65  
  Hajar Rahou Mariaschool meisjes 2,65  
  Maartje Hoek De Schakel meisjes 2,65  
42 Puck Visser De Regenboog meisjes 2,54  
43 Vienna Vermeulen De Bukehof meisjes 2,46  
44 Susan Leenders 't Bossche Hart meisjes 2,42  
45 Sanne de Rooij De Bukehof meisjes 2,39  
46 Anne van Rijswijk St. Joannes meisjes 2,31  
47 Joyce de Pijper St. Joannes meisjes 2,23  
48 Anne Nieuwkerk De Steiger meisjes 2,13  
49 Deveny vd Kooi De Schakel meisjes 2,12  
           
  bal (Meisjes A)      
nr. voornaam achternaam school prestatie punten
1 Magdalena Kuzma De Regenboog meisjes 31,70 30,0
2 Lisa van Willigenburg De Klinkert meisjes 31,37 29,0
3 Janneke Haast St. Bernardus meisjes 28,80 28,0
4 Daphne van de Riet St. Bernardus meisjes 25,45 27,0
5 Rosa Vermeule St. Bernardus meisjes 25,40 26,0
6 Hajar Rahou Mariaschool meisjes 24,76 25,0
7 Esmee Hereijgers St. Bernardus meisjes 24,45  
8 Nicky Brouwers Mariaschool meisjes 24,22 24,0
9 Romy vd Boom 't Bossche Hart meisjes 23,49 23,0
10 Vera van der Meijden Lindenlommer meisjes 22,40 22,0
11 Romy van den Muijsenberg De Schakel meisjes 21,80 21,0
12 Pien Schroevers De Regenboog meisjes 20,95 20,0
13 Suus Akkermans De Steiger meisjes 20,92 19,0
14 Aisha Lucas Mariaschool meisjes 20,50 18,0
15 Sara Rifi De Regenboog meisjes 20,05 17,0
16 Noortje van de Ven Lindenlommer meisjes 19,50 15,5
  Daisy Millesen De Klinkert meisjes 19,50 15,5
18 Lara Snikkers De Schakel meisjes 19,34 14,0
19 Veerle Bus St. Bernardus meisjes 19,05  
20 Luna Huijsmans St. Joannes meisjes 19,00 13,0
21 Demi Lazaroms 't Bossche Hart meisjes 18,97 12,0
22 Lieke de Hoon 't Bossche Hart meisjes 18,56 11,0
23 Youssra Boich De Regenboog meisjes 18,40  
24 Eveline Dingemans St. Joannes meisjes 18,26 10,0
25 Christina Totta De Klinkert meisjes 17,90 9,0
26 Sanne de Rooij De Bukehof meisjes 17,70 8,0
27 Emi Prins 't Bossche Hart meisjes 17,52  
  Anouk Holst De Regenboog meisjes 17,52  
29 Liz Egbers De Steiger meisjes 17,36 7,0
30 Maartje Hoek De Schakel meisjes 16,90 6,0
31 Wiktoria Skora De Schakel meisjes 16,57  
32 Halima Awees Eliyow De Bukehof meisjes 15,80 5,0
33 Johill Blijf St. Joannes meisjes 15,72 4,0
34 Kelsey Boer De Schakel meisjes 15,62  
35 Maria van Spaandonk De Klinkert meisjes 15,55  
36 Lieve Jacobs Lindenlommer meisjes 14,90 3,0
37 Emma Dijkstra Mariaschool meisjes 14,74  
38 Femke Picavet De Steiger meisjes 14,40 2,0
39 Chloe van Aart De Klinkert meisjes 14,35  
40 Anne Nieuwkerk De Steiger meisjes 14,30  
41 Dina Benyaqoub Mariaschool meisjes 14,17  
42 Kiran Garib De Bukehof meisjes 14,15 1,0
43 Tessa Koevoets 't Bossche Hart meisjes 13,65  
44 Vienna Vermeulen De Bukehof meisjes 13,40  
45 Fleur vd Bosch St. Joannes meisjes 12,95  
46 Verena Krummel Lindenlommer meisjes 12,05  
47 Michelle Broos De Bukehof meisjes 11,75  
48 Puk Storms Lindenlommer meisjes 10,22  
49 Anne van Rijswijk St. Joannes meisjes 10,00  
           
  10x60m (Meisjes A)      
nr.     school prestatie punten
1     St. Bernardus meisjes 01:45,0 30,0
2     De Steiger meisjes 01:46,0 27,0
3     De Regenboog meisjes 01:47,0 24,0
4     Mariaschool meisjes 01:50,0 21,0
5     Lindenlommer meisjes 01:51,0 18,0
6     De Klinkert meisjes 01:52,0 15,0
7     St. Joannes meisjes 01:53,0 9,0
      't Bossche Hart meisjes 01:53,0 9,0
      De Schakel meisjes 01:53,0 9,0
10     De Bukehof meisjes 02:02,0 3,0
Wedstrijden & Wandeltochten overzicht