Uitslag Pagnevaartcross 2016

Op zondag 3 januari 2016 werd in de Hoeven de 16e Pagnevaartcross gehouden. In dit artikel vindt u de uitslag.

 

BJUNM, 2.7KM        
Plts Naam Tijd Woonplaats/Vereniging GJ
1 Sterre Kerstens 11:51 THOR 2001
2 Aileen Janssens 13:15 AVO 1983 1999
         
DSEN, 6KM        
Plts Naam Tijd Woonplaats/Vereniging GJ
1 Amy van den Broek 23:36 Sprint 1982
2 Yvonne Boot 26:20 AVO 1983 1981
3 Lotte van den Boom 26:25 Sprint 1987
4 Annika Spronk 27:37 AV Standdaarbuiten 1982
5 Lonneke Elzerman 29:09 De Langstraat 1981
6 Roos Nieuwdorp 29:15 Yerseke 1993
         
D35, 6KM        
Plts Naam Tijd Woonplaats/Vereniging GJ
1 Mariza Hopmans 24:40 Spado 1979
2 Monique Verschuure 24:45 AV '56 1980
3 Paola van Gilst 26:26 AV '56 1973
4 Annelies Postema 26:47 THOR 1975
5 Annemarie Verschuure 30:14 AV '56 1977
6 Nicolette Hoogstrate 31:00 THOR 1972
         
D45, 6KM        
Plts Naam Tijd Woonplaats/Vereniging GJ
1 Marleen van Beek 24:31 De Langstraat 1965
2 Ria Bom 28:02 AVR '90 1959
3 Anita van Unen 29:07 AVO 1983 1965
4 Ciska Roelen 30:07 THOR 1956
5 Thea Segeren 30:46 Loopvereniging TOF 1970
6 Cia Smulders 31:10 Achilles 1955
7 Ellen de Ridder 31:55 THOR 1966
8 Rosalie Sijben-Claessen 32:51 Etten-Leur 1957
9 Bep Tielemans-Broeders 38:44 Olympia Halsteren 1955
         
BJUNJ, 4KM        
Plts Naam Tijd Woonplaats/Vereniging GJ
1 Jarreau Suijkerbuijk 14:41 THOR 2001
2 Jens van Geel 15:22 THOR 2000
         
H45, 8KM        
Plts Naam Tijd Woonplaats/Vereniging GJ
1 Toon Heeren 28:50 Achilles 1967
2 Richard Oosterhout 28:58 AVR '90 1965
3 Ad Verheijen 30:28 AVO 1983 1966
4 Bernard Heshof 30:32 THOR 1970
5 Jack Hopmans 30:52 Spado 1967
6 Ad van Beek 31:16 Road Runners Etten-Leur 1964
7 Arno Hulshof 31:39 Sprint 1964
8 Dennis Klasen 34:19 THOR 1969
9 Mark Kamphuis 35:53 Achilles 1968
10 Iwan Damen 37:07 Diomedon 1970
11 Fred Lodder 39:33 Groene Ster 1969
12 Kees van de Sande 42:07 Achilles 1967
13 Adrie van Bavel 42:51 Delta Sport 1962
         
H55, 8KM        
Plts Naam Tijd Woonplaats/Vereniging GJ
1 Emiel Kerstens 34:45 AVO 1983 1959
2 Leon Paelinck 34:57 THOR 1960
3 Marcel Cools 35:13 Sprint 1957
4 Toon van Peer 36:28 THOR 1951
5 Jan Jacobs 36:38 AVO 1983 1959
6 Peter Pelsma 38:10 THOR 1956
7 René de Kok 38:28 THOR 1950
         
HSEN, 10KM        
Plts Naam Tijd Woonplaats/Vereniging GJ
1 Michiel van Nispen 34:53 Sprint 1982
2 Mels Lambregts 35:11 THOR 1996
3 Mitchell Franken 35:16 Spado 1995
4 Leon Graumans 35:39 Phoenix 1988
5 Mark Buiks 35:50 Sprint 1985
6 Carliho Suijkerbuijk 37:38 THOR 1995
7 Gerbert van den Biggelaar 37:58 AVO 1983 1987
8 Mitchell van Oudenaarden 38:21 De Langstraat 1988
9 Alexander Siemons 38:41 THOR 1984
10 Erwin Schuurbiers 39:50 Bergen op Zoom 1983
11 Rik Palings 40:33 THOR 1995
         
H35, 10KM        
Plts Naam Tijd Woonplaats/Vereniging GJ
1 Colin Bekers 34:27 Tilburg Road Runners 1979
2 Rudy van Mourik 38:36 Steenbergen 1976
3 Marlon Deijkers 40:10 AV Standdaarbuiten 1974
4 Frank Sjaardema 44:48 Sprint 1974
5 Willem Jan Piggen 45:20 AVO 1983  
Wedstrijden & Wandeltochten overzicht