Uitslag Halderbergeloop 2016

Op zondag 20 maart 2016 is al weer voor de 15e maal de Halderbergeloop in Oudenbosch gelopen. In dit artikel de uistlag per categorie.

HSEN, 10KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Mels Lambregts 1996 THOR 33:23
2 Ricardo Sint Nicolaas 1986 Flakkee 33:50
3 Niels Damen 1985 DJA 34:12
4 Mees van de Pas 1997 THOR 36:06
5 Vincent Bloem 1994 Pallas '93 37:45
6 Koen Hussaarts 1990 Kruisland 38:07
7 Tim Hanswijk 1988 Diomedon 38:09
8 Jeffrey Faes 1985 Achilles 38:27
9 Matthijs Roks 1983 THOR 39:14
10 Wim Nieuwkerk 1981 AV Standdaarbuiten 39:28
11 Pieter van Wesel 1983 Roosendaal 40:22
12 Jens van Geel 2000 THOR 41:34
13 Ronald van Dijk 1987 Rucphen 42:41
14 Johnny van Dijst 1984 Rucphen 46:44
15 Niels Cloin 1984 Breda 46:53
16 Stefan van Poppel 1985 AVO 1983 54:47
 
H35, 10KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Erwin Langeler 1973 THOR 35:51
2 Frank Roks 1981 Rucphen 37:54
3 Dennis van den Bemt 1978 Road Runners Etten-Leur 38:02
4 Rogier Loos 1974 Bergen op zoom 38:40
5 Patrick Marien 1974 THOR 38:43
6 Marlon Deijkers 1974 AV Standdaarbuiten 38:55
7 Vincent Eken 1978 Etten-Leur 40:23
8 John Rombouts 1977 Hoeven 41:17
9 Ron Kest 1973 AVO 1983 41:19
10 Arjan Laseroms 1973 AVO 1983 41:31
11 Marco Schijvenaars 1973 Oudenbosch 42:15
12 Hans Lazeroms 1971 THOR 42:24
13 Erwin Kriesels 1975 AVO 1983 42:40
14 Thorsten Schuurmann 1975 Achilles 42:49
15 Michael de Wolf 1971 Roosendaal 43:58
16 Marco Goorden 1971 THOR 44:38
17 Arjan Kuipers 1979 Oud Gastel 45:58
18 Vincent Rensen 1974 Standdaarbuiten 46:02
19 Alex Cools 1976 Prinsenbeek 46:46
20 Peter Braspenning 1972 AVO 1983 47:35
21 Rob Luijkx 1977 Etten-Leur 48:00
22 onald Moorman 1971 Roosendaal 49:25
23 Jeroen Broeren 1977 Hoeven 50:40
24 Jeroen Heijnen 1975 AVO 1983 53:20
25 John van der Boor 1973 AVO 1983 53:24
26 Bor Luijendijk 1976 Numansdorp 55:38
 
H45, 10KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Toon Heeren 1967 Achilles 33:30
2 Richard Oosterhout 1965 AVR '90 33:58
3 Ad Verheijen 1966 AVO 1983 34:17
4 Kees Lazeroms 1963 Achilles 35:42
5 Dennis Klasen 1969 THOR 35:47
6 Mark Kamphuis 1968 Achilles 41:03
7 Dick Ernest 1969 Oudenbosch 41:05
8 Marc van het Hooft 1967 THOR 41:09
9 Alex van Thillo   Essen 41:13
10 Joost Bezem 1969 AVO 1983 41:22
11 Walter Krijnen 1966   43:13
12 Wim van de Sande 1963 AVR '90 43:51
13 Jos Leijs 1965 Bosschenhoofd 44:12
14 Rini van Gils 1963 DJA 44:17
15 Rob Horde 1961 AVO 1983 45:05
16 Kees Kokke 1966 AVO 1983 45:25
17 Peter van Beurden 1969 Prinsenbeek 45:45
18 Jan Moeskops 1961 Baarle Nassau 45:52
19 Jan Kouters 1965 AVO 1983 46:06
20 Wim Oonincx 1968 Sprundel 46:10
21 Paul van der Klugt 1968 THOR 46:27
22 Frank van Aert 1966 DJA 46:56
23 Matthijs Bunt 1963 AVO 1983 47:08
24 Frans van Bedaf 1970 AVR '90 47:50
25 René van den Broek 1962 THOR 48:47
26 Kees van de Sande 1967 Achilles 49:29
27 Frank Bogers 1968 Oud Gastel 50:06
28 Max Philipi 1962 AVO 1983 50:38
29 Frans Peeters 1962 Rucphen 50:41
30 Adrie van Bavel 1962 Delta Sport 51:04
31 Louis van Sprang 1964 AVR '90 51:43
32 Jan van Nijnatten 1962 AVO 1983 53:04
33 Martien van den Bos 1967 AVO 1983 53:20
34 Mark Basters 1969 Oudenbosch 1:03:20
 
H55, 10KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Adrie Faes 1958 Dynamica 36:53
2 Emiel Kerstens 1959 AVO 1983 40:04
3 Rien Bastiaansen 1955 THOR 40:28
4 Chrisje Schrauwen 1952 Loopgroep PK 40:55
5 Marc van Merriënboer 1960 AVO 1983 41:30
6 Leon Paelinck 1960 THOR 41:59
7 Jos Rens 1959 AVO 1983 42:18
8 Wim Wagemakers 1958 AVR '90 42:28
9 Jos Ooms 1959 Olympia Halsteren 42:32
10 Ger Dam 1958 THOR 43:10
11 Jan Faes 1955 Parthenon 43:14
12 Toon van Peer 1951 THOR 44:32
13 Hans Barendregt 1952 avVN 44:41
14 Peter Gulden 1960 Achilles 45:03
15 Chris Hoebergen 1960 Roosendaal 45:23
16 Peter Pelsma 1956 THOR 46:00
17 Michel van der Weegen 1956 AVO 1983 46:09
18 Gerard Stoop 1955 Sprint 46:22
19 Sieb Bom 1956 AVR '90 46:55
20 Piet Danen 1960 Oud Gastel 47:02
21 Adrie Baremans 1957 AVO 1983 48:02
22 Michael Boelens 1958   48:24
23 Jan van Merrienboer 1960 Oud Gastel 51:44
24 Rein Meester 1953 AVO 1983 53:19
25 Frans Chaulet 1951 Achilles 55:39
 
H65, 10KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jan Kriesels 1948 Bosschenhoofd 45:30
2 Ton van Exsel 1950 avVN 46:18
3 René de Kok 1950 THOR 46:42
4 Johan Peeters 1949 AVR '90 47:39
5 Wim Blom 1951 Achilles 48:20
6 Wim de Jonge 1947 AVO 1983 56:38
7 Bert Plomp 1947 AVO 1983 58:38
8 Louis de Koning 1948 Rijsbergen 1:04:02
 
DSEN, 10KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Yvonne Boot 1981 AVO 1983 41:57
2 Ingrid van Baal 1987 THOR 42:44
3 Lonneke Elzerman 1981 De Langstraat 45:07
4 Anne van Alphen 1992 AV Standdaarbuiten 45:20
5 Anouk Kerstens 1991 Olympia Halsteren 45:22
6 Astrid Willemse 1983 Oud Gastel 46:58
7 Sophie van Dongen 1983 DJA 47:05
8 Leontine Stolk 1987 Oud Gastel 54:37
9 Cynthia Marijnissen 1994 Hoeven 56:26
10 Kiki Kerstens 1996 AVO 1983 56:34
 
D35, 10KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Marianne de Kok 1971 Dynamica 38:05
2 Manon Broumels 1975 THOR 39:27
3 Annelies Postema 1975 THOR 43:11
4 Marian Verbruggen 1977 THOR 44:58
5 Marjolijn Deelen-Linders 1979 AVO 1983 45:28
6 Josetta van den Bos Roozen 1971 Oud Gastel 56:29
7 Chantal Nuiten 1975 AVO 1983 57:49
 
D45, 10KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Marlien van Beek 1965 De Langstraat 39:24
2 Els van Hooydonck 1967 Essen 40:35
3 Sonja van Hecke 1971 THOR 45:04
4 Anita van Unen 1965 AVO 1983 46:49
5 Angelique Verpaalen 1964 Rucphen 50:35
6 Iris de Bruijn-Vermeeren 1970 AVR '90 52:20
7 Jannie Gijzen 1969 AVO 1983 53:35
8 Ria Rombouts 1966 AV Standdaarbuiten 53:44
9 Carla Gieben 1964 AVO 1983 56:39
10 Monique van Son-Schop 1969 AVO 1983 56:49
11 Petra Rockx 1965 AVO 1983 57:21
12 Marian Joosen 1961 AV Standdaarbuiten 58:34
13 Corien Neelen-Oerlemans 1967 AVO 1983 58:37
14 Ria van der Borst 1962   59:12
 
D55, 10KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Ria Bom 1959 AVR '90 43:45
2 Marianne de Schipper-Fokk 1959 THOR 45:10
3 Ciska Roelen 1956 THOR 46:31
4 Hanneke Gillesse 1952 AVO 1983 52:05
5 Rina Doomen 1953 AVO 1983 53:19
6 Annie van Oijen 1951 DJA 55:41
7 Gitta Hoppenbrouwers 1960 AV Standdaarbuiten 55:52
8 Mien Ossenblok 1950 AVO 1983 1:01:30
 
H5, 5.3KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Armando de Bruijn 2001 Diomedon 19:43
2 Ernson van den Bos 2003 THOR 19:59
3 Tonnie Bastiaansen 1967 Sprundel 20:13
4 Stijn Bogers 1987 Oudenbosch 21:08
5 Robin Mohunlol 1969 Achilles 22:36
6 Jelle van Geel 2005 THOR 23:38
7 Mark Mol 1992 Oud Gastel 23:45
8 René de Kok 1963 Roosendaal 23:59
9 Corné van Meer 1968 AVO 1983 24:16
10 L.W.H.F. Luijkx 1963 THOR 24:18
11 Peet Willemse 1959 Oud Gastel 24:19
12 Frans Nooren 1956 Etten-Leur 24:35
13 Wouter Bogers 2002 Oud Gastel 24:41
14 Dennie Neefs 1982 Oudenbosch 24:55
15 Fred Nederpel 1953 Oudenbosch 25:28
16 Wim Ambagt 1951 AVO 1983 26:26
17 Job Moorman 2003 Roosendaal 26:49
18 Christ Machielsen 1949 Achilles 27:40
19 Gillis Bosman 1939 THOR 27:45
20 Piet Haverkamp 1948 Oud Gastel 28:35
21 Michel Bego 1952 Road Runners Etten-Leur 29:10
22 Frans Tak 1968 AV Standdaarbuiten 29:20
23 Peter Koenraadt 1956 AVO 1983 29:27
24 Henk Bellemakers 1954 Roosendaal 33:08
25 Remco Poppelaars 1968 Achilles 35:08
26 Martijn Sprenkels 1975 Achilles 35:32
 
D5, 5.3KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Marijke van Schil 1983 Spado 21:50
2 Lotte Bakx 2000 THOR 22:47
3 Sterre Kerstens 2001 THOR 23:31
4 Phily Brooijmans 1958 Groene Ster 24:28
5 Nina Heere 1996 THOR 27:32
6 Marieke Spierings 1984 Uden 27:43
7 Dinie Megens 1954 Road Runners Etten-Leur 28:08
8 Judith de Rooij 1969 AVO 1983 28:37
9 Sandra van der Meij 1970 Oud Gastel 29:05
10 Marietta Stange-Goorden 1975 AVO 1983 29:30
11 Debbie Mol 1991 Oud Gastel 30:15
12 Karin Laseroms 1969 AVO 1983 31:08
13 Caroline van Batenburg 1972 AVO 1983 31:35
14 Monique Snepvangers 1968 Oudenbosch 32:03
15 Elisa van Dijk 1994 AVO 1983 32:11
16 Jolien van Osta 1964 AVO 1983 32:27
17 Hanneke Roks-Bellemakers 1986 Rucphen 33:07
18 Addy van Dijk 1994 AVO 1983 36:42
19 Annet Vandenhecke 1961 AVO 1983 37:37
Wedstrijden & Wandeltochten overzicht