Individuele uitslagen schoolatletiek 20 april 2016

Klik op "meer" als er geen details zichtbaar zijn.

  60m (Jongens A)        
nr. voornaam achternaam gebjr. school prestatie punten
1 Gijs Hagernaars 3072004 St. Joannes jongens A 8,87 36
2 Rick Buurstee 14112003 OBS De Linde 8,91 35
3 Stef Baas 13032004 Klinkert jongens 9,10 34
4 Youri Mies 26092005 St Bernardus jongens 9,18 32,5
  Tim Frijters 25022004 't Bossche Hart jongens 9,18 32,5
6 Joy Zheng 22032005 Schittering jongens 9,28 31
7 Tim Helmons 25092004 OBS De Linde 9,38 30
8 Daan Baas 9062004 Klinkert jongens 9,41 29
9 Ernson vd Bos 14022003 St. Joannes jongens A 9,47 27,5
  Bryan van der Meulen 24112003 Lindenlommer jongens 9,47 27,5
11 Rick Suijkerbuijk 14122003 't Bossche Hart jongens 9,57 25,5
  Mike van Caam 11082003 Steiger 9,57 25,5
13 Berend Philips 16012004 Klinkert jongens 9,58 24
14 Gerwin Konings 26062004 Lindenlommer jongens 9,62 23
15 Stijn Schouw 5122005 Bukehof jongens 9,69 21,5
  Robin Tak 7072004 OBS De Linde 9,69 21,5
17 Ralph Otten 8042005 Schittering jongens 9,72 20
18 Nathan Cremers 30082003 Regenboog jongens 9,77 19
19 Mats Verhulst 14082005 Lindenlommer jongens 9,79 18
20 Lars Kloos 3092004 St Bernardus jongens 9,81 17
21 Mo Vogelaar 14052004 't Bossche Hart jongens 9,84 16
22 Faraisa Slijngaard 19072003 St. Joannes jongens B 9,87 14,5
  Colin Voermans 16032004 Klinkert jongens 9,87  
  Rick Michielsen 17052004 St Bernardus jongens 9,87 14,5
25 Jay van Dijk 14012005 St Bernardus jongens 9,88  
26 Luka Danen 11022003 OBS De Linde 9,94  
  Sjors Buckens 15092004 St. Joannes jongens A 9,94 13
28 Julian de Klerk 3102005 St Bernardus jongens 10,00  
29 Matijn Bartelen 7072005 St. Joannes jongens A 10,03  
30 Ancia vd Bos 10022005 St. Joannes jongens B 10,07 12
31 Wouter van der Zanden 15092004 Regenboog jongens 10,10 11
32 Jelle van Geel 22022005 Lindenlommer jongens 10,12  
  Ionut Raba 7052004 Schittering jongens 10,12 10
34 Jelle Voet 28012004 Steiger 10,20 9
35 Job van Alewijk 10072004 OBS De Linde 10,22  
  Robbe Snepvangers 7082004 't Bossche Hart jongens 10,22  
37 Abdelghani Loufi 8052004 Klinkert jongens 10,25  
38 Tijmen Tak 7112004 Regenboog jongens 10,28 7,5
  Noortje Lambregts 12072005 Mariadonk 10,28 7,5
40 Dweezil Schoonen 6122005 St. Joannes jongens A 10,32  
41 Bibi van Elteren 11082005 St. Joannes jongens B 10,41 6
42 Jens van der Wegen 16102004 Lindenlommer jongens 10,44  
  Xavier Ossenblok 25012004 Schittering jongens 10,44  
44 Colin Willemse 14032004 Steiger 10,50 5
  Bram van Staden 15102004 Regenboog jongens 10,50  
46 Zenna Knobel 16112004 Mariadonk 10,53 4
47 Achraf Mekkaoui 1092004 Bukehof jongens 10,54 3
48 Daphne Claassen 26052004 Steiger 10,68  
49 Marieke Vermeeren 2092004 Mariadonk 10,69 2
  Sem de Jong 31122003 Regenboog jongens 10,69  
51 Omar Boudouch 7102004 Schittering jongens 10,78  
  Orlando Zijlmans 11052005 Mariadonk 10,78  
  Bas Dauwerse 27022004 't Bossche Hart jongens 10,78  
54 Elise Rijpers 2042005 St. Joannes jongens B 10,94  
55 Ashley Westergaard 14052005 Mariadonk 10,97  
56 Luuk Verschuren 5082005 Bukehof jongens 11,15 1
57 Kevin Jansen 17072003 Bukehof jongens 11,20  
58 Isa Geleijns 8082005 St. Joannes jongens B 11,22  
59 Teun van Elteren 13012005 Bukehof jongens 11,35  
60 Alaa Latcch 18052004 Steiger 12,02  
             
  600m (Jongens A)        
nr. voornaam achternaam gebjr. school prestatie punten
1 Ernson vd Bos 14022003 St. Joannes jongens A 01:48,0 36
2 Gijs Hagernaars 3072004 St. Joannes jongens A 01:59,0 34,5
  Stefan Huang 31052003 Schittering jongens 01:59,0 34,5
4 Lars Kloos 3092004 St Bernardus jongens 02:00,0 33
5 Jorren Wierikx 4082004 OBS De Linde 02:01,0 31,5
  Mats Verhulst 14082005 Lindenlommer jongens 02:01,0 31,5
7 Jelle van Geel 22022005 Lindenlommer jongens 02:03,0 29,5
  Roan Knobel 30102003 St Bernardus jongens 02:03,0 29,5
9 Jari Verstraaten 15112004 St. Joannes jongens A 02:04,0 27,5
  Jake Voets 24092005 Mariadonk 02:04,0 27,5
11 Sem Lazeroms 24022004 St. Joannes jongens A 02:05,0  
12 Julian de Klerk 3102005 St Bernardus jongens 02:06,0 26
13 Boris Priester 12012004 Bukehof jongens 02:08,0 25
14 Nick Mol 1092004 St Bernardus jongens 02:10,0  
  Lucas Willemse 13012004 OBS De Linde 02:10,0 24
16 Mike van Caam 11082003 Steiger 02:11,0 23
17 Joy Zheng 22032005 Schittering jongens 02:12,0 22
18 Jay Zijlstra 25062004 OBS De Linde 02:13,0 19,5
  Stef Baas 13032004 Klinkert jongens 02:13,0 19,5
  Aris Tottas 22122004 Klinkert jongens 02:13,0 19,5
  Mo Vogelaar 14052004 't Bossche Hart jongens 02:13,0 19,5
22 Stan Traets 4082004 Steiger 02:15,0 16,5
  Unai Kest 10102005 Bukehof jongens 02:15,0 16,5
24 Tijmen Tak 7112004 Regenboog jongens 02:16,0 13,5
  Ancia vd Bos 10022005 St. Joannes jongens B 02:16,0 13,5
  Angelin Gielbert 18102004 St. Joannes jongens B 02:16,0 13,5
  Dweezil Schoonen 6122005 St. Joannes jongens A 02:16,0  
  Nijs van Dorst 4072005 Lindenlommer jongens 02:16,0 13,5
29 Kiran Buiks 24092004 OBS De Linde 02:17,0  
  Jelle Voet 28012004 Steiger 02:17,0 11
31 Nick Monsieurs 26062004 Mariadonk 02:18,0 9,5
  Kevin Suijkerbuijk 24042005 't Bossche Hart jongens 02:18,0 9,5
33 Nathan Cremers 30082003 Regenboog jongens 02:19,0 8
34 Glenn Groen 18112003 Klinkert jongens 02:21,0 7
  Levi van Schildt 23122004 St Bernardus jongens 02:21,0  
36 Andrzej Krol 24022003 Regenboog jongens 02:22,0 6
  Daphne Claassen 26052004 Steiger 02:22,0  
  Kevin Hoogendoorn 29082004 Lindenlommer jongens 02:22,0  
39 Bram Snijders 27122003 't Bossche Hart jongens 02:23,0 4,5
  Sen Roovers 7022004 Bukehof jongens 02:23,0 4,5
41 Sam Broeren 19022005 Lindenlommer jongens 02:24,0  
  Floor Scheepers 27092004 Steiger 02:24,0  
43 Bradley Brood 6032004 Bukehof jongens 02:25,0  
44 Lazar Lukic 9092003 Schittering jongens 02:26,0 3
45 Achraf Boudouch 4102004 Schittering jongens 02:27,0  
46 Ties Bouwmeester 22102004 't Bossche Hart jongens 02:28,0  
47 David Khorenyan 2012005 Schittering jongens 02:29,0  
  Stef Kepers 22012004 't Bossche Hart jongens 02:29,0  
49 Bibi van Elteren 11082005 St. Joannes jongens B 02:30,0 2
50 Colin Voermans 16032004 Klinkert jongens 02:32,0  
51 Motaz Beleh Alabdullah Aljouma 1012003 Klinkert jongens 02:34,0  
52 Sanne Schoonen 12042005 Mariadonk 02:37,0 1
53 Isa Geleijns 8082005 St. Joannes jongens B 02:38,0  
  Filip Schrauwen 10122005 Bukehof jongens 02:38,0  
55 Norah Maat 9052005 St. Joannes jongens B 02:41,0  
56 Timmo Polderman 30052005 Mariadonk 02:45,0  
57 Ashley Westergaard 14052005 Mariadonk 02:49,0  
58 Robin Tak 7072004 OBS De Linde 03:14,0  
59 Damian Thijssen 24022005 Regenboog jongens dnf  
             
  ver (Jongens A)        
nr. voornaam achternaam gebjr. school prestatie punten
1 Tim Frijters 25022004 't Bossche Hart jongens 4,12 36
2 Rick Suijkerbuijk 14122003 't Bossche Hart jongens 3,95 34,5
  Stefan Huang 31052003 Schittering jongens 3,95 34,5
4 Jari Verstraaten 15112004 St. Joannes jongens A 3,88 33
5 Gerwin Konings 26062004 Lindenlommer jongens 3,86 32
6 Jan-Willem van Spaandonk 25012006 Klinkert jongens 3,81 31
7 Robbe Snepvangers 7082004 't Bossche Hart jongens 3,79 30
8 Luka Danen 11022003 OBS De Linde 3,76 29
9 Jayson Yeh 16082003 Schittering jongens 3,75 28
10 Tim Helmons 25092004 OBS De Linde 3,74 26,5
  Daan Baas 9062004 Klinkert jongens 3,74 26,5
12 Youri Mies 26092005 St Bernardus jongens 3,66 25
13 Angelin Gielbert 18102004 St. Joannes jongens B 3,62 24
14 Abdelghani Loufi 8052004 Klinkert jongens 3,55 23
15 Jay van Dijk 14012005 St Bernardus jongens 3,54 21,5
  Ionut Raba 7052004 Schittering jongens 3,54 21,5
17 Max Triou 12102005 't Bossche Hart jongens 3,45  
18 Jorren Wierikx 4082004 OBS De Linde 3,43 20
19 Noortje Lambregts 12072005 Mariadonk 3,40 19
20 Daan Timmerman 19122003 Mariadonk 3,34 17,5
  Bryan van der Meulen 24112003 Lindenlommer jongens 3,34 17,5
22 Jelle van Meer 8032005 Regenboog jongens 3,32 16
  Chester Schouwenaars 15062004 Schittering jongens 3,32  
24 Stijn Schouw 5122005 Bukehof jongens 3,28 14,5
  Jarl van Burik 28082004 Lindenlommer jongens 3,28 14,5
26 Ralf Meulenkamp 9032005 St Bernardus jongens 3,24 13
27 Matijn Bartelen 7072005 St. Joannes jongens A 3,23 12
28 Job van Alewijk 10072004 OBS De Linde 3,21  
29 Malika Franken 31032004 Steiger 3,18 11
30 Levi van Schildt 23122004 St Bernardus jongens 3,15  
31 Thijs van Oers 15032005 St. Joannes jongens A 3,14 10
32 Glenn Groen 18112003 Klinkert jongens 3,12  
  Thijs Bogers 24022004 St. Joannes jongens A 3,12  
  Floor Scheepers 27092004 Steiger 3,12 9
35 Siem vd Merbel 10122003 St Bernardus jongens 3,09  
36 Zenna Knobel 16112004 Mariadonk 3,07 8
37 Teun van Elteren 13012005 Bukehof jongens 3,05 7
38 Elise Rijpers 2042005 St. Joannes jongens B 3,00 6
  Ruben van Geel 16092005 St. Joannes jongens A 3,00  
40 Bas Dauwerse 27022004 't Bossche Hart jongens 2,98  
41 Sjoerd Janssen 28062004 Steiger 2,96 5
42 Norbert Visser 23022005 Lindenlommer jongens 2,94  
43 Bas Jongeneelen 9092004 St. Joannes jongens B 2,92 4
44 Damian Thijssen 24022005 Regenboog jongens 2,89 3
45 Ogi Milenkovic 18072004 Regenboog jongens 2,88 2
46 Xavier Ossenblok 25012004 Schittering jongens 2,87  
47 Rutger Wapstra 13092003 Lindenlommer jongens 2,82  
  Bas Engelen 4082004 Bukehof jongens 2,82 1
49 Rayan Bouzalmat 18112004 Regenboog jongens 2,79  
  Matthew van Overveld 4112003 Mariadonk 2,79  
51 Bram van Staden 15102004 Regenboog jongens 2,70  
52 Marieke Vermeeren 2092004 Mariadonk 2,68  
53 Patrik Rafalski 23082003 Bukehof jongens 2,62  
54 Marika vd Bos 31122003 St. Joannes jongens B 2,57  
55 Lucas de Rooij 15042004 St. Joannes jongens B 2,54  
56 Vincent Le Pair 23022004 Bukehof jongens 2,28  
  Alaa Latcch 18052004 Steiger 2,28  
58 Yvon van der Goes 11092003 OBS De Linde 2,27  
59 Jacco van Sprundel 5052004 Steiger 2,10  
             
  bal (Jongens A)        
nr. voornaam achternaam gebjr. school prestatie punten
1 Motaz Beleh Alabdullah Aljouma 1012003 Klinkert jongens 40,82 36
2 Bram Snijders 27122003 't Bossche Hart jongens 38,41 35
3 Andrzej Krol 24022003 Regenboog jongens 38,12 34
4 Rick Buurstee 14112003 OBS De Linde 34,23 33
5 Max Triou 12102005 't Bossche Hart jongens 33,72 32
6 Jan-Willem van Spaandonk 25012006 Klinkert jongens 33,71 31
7 Clayton Antonia 7122004 Schittering jongens 32,93 30
8 Daan Timmerman 19122003 Mariadonk 32,79 29
9 Ralf Meulenkamp 9032005 St Bernardus jongens 32,48 28
10 Rayan Bouzalmat 18112004 Regenboog jongens 32,17 27
11 Jake Voets 24092005 Mariadonk 32,06 26
12 Jayson Yeh 16082003 Schittering jongens 31,78 25
13 Nick Monsieurs 26062004 Mariadonk 31,62 24
14 Roan Knobel 30102003 St Bernardus jongens 29,96 23
15 Nijs van Dorst 4072005 Lindenlommer jongens 29,91 22
16 Ties Bouwmeester 22102004 't Bossche Hart jongens 29,89 21
17 Sjors Buckens 15092004 St. Joannes jongens A 29,66 20
18 Lazar Lukic 9092003 Schittering jongens 29,58 19
19 Nick Mol 1092004 St Bernardus jongens 29,32 18
20 Sem Lazeroms 24022004 St. Joannes jongens A 29,20 17
21 Bas Tolenaars 25112004 St Bernardus jongens 28,72  
22 Kevin Suijkerbuijk 24042005 't Bossche Hart jongens 27,59  
23 Stan Traets 4082004 Steiger 27,11 16
24 Siem vd Merbel 10122003 St Bernardus jongens 27,08  
25 Berend Philips 16012004 Klinkert jongens 27,01 15
26 Achraf Mekkaoui 1092004 Bukehof jongens 26,76 14
27 Yvon van der Goes 11092003 OBS De Linde 26,64 13
28 Sem de Jong 31122003 Regenboog jongens 25,90 12
29 Kiran Buiks 24092004 OBS De Linde 25,70 11
30 Jens van der Wegen 16102004 Lindenlommer jongens 25,57 10
31 Stef Kepers 22012004 't Bossche Hart jongens 25,53  
32 Sam Broeren 19022005 Lindenlommer jongens 25,20 9
33 Ogi Milenkovic 18072004 Regenboog jongens 23,76  
  Jarl van Burik 28082004 Lindenlommer jongens 23,76  
35 Can Ozkaraca 19062004 Schittering jongens 23,65  
36 Patrik Rafalski 23082003 Bukehof jongens 23,56 8
37 Bas Engelen 4082004 Bukehof jongens 23,55 7
38 Wouter van der Zanden 15092004 Regenboog jongens 23,23  
39 Lucas Willemse 13012004 OBS De Linde 23,14  
40 Norbert Visser 23022005 Lindenlommer jongens 22,91  
41 Filip Schrauwen 10122005 Bukehof jongens 22,54  
42 Kevin Jansen 17072003 Bukehof jongens 22,41  
43 Thijs Bogers 24022004 St. Joannes jongens A 22,31 6
44 Jay Zijlstra 25062004 OBS De Linde 22,27  
45 Timmo Polderman 30052005 Mariadonk 22,13  
46 Sjoerd Janssen 28062004 Steiger 21,71 5
47 Veesha Subramaniam 19082005 Schittering jongens 21,38  
48 Aris Tottas 22122004 Klinkert jongens 20,47  
49 Colin Willemse 14032004 Steiger 19,92 4
50 Faraisa Slijngaard 19072003 St. Joannes jongens B 17,27 3
51 Malika Franken 31032004 Steiger 16,94  
52 Matthew van Overveld 4112003 Mariadonk 16,78  
53 Ruben van Geel 16092005 St. Joannes jongens A 16,16  
54 Lucas de Rooij 15042004 St. Joannes jongens B 15,69 2
55 Stijn van Willigenburg 21072004 Klinkert jongens 15,52  
56 Bas Jongeneelen 9092004 St. Joannes jongens B 15,21 1
57 Norah Maat 9052005 St. Joannes jongens B 14,99  
58 Thijs van Oers 15032005 St. Joannes jongens A 12,19  
59 Marika vd Bos 31122003 St. Joannes jongens B 12,00  
60 Jacco van Sprundel 5052004 Steiger 7,30  
             
  10x60m (Jongens A)        
nr. school       prestatie punten
1 Schittering jongens     01:38,4 36
2 St. Joannes jongens A     01:39,4 33
3 OBS De Linde     01:41,1 30
4 Klinkert jongens     01:41,9 27
5 't Bossche Hart jongens     01:42,4 24
6 St Bernardus jongens     01:43,1 21
7 Lindenlommer jongens     01:43,7 18
8 St. Joannes jongens B     01:48,1 15
9 Steiger       01:48,6 12
10 Bukehof jongens     01:49,4 9
11 Mariadonk       01:49,6 6
12 Regenboog jongens     01:49,6 3
             
  60m (Meisjes A)        
nr. voornaam achternaam gebjr. school prestatie punten
1 Fleur Martens 25062004 Lindenlommer meisjes 9,50 24
2 Bieke Martens 15072005 Regenboog meisjes 9,59 23
3 Peculia Peweel 3112003 Regenboog meisjes 9,66 22
4 Maria van Spaandonk 14052004 Klinkert meisjes 9,68 21
5 Esmée Thieme 28012005 Regenboog meisjes 9,87 20
6 Marieke Schets 27032004 St. Bernardus meisjes 9,91 19
7 Fleur Jansen 29102003 St. Bernardus meisjes 10,00 18
8 Maxime Roos 13062004 Klinkert meisjes 10,03 16,5
  Belle de Zwart 26012005 Schittering meisjes 10,03 16,5
10 Lotte Braspenning 26062003 Lindenlommer meisjes 10,08 15
11 Nina Wezenbeek 4052004 St. Joannes meisjes 10,10 14
12 Lotte van Zwol 21012005 Klinkert meisjes 10,16 12,5
  Myrthe Haast 3012005 St. Bernardus meisjes 10,16 12,5
14 Lieve Jacobs 14092004 Lindenlommer meisjes 10,19 10,5
  Esmée Buckens 4062004 St. Bernardus meisjes 10,19  
  Ihsane Rahou 21092003 Schittering meisjes 10,19 10,5
  Isa Kazaklis 19102004 Lindenlommer meisjes 10,19 10,5
18 Vera van der Meijden 27072004 Lindenlommer meisjes 10,25  
19 Iris van de Lindeloof 24092004 St. Bernardus meisjes 10,31  
20 Romyniek Bruyninckx 5112003 Klinkert meisjes 10,34  
21 Jayda Struijs 24032004 't Bossche Hart meisjes 10,40 9
22 Zaineb Nazihi 17052003 Schittering meisjes 10,44 8
23 Judith Leinenga 16032004 St. Joannes meisjes 10,53 7
24 Sharona Hendrikt 23032004 St. Joannes meisjes 10,59 6
25 Katwar Staifa 22032004 Bukehof meisjes 10,60 5
26 Nisrine el Hassani 22072004 Regenboog meisjes 10,66  
27 Levy Bruyninckx 22062005 Klinkert meisjes 10,69  
  Michelle van den Bemt 22082004 Schittering meisjes 10,69  
29 Féline Meriënboer 7072005 't Bossche Hart meisjes 10,75 4
30 Johill Blijd 24072003 St. Joannes meisjes 10,87  
31 Tessa Koevoets 15042004 't Bossche Hart meisjes 10,90 3
32 Elena Bisai 19052004 Schittering meisjes 10,91  
33 Brenna Roks 27092004 St. Joannes meisjes 10,92  
34 Youssra Boich 26032004 Regenboog meisjes 11,35  
35 Lin-Sy Goudberg 18102005 Bukehof meisjes 11,72 2
36 Kim de Bont 12062004 't Bossche Hart meisjes 11,80  
37 Esry Zwijnenberg 15082005 Bukehof meisjes 11,87 1
38 Isabeau Kleuskens 4112004 't Bossche Hart meisjes 12,00  
39 Nada Hashas 4012004 Bukehof meisjes 12,09  
40 Halima Eliyow Awees 10022004 Bukehof meisjes 12,31  
             
  600m (Meisjes A)        
nr. voornaam achternaam gebjr. school prestatie punten
1 Mijntje van Meel 25042004 St. Bernardus meisjes 02:06,0 24
2 Enola de Jongh 30042004 St. Bernardus meisjes 02:08,0 23
3 AnneSofie van den Broeke 24052003 Schittering meisjes 02:10,0 22
4 Bieke Martens 15072005 Regenboog meisjes 02:12,0 21
5 Sophie Huijsmans 24032005 Lindenlommer meisjes 02:14,0 19,5
  Marieke Schets 27032004 St. Bernardus meisjes 02:14,0 19,5
7 Ghysmène Vrijlandt 29032004 Bukehof meisjes 02:16,0 17,5
  Romyniek Bruyninckx 5112003 Klinkert meisjes 02:16,0 17,5
9 Belle de Zwart 26012005 Schittering meisjes 02:18,0 16
10 Lotte van Zwol 21012005 Klinkert meisjes 02:19,0 15
11 Julia Runhaar 25042004 St. Joannes meisjes 02:20,0 14
  Fleur Jansen 29102003 St. Bernardus meisjes 02:20,0  
13 Sanne Lazeroms 28092004 't Bossche Hart meisjes 02:21,0 13
14 Anne Kienker 17092005 Lindenlommer meisjes 02:22,0 12
15 Fleur Martens 25062004 Lindenlommer meisjes 02:24,0 11
16 Sharona Hendrikt 23032004 St. Joannes meisjes 02:25,0 10
17 Rachel van Rijen 15042005 Lindenlommer meisjes 02:26,0  
  Lieke de Hoon 19082004 't Bossche Hart meisjes 02:26,0 9
19 Ihsane Rahou 21092003 Schittering meisjes 02:27,0 8
20 Renske van der Meijden 29032006 Lindenlommer meisjes 02:28,0  
21 Joyce de Pijper 20102004 St. Joannes meisjes 02:29,0 7
  Manou Cremers 5052004 Schittering meisjes 02:29,0  
23 Maaike van Dijk 23092004 't Bossche Hart meisjes 02:31,0 6
  Aisha Lucas 24112003 Schittering meisjes 02:31,0  
25 Nisrine el Hassani 22072004 Regenboog meisjes 02:32,0 5
26 Demi van Bilsen 24032004 Bukehof meisjes 02:34,0 4
27 Youssra Boich 26032004 Regenboog meisjes 02:37,0 2,5
  Kiran Garib 26082003 Bukehof meisjes 02:37,0 2,5
29 Amelie van Goossen 10052004 't Bossche Hart meisjes 02:39,0  
30 Merel Nagelkerke 31052005 Klinkert meisjes 02:41,0 1
31 Brenna Roks 27092004 St. Joannes meisjes 02:42,0  
32 Renske Priester 12012004 Bukehof meisjes 02:43,0  
33 Kiomi Nijdam 13072005 St. Joannes meisjes 02:45,0  
34 Chaymae Boich 19042005 Regenboog meisjes 02:56,0  
35 Yasmina Ahabbad 3062004 Regenboog meisjes 02:57,0  
  Sinéad Lawlor 1072004 Klinkert meisjes 02:57,0  
37 Sylvie Overwijk 21122004 Klinkert meisjes 03:05,0  
38 Janneke Veeke 261102003 't Bossche Hart meisjes 03:06,0  
39 Esmée Buckens 4062004 St. Bernardus meisjes 03:42,0  
40 Esry Zwijnenberg 15082005 Bukehof meisjes dnf  
             
  ver (Meisjes A)        
nr. voornaam achternaam gebjr. school prestatie punten
1 Peculia Peweel 3112003 Regenboog meisjes 4,18 24
2 AnneSofie van den Broeke 24052003 Schittering meisjes 3,83 23
3 Anne Kienker 17092005 Lindenlommer meisjes 3,60 22
4 Mijntje van Meel 25042004 St. Bernardus meisjes 3,59 21
5 Jenske van Son 16022004 Lindenlommer meisjes 3,50 20
6 Demi van Bilsen 24032004 Bukehof meisjes 3,47 19
7 Maria van Spaandonk 14052004 Klinkert meisjes 3,46 18
8 Maaike van Dijk 23092004 't Bossche Hart meisjes 3,45 17
9 Madelief Vermeulen 21032004 Bukehof meisjes 3,41 16
10 Amelie van Goossen 10052004 't Bossche Hart meisjes 3,38 15
11 Michelle Broos 1112003 Bukehof meisjes 3,37 13,5
  Manou Cremers 5052004 Schittering meisjes 3,37 13,5
13 Enola de Jongh 30042004 St. Bernardus meisjes 3,31 11,5
  Isa Kazaklis 19102004 Lindenlommer meisjes 3,31 11,5
15 Anne  Bolijn 4062004 St. Bernardus meisjes 3,30 10
16 Julia Runhaar 25042004 St. Joannes meisjes 3,24 9
17 Elke de Jong 9112005 St. Bernardus meisjes 3,20  
18 Joyce de Pijper 20102004 St. Joannes meisjes 3,18 8
19 Sinéad Lawlor 1072004 Klinkert meisjes 3,17 7
20 Nina Wezenbeek 4052004 St. Joannes meisjes 3,15 6
21 Danique Faijaars 8122004 Lindenlommer meisjes 3,14  
  Ghysmène Vrijlandt 29032004 Bukehof meisjes 3,14  
  Maxime Roos 13062004 Klinkert meisjes 3,14 5
24 Christina el Haouari 1082004 St. Bernardus meisjes 3,13  
25 Elfi Boost 5092005 Regenboog meisjes 3,12 4
26 Lotte Braspenning 26062003 Lindenlommer meisjes 3,10  
27 Warda Ahabbad 25012005 Schittering meisjes 3,07 3
28 Sanne Lazeroms 28092004 't Bossche Hart meisjes 3,05 2
29 Lieke de Hoon 19082004 't Bossche Hart meisjes 2,91  
30 Mara van Gastel 18062005 Schittering meisjes 2,87  
31 Nicky Brouwers 25022005 Schittering meisjes 2,86  
32 Lieke Schrauwen 30102003 St. Joannes meisjes 2,82  
33 Anouk van Holst 14072004 Regenboog meisjes 2,80 1
34 Chaymae Boich 19042005 Regenboog meisjes 2,78  
35 Linda Chen 21122003 Klinkert meisjes 2,77  
36 Floor Kleijn 29042004 Klinkert meisjes 2,63  
37 Kiran Garib 26082003 Bukehof meisjes 2,52  
38 Claire Peeters 31082004 St. Joannes meisjes 2,50  
39 Isabeau Kleuskens 4112004 't Bossche Hart meisjes 2,16  
40 Oumaima Ahabbad 3062004 Regenboog meisjes 1,95  
             
  bal (Meisjes A)        
nr. voornaam achternaam gebjr. school prestatie punten
1 Madelief Vermeulen 21032004 Bukehof meisjes 25,30 24
2 Jenske van Son 16022004 Lindenlommer meisjes 24,64 23
3 Aisha Lucas 24112003 Schittering meisjes 23,50 22
4 Vera van der Meijden 27072004 Lindenlommer meisjes 23,40 21
5 Nicky Brouwers 25022005 Schittering meisjes 22,95 19,5
  Deveny van der Kooi 5092003 Schittering meisjes 22,95 19,5
7 Elke de Jong 9112005 St. Bernardus meisjes 22,67 18
8 Myrthe Haast 3012005 St. Bernardus meisjes 22,23 17
9 Kim de Bont 12062004 't Bossche Hart meisjes 21,12 16
10 Rikke Knobel 4102005 St. Bernardus meisjes 20,87 15
11 Anne  Bolijn 4062004 St. Bernardus meisjes 20,53  
12 Rachel van Rijen 15042005 Lindenlommer meisjes 20,43 14
13 Lieke Schrauwen 30102003 St. Joannes meisjes 20,29 13
14 Johill Blijd 24072003 St. Joannes meisjes 20,27 12
15 Zaineb Nazihi 17052003 Schittering meisjes 20,11  
16 Lin-Sy Goudberg 18102005 Bukehof meisjes 19,67 11
17 Halima Eliyow Awees 10022004 Bukehof meisjes 19,59 10
18 Emma Sprangers 16062004 't Bossche Hart meisjes 19,45 9
19 Linda Chen 21122003 Klinkert meisjes 18,70 8
20 Anouk van Holst 14072004 Regenboog meisjes 18,60 7
21 Indy Damen 17052005 St. Bernardus meisjes 18,26  
22 Jayda Struijs 24032004 't Bossche Hart meisjes 17,82 6
23 Kiomi Nijdam 13072005 St. Joannes meisjes 17,57 5
24 Sophie Huijsmans 24032005 Lindenlommer meisjes 17,08  
25 Michelle Broos 1112003 Bukehof meisjes 16,86  
26 Elena Bisai 19052004 Schittering meisjes 16,83  
27 Oumaima Ahabbad 3062004 Regenboog meisjes 16,76 4
28 Janneke Veeke 261102003 't Bossche Hart meisjes 16,32  
29 Judith Leinenga 16032004 St. Joannes meisjes 15,93  
30 Elfi Boost 5092005 Regenboog meisjes 15,41 3
31 Sylvie Overwijk 21122004 Klinkert meisjes 15,15 2
32 Merel Nagelkerke 31052005 Klinkert meisjes 15,11 1
33 Féline Meriënboer 7072005 't Bossche Hart meisjes 15,04  
34 Lieve Jacobs 14092004 Lindenlommer meisjes 15,00  
35 Claire Peeters 31082004 St. Joannes meisjes 13,74  
36 Floor Kleijn 29042004 Klinkert meisjes 13,45  
37 Lieve Pul 25032005 Regenboog meisjes 13,20  
38 Esmée Thieme 28012005 Regenboog meisjes 12,69  
39 Nada Hashas 4012004 Bukehof meisjes 12,43  
40 Levy Bruyninckx 22062005 Klinkert meisjes 11,84  
             
  10x60m (Meisjes A)        
nr. school       prestatie punten
1 Schittering meisjes     01:42,8 24
2 St. Bernardus meisjes     01:43,3 21
3 Lindenlommer meisjes     01:43,9 18
4 Regenboog meisjes     01:47,9 15
5 Klinkert meisjes     01:49,4 12
6 St. Joannes meisjes     01:49,8 9
7 't Bossche Hart meisjes     01:54,5 6
8 Bukehof meisjes     01:56,0 3
Wedstrijden & Wandeltochten overzicht