Individuele uitslagen finale schoolatletiek - 21 mei 2016

Mochten de uitslagen niet zichtbaar zijn, klik dan op <Lees meer>

==

  60m (Jongens A)        
nr. voornaam achternaam school prestatie punten
1 Gracjan Olma Maria Regina 8,44 48,0
2 Michael de Beer Fatimaschool 8,69 47,0
3 Dave Schoenmakers De Wegwijzer Jongens 8,72 46,0
4 Koka Amalov Maria Regina 8,78 45,0
5 Chris Mondo Kroevendonk 8,81 44,0
6 Rick Buurstee De Linde 8,84 43,0
7 Benjamin de Bruijn De Linde 8,88 42,0
8 Aidin Dodewaard Fatimaschool 8,97 41,0
9 Tim Helmons De Linde 9,00 40,0
10 Stef Baas De Klinkert 9,05 39,0
11 Koen Blewanus Kroevendonk 9,09 37,5
  Robin Tak De Linde 9,09  
  Lucas van der Velden Zonneberg 9,09 37,5
14 Colin Voermans De Klinkert 9,16 36,0
15 David Khorenyan Schittering Oud. Jongens 9,18 35,0
16 Marijn Braat St. Martinus 9,19 33,5
  Joy Zheng Schittering Oud. Jongens 9,19 33,5
18 Jelmer van Dijck De Wegwijzer Jongens 9,22 31,5
  Robin Harthoorn Kroevendonk 9,22 31,5
20 Senne Meyvis De Wegwijzer Jongens 9,29 30,0
  Laura Durian Kroevendonk 9,29  
22 Levi Zuiderwijk Regenboog 9,30 29,0
23 Finn Bosman De Noordster Jongens 9,32 28,0
24 Justin Stoop De Stappen Jongens 9,34 26,0
  David Meeuws De Noordster Jongens 9,34 26,0
  Merijn Gommeren De Stappen Jongens 9,34 26,0
27 Piet van Gorp De Wegwijzer Jongens 9,35  
28 Clayton Antonia Schittering Oud. Jongens 9,37 24,0
29 Tygo Mol Maria Regina 9,38 23,0
30 Ties Boon De Noordster Jongens 9,41 22,0
31 Job Kremers Regenboog 9,43 21,0
32 Shae de Vrij Regenboog 9,44 20,0
33 Ralph Otten Schittering Oud. Jongens 9,47  
  Daan Baas De Klinkert 9,47 19,0
35 Wessel de Krom De Stappen Jongens 9,50 17,5
  Nino de Jong Maria Regina 9,50  
  Joost van de Kar Zonneberg 9,50 17,5
38 Pepijn de Groot Regenboog 9,51  
39 Casper Heimerikx Zonneberg 9,68 16,0
40 Senna Jansen De Stappen Jongens 9,69  
41 Walid Bouriou Fatimaschool 9,71 15,0
42 Teun Boelen Zonneberg 9,75  
43 Michael de Jong De Stappen Jongens 9,82  
44 Abdelghani Loufi De Klinkert 9,84  
45 Joep Stander Zonneberg 9,85  
46 Veesha Subramaniam Schittering Oud. Jongens 9,90  
47 Safouane Aouladali Kroevendonk 9,97  
  Faniel Haftemkel Fatimaschool 9,97  
49 Rick Sweep St. Martinus 10,00 14,0
50 Renzo Sommeling De Noordster Jongens 10,15  
51 Jort van Bedaf De Wegwijzer Jongens 10,50  
52 Noud van Aken St. Martinus 10,54 13,0
53 Niels van Tilborg De Klinkert 10,63  
54 Sara Al Asadi De Linde 10,65  
55 Mike van Overveld St. Martinus 10,84  
56 Jamie Ekelmans Maria Regina 10,90  
57 Pim Postma De Noordster Jongens 10,97  
58 Tijl Naalden St. Martinus 11,40  
59 Mika Voorhans Fatimaschool dnf  
           
  600m (Jongens A)        
nr. voornaam achternaam school prestatie punten
1 Gracjan Olma Maria Regina 01:57,0 48,0
2 Luka Danen De Linde 01:58,0 47,0
3 Lucas van der Velden Zonneberg 02:02,0 46,0
4 Dave Schoenmakers De Wegwijzer Jongens 02:03,0 44,0
  Lucas Willemse De Linde 02:03,0 44,0
  Siebe Huijsmans Zonneberg 02:03,0 44,0
7 Robin Tak De Linde 02:04,0 42,0
8 Nino de Jong Maria Regina 02:05,0 40,0
  Levi v. d. Zande Maria Regina 02:05,0 40,0
  Wessel de Krom De Stappen Jongens 02:05,0 40,0
11 Stefan Huang Schittering Oud. Jongens 02:06,0 38,0
12 Aris Tottas De Klinkert 02:08,0 36,5
  Joep van Laerhoven De Wegwijzer Jongens 02:08,0 36,5
14 David Meeuws De Noordster Jongens 02:09,0 34,0
  Robbe Arnouts De Wegwijzer Jongens 02:09,0 34,0
  Joost van de Kar Zonneberg 02:09,0 34,0
17 Justin Stoop De Stappen Jongens 02:10,0 32,0
  Kasper van Oorschot Zonneberg 02:10,0  
19 Ionut Raba Schittering Oud. Jongens 02:11,0 30,5
  Daan Baas De Klinkert 02:11,0 30,5
21 Job van der Weegen Zonneberg 02:12,0  
  Berend Philips De Klinkert 02:12,0 28,5
  Joep Konings Fatimaschool 02:12,0 28,5
  Tim Helmons De Linde 02:12,0  
25 Joy Zheng Schittering Oud. Jongens 02:13,0 27,0
26 Levi Zuiderwijk Regenboog 02:14,0 25,5
  Bas Desmedt Fatimaschool 02:14,0 25,5
28 Koen Blewanus Kroevendonk 02:15,0 23,0
  Walid Bouriou Fatimaschool 02:15,0 23,0
  Pim Bon Regenboog 02:15,0 23,0
31 Lazar Lucic Schittering Oud. Jongens 02:16,0  
32 Senne Meyvis De Wegwijzer Jongens 02:17,0  
  Kas de Bruijn De Stappen Jongens 02:17,0 21,0
34 Asmani Mperanyi Regenboog 02:18,0 19,5
  Tijn Gommeren De Stappen Jongens 02:18,0  
  Motaz Beleh Alabdullah Alj De Klinkert 02:18,0  
  Ayoub El Barmaki De Noordster Jongens 02:18,0 19,5
38 Carmen Bom Kroevendonk 02:19,0 18,0
39 Safouane Aouladali Kroevendonk 02:20,0 17,0
40 Faniel Haftemkel Fatimaschool 02:22,0  
  Finn Bosman De Noordster Jongens 02:22,0 16,0
42 Rick Mous Kroevendonk 02:23,0  
43 Kevin Schijvenaars De Klinkert 02:24,0  
  Robbe Dictus De Wegwijzer Jongens 02:24,0  
45 Raven Nouwt De Noordster Jongens 02:25,0  
46 Noah Tewari Maria Regina 02:27,0  
  Luc Maas De Stappen Jongens 02:27,0  
48 Can Ozkaraca Schittering Oud. Jongens 02:32,0  
49 Stan van Berkel Fatimaschool 02:36,0  
50 Jim Broos St. Martinus 02:39,0 15,0
51 Joey Meijer Maria Regina 02:45,0  
52 Noud van Aken St. Martinus 02:51,0 14,0
53 Job van Alewijn De Linde 02:54,0  
54 Jeremy Bastiaansen Kroevendonk dnf  
  Sjoerd Jacobs St. Martinus dnf  
           
  ver (Jongens A)        
nr. voornaam achternaam school prestatie punten
1 Michael de Beer Fatimaschool 4,77 48,0
2 Stefan Huang Schittering Oud. Jongens 4,49 47,0
3 Sjoerd Jacobs St. Martinus 4,22 46,0
4 Jayson Yeh Schittering Oud. Jongens 3,97 45,0
5 Robbe Arnouts De Wegwijzer Jongens 3,92 44,0
6 Jan-Willem van Spaandonk De Klinkert 3,89 43,0
7 Merijn Gommeren De Stappen Jongens 3,85 42,0
8 Bjarne Mouws De Wegwijzer Jongens 3,83 41,0
9 Luka Danen De Linde 3,82 40,0
10 Stef Baas De Klinkert 3,75 39,0
11 Sem de Jong Zonneberg 3,73 37,5
  Luc Maas De Stappen Jongens 3,73 37,5
13 Cees de Kok Kroevendonk 3,72 36,0
14 Teiko Haubrich De Stappen Jongens 3,66 35,0
15 Job Kremers Regenboog 3,63 34,0
16 Benjamin de Bruijn De Linde 3,60 33,0
17 Jelmer van Dijck De Wegwijzer Jongens 3,58 32,0
18 Ionut Raba Schittering Oud. Jongens 3,55 31,0
19 Raven Nouwt De Noordster Jongens 3,53 30,0
20 Coert Kouters Zonneberg 3,52 29,0
21 Robin Harthoorn Kroevendonk 3,51 28,0
22 Senna Jansen De Stappen Jongens 3,46  
23 Sam Filius Zonneberg 3,43 26,5
  Wouter Sloekers Maria Regina 3,43 26,5
25 Joep Stander Zonneberg 3,41  
26 Mart Wagtmans Zonneberg 3,39  
27 Rick Sweep St. Martinus 3,33 25,0
28 Stef de Bruijn Schittering Oud. Jongens 3,32  
29 Abdelghani Loufi De Klinkert 3,30 23,5
  Rick Mous Kroevendonk 3,30 23,5
31 Renzo Sommeling De Noordster Jongens 3,25 22,0
32 Noah Tewari Maria Regina 3,24 21,0
33 Job van Alewijn De Linde 3,23 20,0
34 Jort van Bedaf De Wegwijzer Jongens 3,22  
  Shae de Vrij Regenboog 3,22 19,0
36 Mats Schoonen Kroevendonk 3,21  
37 Mitchell van Remmerden De Noordster Jongens 3,18 18,0
  Kevin Schijvenaars De Klinkert 3,18  
39 Milan van Keizerswaard Maria Regina 3,17 17,0
40 Levi v. d. Zande Maria Regina 3,16  
41 Chester Schouwenaars Schittering Oud. Jongens 3,12  
42 Joey Meijer Maria Regina 3,01  
43 Aidin Dodewaard Fatimaschool 2,99 16,0
44 Pepijn Cartens St. Martinus 2,97 15,0
45 Yordi van Viegen Regenboog 2,94 14,0
46 Sem Kokkelkorn De Noordster Jongens 2,92  
47 Kay-dee Tjin-A-Koeng De Klinkert 2,91  
48 Ben Verhoeven St. Martinus 2,87  
49 Jarno de Bruin De Wegwijzer Jongens 2,83  
50 Collin Laurijssen De Stappen Jongens 2,76  
51 Kjeld Scheurwater Fatimaschool 2,75 13,0
52 Stan van Berkel Fatimaschool 2,69  
53 Ricardo Matthijsen Fatimaschool 2,64  
54 Jim Broos St. Martinus 2,57  
55 Sem Lodders De Linde 2,46  
56 Ahmed Tawfik Kroevendonk 2,38  
57 Yvon van der Goes De Linde 2,11  
           
  bal (Jongens A)        
nr. voornaam achternaam school prestatie punten
1 Milan van Keizerswaard Maria Regina 41,10 48,0
2 Koka Amalov Maria Regina 40,67 47,0
3 Joep Konings Fatimaschool 38,76 46,0
4 Rick Buurstee De Linde 37,30 45,0
5 Motaz Beleh Alabdullah Alj De Klinkert 36,97 44,0
6 Marijn Braat St. Martinus 34,63 43,0
7 Bas Desmedt Fatimaschool 34,09 42,0
8 Ties Boon De Noordster Jongens 32,49 41,0
9 Pim Postma De Noordster Jongens 32,46 40,0
10 Ayoub El Barmaki De Noordster Jongens 31,90 39,0
11 Yordi van Viegen Regenboog 31,70 38,0
12 Kasper van Oorschot Zonneberg 31,16 37,0
13 Kjeld Scheurwater Fatimaschool 30,34 36,0
14 Clayton Antonia Schittering Oud. Jongens 29,89 35,0
15 Glenn Groen De Klinkert 29,56 34,0
16 Mitchell van Remmerden De Noordster Jongens 29,50  
17 Ricardo Matthijsen Fatimaschool 29,04  
18 Sem de Jong Zonneberg 29,03 33,0
19 Michael de Jong De Stappen Jongens 28,94 32,0
20 Wouter Sloekers Maria Regina 28,34 31,0
21 Pepijn Cartens St. Martinus 28,05 30,0
22 Tygo Mol Maria Regina 27,53  
23 Teiko Haubrich De Stappen Jongens 27,05 29,0
24 Colin Voermans De Klinkert 26,91 28,0
25 Cees de Kok Kroevendonk 26,61 27,0
26 Collin Laurijssen De Stappen Jongens 25,97 26,0
27 Yvon van der Goes De Linde 25,73 25,0
28 Jayson Yeh Schittering Oud. Jongens 25,47 24,0
29 Jamie Ekelmans Maria Regina 25,40  
30 Achraf Boudouch Schittering Oud. Jongens 25,38 23,0
31 Tijmen Raats De Stappen Jongens 24,99  
32 Robbe Dictus De Wegwijzer Jongens 24,92 22,0
33 Pim Bon Regenboog 24,74 21,0
34 Can Ozkaraca Schittering Oud. Jongens 24,08  
35 Joep van Laerhoven De Wegwijzer Jongens 24,00 20,0
36 Bram de Jong De Wegwijzer Jongens 23,14 19,0
37 Pepijn de Groot Regenboog 23,06 18,0
38 Laura Durian Kroevendonk 22,77 17,0
39 Asmani Mperanyi Regenboog 22,73  
40 Remon Bras Zonneberg 22,14 16,0
41 Sem Lodders De Linde 22,10 15,0
  Kas de Bruijn De Stappen Jongens 22,10  
43 Tim Breukers Zonneberg 22,02  
44 Ahmed Tawfik Kroevendonk 21,77 14,0
45 Bjarne Mouws De Wegwijzer Jongens 21,69  
46 Ben Verhoeven St. Martinus 21,59 13,0
47 Lucas Willemse De Linde 21,40  
48 Siebe Huijsmans Zonneberg 21,34  
49 Omar Boudouch Schittering Oud. Jongens 21,27  
50 Berkan Bozkurt Kroevendonk 20,59  
51 Jeremy Bastiaansen Kroevendonk 20,53  
52 Niels van Tilborg De Klinkert 20,11  
53 Mike van Overveld St. Martinus 19,88  
54 Sara Al Asadi De Linde 19,46  
55 Sem Kokkelkorn De Noordster Jongens 19,39  
56 Kay-dee Tjin-A-Koeng De Klinkert 17,52  
57 Jarno de Bruin De Wegwijzer Jongens 16,86  
58 Tijl Naalden St. Martinus 15,38  
59 Mika Voorhans Fatimaschool dnf  
           
nr. 10x60m (Jongens A)   school prestatie punten
1     Schittering Oud. Jongens 01:38,9 48
2     Regenboog 01:40,4 45
3     Zonneberg 01:40,4 42
4     De Stappen Jongens 01:41,3 39
5     Maria Regina 01:41,5 36
6     De Linde 01:42,4 33
7     De Noordster Jongens 01:42,9 30
8     De Wegwijzer Jongens 01:43,2 27
9     Kroevendonk 01:44,5 24
10     De Klinkert 01:45,4 21
11     Fatimaschool 01:49,0 18
12     St. Martinus 01:50,2 15
           
  60m (Meisjes A)        
nr. voornaam achternaam school prestatie punten
1 Evi Jongenelen Gummarus 8,93 48,0
2 Fleur Martens Lindenlommer 9,03 47,0
3 Luna Knappers De Stappen Meisjes 9,15 45,5
  Sam v. Kommer Lavoor 9,15 45,5
5 Demi vd Wegen De Stappen Meisjes 9,18 44,0
6 Tess de Waal De Stappen Meisjes 9,19 43,0
7 Tina Boot De Wegwijzer Meisjes 9,25 42,0
8 Carmen Santiago De Borghoek 9,29 41,0
9 Ihsane Rahou Schittering Oud. Meisjes 9,30 40,0
10 Melissa van Zaltbommel De Noordster Meisjes 9,31 39,0
11 Carmen van Kaam De Wingerd 9,33 38,0
12 Cayenne Nadal De Wingerd 9,34 36,5
  Sanne Barendse Lavoor 9,34 36,5
14 Sofie Klein St. Antonius 9,35 35,0
15 Marit Heshof Gummarus 9,37 34,0
16 Myrthe Haast St. Bernardus 9,38 33,0
17 Isatu Bundu De Wegwijzer Meisjes 9,44 31,5
  Esmee Buckens St. Bernardus 9,44 31,5
19 Yentl Maas De Noordster Meisjes 9,46 30,0
20 Kes Beusenberg De Stappen Meisjes 9,56  
  Alis Özdemir De Noordster Meisjes 9,56 29,0
22 Anne Thundermans De Wingerd 9,59 28,0
23 Belle de Zwart Schittering Oud. Meisjes 9,62 27,0
24 Amber Aertssen Gummarus 9,63 26,0
25 Fiore v. Puyenbroek Lavoor 9,65 25,0
26 Ella Marieuet De Borghoek 9,68 24,0
27 Nienke vd Nobelen De Wingerd 9,69  
28 Mandy Krouwel De Heiberg 9,75 23,0
29 Amy Kats De Noordster Meisjes 9,78  
  Lotte Braspenning Lindenlommer 9,78 21,5
  Fleur Jansen St. Bernardus 9,78 21,5
32 Marieke Schets St. Bernardus 9,80  
  Jennifer Jansen De Heiberg 9,80 20,0
34 Iris v. d. Lindeloof St. Bernardus 9,81  
35 Tess van Ostaijen St. Antonius 9,82 19,0
36 Isa Kazaklis Lindenlommer 9,84 18,0
37 Sara Hoegee St. Antonius 9,87 17,0
38 Nikki van Leeuwen Schittering H. Z. Meisjes 9,88 15,5
  Michelle v. d. Bemt Schittering Oud. Meisjes 9,88 15,5
40 Lieke Christianen St. Antonius 9,90  
41 Lieve Jacobs Lindenlommer 9,94  
  Marit Blok De Borghoek 9,94 14,0
  Sydney-Amber Heijnen Gummarus 9,94  
44 Isaura Harmsen Schittering H. Z. Meisjes 9,97 13,0
45 Indy Heck Lavoor 10,00  
46 Robin van Alphen Schittering H. Z. Meisjes 10,07 12,0
47 Zaineb Nazihi Schittering Oud. Meisjes 10,09  
  Eefke Leeuwis De Borghoek 10,09  
49 Ann Vermeulen De Heiberg 10,13 11,0
50 Vera v. d. Meijden Lindenlommer 10,19  
51 Elena Bisai Schittering Oud. Meisjes 10,25  
52 Hilde Nouws De Wegwijzer Meisjes 10,28 10,0
53 Jazzlin Krens De Borghoek 10,31  
54 Minke van Sprundel St. Antonius 10,32  
55 Britt Dijkman Lavoor 10,36  
56 Amber Soutou De Noordster Meisjes 10,41  
57 Lotte van Huffel De Stappen Meisjes 10,50  
  Sascha Wegkamp De Heiberg 10,50  
59 Baukje Daems De Wegwijzer Meisjes 10,59  
60 Lisa van Bedaf De Wegwijzer Meisjes 10,62  
61 Sari van Heijningen De Wingerd 10,63  
62 Anne Karremans Schittering H. Z. Meisjes 10,66  
63 Pien Tilstra Schittering H. Z. Meisjes 10,72  
64 Elize Korten Gummarus 10,81  
65 Manouk Musters De Heiberg dnf  
           
  600m (Meisjes A)        
nr. voornaam achternaam school prestatie punten
1 Lisa Verkaart De Borghoek 02:02,0 48,0
2 Mijntje van Meel St. Bernardus 02:05,0 47,0
3 Moya Leenaerts De Wegwijzer Meisjes 02:06,0 46,0
4 Sophie Huijsmans Lindenlommer 02:07,0 45,0
5 Brittany Cools De Wingerd 02:08,0 43,0
  Yentl Maas De Noordster Meisjes 02:08,0 43,0
  Eefke Leeuwis De Borghoek 02:08,0 43,0
8 Floor Verkaart De Borghoek 02:09,0 40,5
  Mira van der Maas St. Antonius 02:09,0 40,5
10 Sanne van Triest De Heiberg 02:10,0 39,0
11 Carmen Santiago De Borghoek 02:11,0  
12 Enola de Jongh St. Bernardus 02:12,0 37,5
  Nynke Machielse De Heiberg 02:12,0 37,5
14 Tina Boot De Wegwijzer Meisjes 02:13,0 36,0
15 Indy Heck Lavoor 02:16,0 34,5
  Marieke Schets St. Bernardus 02:16,0 34,5
17 Maartje Kreike Lavoor 02:18,0 32,5
  Jennifer Jansen De Heiberg 02:18,0 32,5
19 Ella Marieuet De Borghoek 02:19,0  
  Fleur Martens Lindenlommer 02:19,0 31,0
21 Lotte Dielemans De Wingerd 02:20,0 29,5
  Isa Huijsmans De Stappen Meisjes 02:20,0 29,5
23 Nikki van Leeuwen Schittering H. Z. Meisjes 02:21,0 28,0
24 Evi Noorland St. Antonius 02:22,0 27,0
  Esmee Buckens St. Bernardus 02:22,0  
26 Anne Kienker Lindenlommer 02:23,0 25,5
  Dana Notenboom St. Antonius 02:23,0 25,5
28 Fiore v. Puyenbroek Lavoor 02:24,0 23,5
  Jonna van Laerhoven De Wegwijzer Meisjes 02:24,0 23,5
30 Rachel van Rijen Lindenlommer 02:26,0  
31 Jill Hollemans De Stappen Meisjes 02:27,0 21,0
  Renee van Alphen Schittering H. Z. Meisjes 02:27,0 21,0
  Emily Blancker De Wingerd 02:27,0 21,0
  Fleur de Vries De Wingerd 02:27,0 21,0
  Kim van de Watering De Wingerd 02:27,0 21,0
36 Fleur Jansen St. Bernardus 02:28,0  
  Yanou v. Puyenbroek Lavoor 02:28,0  
38 Sydney-Amber Heijnen Gummarus 02:29,0 19,0
39 Belle de Zwart Schittering Oud. Meisjes 02:30,0 17,5
  Isaura Harmsen Schittering H. Z. Meisjes 02:30,0 17,5
41 Robin van Alphen Schittering H. Z. Meisjes 02:31,0  
  Manou Cremers Schittering Oud. Meisjes 02:31,0 16,0
43 Evi Jongenelen Gummarus 02:32,0 15,0
44 Ihsane Rahou Schittering Oud. Meisjes 02:33,0 14,0
45 Kyana Korten De Noordster Meisjes 02:34,0 12,5
  Tess de Waal De Stappen Meisjes 02:34,0 12,5
47 Aisha Lucas Schittering Oud. Meisjes 02:35,0  
48 AnneSofie v. d. Broeke Schittering Oud. Meisjes 02:37,0  
  Febian Bundu De Wegwijzer Meisjes 02:37,0  
50 Floor Raats De Stappen Meisjes 02:38,0  
  Yaren Budak De Noordster Meisjes 02:38,0 11,0
52 Marit Heshof Gummarus 02:39,0 10,0
  Florine de Kort Schittering H. Z. Meisjes 02:39,0  
54 Larissa Castelijns Gummarus 02:40,0  
55 Kes Beusenberg De Stappen Meisjes 02:41,0  
56 Bo Uitdehaag De Heiberg 02:42,0  
57 Renske v. d. Meijden Lindenlommer 02:43,0  
58 Danischa van Hoof De Heiberg 02:44,0  
59 Amy Kats De Noordster Meisjes 02:45,0  
60 Silke Loos Lavoor 02:52,0  
61 Danitsja Jansen Gummarus 03:53,0  
62 Roelie v. d. Riet De Wegwijzer Meisjes dnf  
           
  ver (Meisjes A)        
nr. voornaam achternaam school prestatie punten
1 Brittany Cools De Wingerd 3,78 48,0
2 Isatu Bundu De Wegwijzer Meisjes 3,75 47,0
3 Sofie Klein St. Antonius 3,72 46,0
4 Lisa Verkaart De Borghoek 3,70 45,0
5 Nynke Machielse De Heiberg 3,58 44,0
6 AnneSofie v. d. Broeke Schittering Oud. Meisjes 3,56 42,5
  Mira van der Maas St. Antonius 3,56 42,5
8 Demi vd Wegen De Stappen Meisjes 3,54 41,0
9 Melissa van Zaltbommel De Noordster Meisjes 3,46 40,0
10 Floor Verkaart De Borghoek 3,43 39,0
11 Mila de Man De Wingerd 3,42 38,0
12 Alis Özdemir De Noordster Meisjes 3,40 37,0
13 Sara Hoegee St. Antonius 3,36 36,0
14 Ninke van Efferen De Stappen Meisjes 3,34 34,5
  Sam v. Kommer Lavoor 3,34 34,5
16 Denise vd Maagdenberg De Stappen Meisjes 3,33 33,0
17 Anne-Mei van Staaij De Heiberg 3,32 32,0
18 Amber Aertssen Gummarus 3,29 31,0
  Dana Notenboom St. Antonius 3,29  
20 Nicole Banka Gummarus 3,25 30,0
21 Christina el Haouari St. Bernardus 3,23 28,5
  Britt Oliehoek De Wingerd 3,23 28,5
23 Mijntje van Meel St. Bernardus 3,21 27,0
24 Mandy Krouwel De Heiberg 3,18 26,0
25 Manou Cremers Schittering Oud. Meisjes 3,16 24,5
  Enola de Jongh St. Bernardus 3,16 24,5
27 Claire Huisman De Stappen Meisjes 3,13  
28 Lieve Verbogt De Borghoek 3,10 22,0
  Carmen van Kaam De Wingerd 3,10  
  Nicky Brouwers Schittering Oud. Meisjes 3,10 22,0
  Indy Vermeiren St. Antonius 3,10  
  Lisa Lugthart De Noordster Meisjes 3,10 22,0
33 Anne Bolijn St. Bernardus 3,09  
34 Dagmar Hems De Borghoek 3,08  
35 Elke de Jong St. Bernardus 3,07  
36 Fenne van Diesen De Borghoek 3,06  
37 Jill Hollemans De Stappen Meisjes 3,04  
38 Anne Karremans Schittering H. Z. Meisjes 3,02 20,0
39 Yanou v. Puyenbroek Lavoor 3,00 18,0
  Jenske van Son Lindenlommer 3,00 18,0
  Meike van Opstal De Wegwijzer Meisjes 3,00 18,0
42 Manouk Musters De Heiberg 2,96  
  Sascha Wegkamp De Heiberg 2,96  
44 Jasmijn Westerhuis Lavoor 2,94 16,0
45 Sari van Heijningen De Wingerd 2,92  
46 Lotte Braspenning Lindenlommer 2,90 15,0
47 Priscilla Franken De Noordster Meisjes 2,88  
48 Hilde Nouws De Wegwijzer Meisjes 2,84 14,0
49 Isa Kazaklis Lindenlommer 2,83 13,0
50 Elize Korten Gummarus 2,80 12,0
51 Pien Tilstra Schittering H. Z. Meisjes 2,77 11,0
52 Anne Kienker Lindenlommer 2,70  
53 Rayan Khoshnaw De Noordster Meisjes 2,68  
  Manouk Kranenburg Schittering H. Z. Meisjes 2,68 10,0
55 Imke v.d. Zande Lavoor 2,65  
  Mara van Gastel Schittering Oud. Meisjes 2,65  
57 Amber Dam Gummarus 2,64  
58 Warda Ahabbad Schittering Oud. Meisjes 2,62  
59 Marit van Dijk Schittering H. Z. Meisjes 2,51  
60 Silke Loos Lavoor 2,50  
61 Danique Faijaars Lindenlommer 2,46  
62 Febian Bundu De Wegwijzer Meisjes 2,41  
63 Roos Heeren Schittering H. Z. Meisjes 2,35  
64 Roelie v. d. Riet De Wegwijzer Meisjes dnf  
           
  bal (Meisjes A)        
nr. voornaam achternaam school prestatie punten
1 Moya Leenaerts De Wegwijzer Meisjes 41,58 48,0
2 Lotte Dielemans De Wingerd 31,66 47,0
3 Sanne Barendse Lavoor 27,82 46,0
4 Zaineb Nazihi Schittering Oud. Meisjes 26,63 45,0
5 Denise vd Maagdenberg De Stappen Meisjes 26,40 44,0
6 Luna Knappers De Stappen Meisjes 25,95 43,0
7 Anne Thundermans De Wingerd 24,91 42,0
8 Myrthe Haast St. Bernardus 24,90 41,0
9 Nienke vd Nobelen De Wingerd 24,62 40,0
10 Vera v. d. Meijden Lindenlommer 24,45 39,0
11 Sanne van Triest De Heiberg 24,38 38,0
12 Rayan Khoshnaw De Noordster Meisjes 24,09 37,0
13 Lotte van Huffel De Stappen Meisjes 24,02 36,0
14 Deveny v. d. Kooi Schittering Oud. Meisjes 23,98 35,0
15 Nicky Brouwers Schittering Oud. Meisjes 23,86 34,0
16 Claire Huisman De Stappen Meisjes 23,55  
17 Jenske van Son Lindenlommer 23,38 33,0
18 Renee van Alphen Schittering H. Z. Meisjes 23,36 32,0
19 Lisa Lugthart De Noordster Meisjes 22,38 31,0
20 Florine de Kort Schittering H. Z. Meisjes 22,20 30,0
21 Aisha Lucas Schittering Oud. Meisjes 22,02  
22 Larissa Castelijns Gummarus 21,60 29,0
23 Anne Bolijn St. Bernardus 21,48 28,0
24 Yaren Budak De Noordster Meisjes 21,34 27,0
25 Rachel van Rijen Lindenlommer 21,20 26,0
26 Evi Noorland St. Antonius 20,44 25,0
27 Lieve Jacobs Lindenlommer 20,27  
28 Rikke Knobel St. Bernardus 19,90 24,0
29 Meike van Opstal De Wegwijzer Meisjes 19,80 23,0
30 Elke de Jong St. Bernardus 19,07  
31 Anne-Mei van Staaij De Heiberg 18,90 22,0
32 Indy Vermeiren St. Antonius 18,60 21,0
33 Priscilla Franken De Noordster Meisjes 18,58  
34 Marit Blok De Borghoek 18,04 20,0
35 Indy Danen St. Bernardus 17,57  
36 Jasmijn Westerhuis Lavoor 17,21 19,0
37 Tess van Ostaijen St. Antonius 17,08 18,0
38 Fenne van Diesen De Borghoek 16,64 17,0
39 Amber Soutou De Noordster Meisjes 16,59  
40 Dagmar Hems De Borghoek 16,58 16,0
41 Isa Huijsmans De Stappen Meisjes 16,56  
42 Maartje Kreike Lavoor 16,30 15,0
43 Britt Dijkman Lavoor 16,02  
44 Manouk Kranenburg Schittering H. Z. Meisjes 15,96 14,0
45 Danischa van Hoof De Heiberg 15,84 13,0
46 Jazzlin Krens De Borghoek 15,58  
47 Lieve Verbogt De Borghoek 15,40  
48 Imke v.d. Zande Lavoor 15,36  
49 Sophie Huijsmans Lindenlommer 15,18  
50 Jonna van Laerhoven De Wegwijzer Meisjes 15,07 12,0
51 Elena Bisai Schittering Oud. Meisjes 14,96  
52 Lisa van Bedaf De Wegwijzer Meisjes 14,90  
53 Amber Dam Gummarus 14,83 11,0
54 Marit van Dijk Schittering H. Z. Meisjes 14,74  
55 Nicole Banka Gummarus 14,52 10,0
56 Minke van Sprundel St. Antonius 14,30  
57 Lieke Christianen St. Antonius 13,97  
58 Bo Uitdehaag De Heiberg 13,80  
59 Baukje Daems De Wegwijzer Meisjes 13,58  
60 Danitsja Jansen Gummarus 12,88  
61 Ann Vermeulen De Heiberg 12,38  
62 Roos Heeren Schittering H. Z. Meisjes 11,96  
63 Mila de Man De Wingerd dnf  
           
nr. 10x60m (Meisjes A)   school prestatie punten
1     De Stappen Meisjes 01:41,5 48
2     De Noordster Meisjes 01:43,1 45
3     De Wingerd 01:44,4 42
4     Lindenlommer 01:44,5 39
5     De Heiberg 01:44,8 36
6     St. Antonius 01:45,1 33
7     De Borghoek 01:45,2 30
8     St. Bernardus 01:45,3 27
9     Schittering Oud. Meisjes 01:45,3 24
10     De Wegwijzer Meisjes 01:46,3 21
11     Gummarus 01:47,8 18
12     Lavoor 01:48,1 15
13     Schittering H. Z. Meisjes 01:53,4 12
Wedstrijden & Wandeltochten overzicht