Uitslagen Pagnevaartcross 2017

Op zondag 8 januari 2017 werd de 19de Pagnevaartcross gehouden. In dit artikel de volledige uitslag van alle wedstrijddeelnemers. Van de recreatielopers zijn geen tijden geregistreerd.

BJUNM, 2,7KM        
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Bieke Schipperen 2004 Scorpio 10:18
2 Lotte Bakx 2000 THOR 11:01
3 Sophie Kenis 2001 DJA 11:30
4 Lara van der Klugt 2001 THOR 11:45
5 Sterre Kerstens 2001 THOR 11:51
6 Ankie Vermeeren 2001 DJA 13:10
         
AJUNM, 4KM        
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Eva van de Sande 1999 Wouwse Plantage 19:34
2 Karlijn Derks 1998 Groene Ster 19:45
         
DSEN, 6KM        
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Marijke van Schil 1983 Spado 25:59
2 Anouk Kerstens 1991 Olympia Halsteren 28:29
         
D35, 6KM        
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Yvonne Boot 1981 AVR '90 26:26
2 Paola van Gilst 1973 AV '56 26:33
3 Wendy Deijkers 1973 AV Standdaarbuiten 26:35
4 Annelies Postema 1975 THOR 26:46
5 Inge Schipperen-Verhagen 1973 Scorpio 28:50
         
D45, 6KM        
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Florence van Rijsbergen 1964 THOR 27:17
2 Jose van der Linden 1964 Achilles 27:51
3 Ria Bom 1959 AVR '90 28:02
4 Ciska Roelen 1956 THOR 29:15
5 Jeanine van Overveld 1961 THOR 29:37
6 Anita van Unen 1965 AVO 1983 29:44
7 Phily Brooijmans 1958 OudeMolen 30:16
8 Ina Gommers-Frijters 1965 DJA 33:56
         
BJUNJ, 4KM        
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jarreau Suijkerbuijk 2001 THOR 13:54
2 Rik Derks 2000 Groene Ster 15:10
3 Sjoerd Verhelst 2001 THOR 15:16
4 Stan de Deugd 2001 Spado 15:20
5 Menno van den Broek 2001 DJA 15:45
6 Jens van Geel 2000 THOR 15:57
7 Ruben Boljan 2001 Achilles 16:44
8 Sam Schrauwen 2001 DJA 17:22
9 Koen van Ommeren 2001 THOR 17:33
         
AJUNJ, 6KM        
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Tan van Ommeren 1998 THOR 26:14
         
H45, 8KM        
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Roel van Nes 1969 AV Standdaarbuiten 29:42
2 Jack Hopmans 1967 Spado 30:48
3 Henk Buesink 1963 Achilles 30:54
4 Arno Hulshof 1964 Sprint 31:55
5 Hans van den Dungen 1965 Achilles 32:08
6 Louis van den Dungen 1965 Spiridon 32:59
7 Kees Franken 1962 Spado 33:28
8 Kees van de Riet 1966 Achilles 34:09
9 Peter Woestenberg 1964 AVR '90 34:59
10 Jacques de Groot 1962 Spado 35:15
11 Tonio de Jong 1969 Achilles 35:32
12 Jack Vissers 1962 Loopvereniging TOF 38:36
13 Kees van de Sande 1967 Achilles 41:35
         
H55, 8KM        
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Wout Graafmans 1958 Spiridon 33:04
2 Emiel Kerstens 1959 AVO 1983 34:58
3 Marcel Cools 1957 Sprint 35:02
4 John Lewis Garcia   AVR '90 35:57
5 Jos Rens 1959 AVO 1983 36:44
6 Jan Jacobs 1959 AVO 1983 36:46
7 Rien Verhoeven 1957 Achilles 36:55
8 Peter Pelsma 1956 THOR 37:32
9 Toon van Peer 1951 THOR 38:20
10 Marc van Merriënboer 1960 AVO 1983 38:27
11 Gerard van Wissen 1949 Nieuw Beijerland 39:50
12 René de Kok 1950 THOR 40:01
13 John van Gilst 1944 avVN 44:52
         
HSEN, 10KM        
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Björn Koreman 1991 Leiden Atletiek 33:45
2 Mitchell Franken 1995 Spado 34:49
3 Mels Lambregts 1996 THOR 35:18
4 Nick Jansen 1995 Sprint 36:24
5 Mees van de Pas 1997 THOR 37:12
6 Mitchell van Oudenaarden 1988 De Langstraat 37:39
7 Rolino Dircken 1995 AVR '90 38:08
8 Alexander Siemons 1984 THOR 38:14
9 Rik Palings 1995 THOR 38:39
10 Koen van Duijnhoven 1998 THOR 38:44
11 Sjors Visser 1998 Energie 39:43
12 Marjon van der Wansem 1991 De Langstraat 39:55
13 Lennard van der Heiden 1990 Achilles 46:22
         
H35, 10KM        
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Eltjo van Mechelen 1977 THOR 35:07
2 Dennis van den Bemt 1978 Road Runners Etten-Leur 38:32
3 Izar van Gool 1978 Loopgroep PK 38:53
4 Erwin Langeler 1973 THOR 39:16
5 Rudy van Maurik 1976 Diomedon 39:21
6 Marlon Deijkers 1974 AV Standdaarbuiten 39:58
7 Martijn Potappel 1980 Spado 41:58
8 Ton Rijsdijk 1978 Diomedon 42:05
9 Arjan Laseroms 1973 AVO 1983 42:13
10 Corné van Beek 1975 Achilles 43:20
11 Willem Dekkers 1978 Achilles 43:39
12 Rob Luijkx   Achilles 47:32
Wedstrijden & Wandeltochten overzicht