Uitslag Halderbergeloop - 19 maart 2017
Klik op "Lees meer" om de volledige uitslag te zien van de Halderbergeloop van zondag 19 maart 2017.
HSEN, 10KM | ||||
Plts | Naam | GJ | Woonplaats/Vereniging | Tijd |
1 | Tom Koetsenruijter | 1993 | THOR | 33:05 |
2 | Melvin Franken | 1991 | DJA | 33:10 |
3 | Erwin Poldervaart | 1992 | Pallas '93 | 33:11 |
4 | Ricardo Sint Nicolaas | 1986 | Flakkee | 33:35 |
5 | Nick Jansen | 1995 | Sprint | 34:33 |
6 | Thijs Staps | 1997 | Road Runners Etten-Leur | 35:21 |
7 | Sjors Visser | 1998 | THOR | 35:48 |
8 | Alexander Siemons | 1984 | THOR | 36:04 |
9 | Tim Hanswijk | 1988 | Diomedon | 37:14 |
10 | Koen Hussaarts | 1990 | Oud Gastel | 38:07 |
11 | Frank Praat | 1987 | Amsterdam | 38:11 |
12 | Thomas Krul | 1998 | Breda | 39:14 |
13 | Ronald Jacobs | 1987 | Roosendaal | 41:35 |
14 | Andre Koolen | 1984 | Hoeven | 44:46 |
15 | Wessel Hartman | 1989 | Oud Gastel | 47:00 |
16 | Harry Damen | 1982 | Steenbergen | 47:19 |
17 | Niels Cloin | 1984 | Ossendrecht | 47:33 |
18 | Mark Mol | 1992 | Oud Gastel | 47:40 |
19 | Rene Bakx | 1991 | AVO 1983 | 49:13 |
20 | Nick Suykerbuyk | 1992 | Essen | 49:30 |
H35, 10KM | ||||
Plts | Naam | GJ | Woonplaats/Vereniging | Tijd |
1 | Erwin Langeler | 1973 | THOR | 36:52 |
2 | Patrick Marien | 1974 | THOR | 37:09 |
3 | Barry van Beers | 1977 | AVO 1983 | 37:28 |
4 | Thomas Slieker | 1981 | THOR | 37:58 |
5 | Guy Arnouts | 1981 | ESAK | 38:13 |
6 | Dennis van den Bemt | 1978 | Road Runners Etten-Leur | 38:19 |
7 | Marlon Deijkers | 1974 | AV Standdaarbuiten | 38:29 |
8 | Arjan Laseroms | 1973 | AVO 1983 | 39:39 |
9 | Ton Rijsdijk | 1978 | Diomedon | 39:48 |
10 | Corné van Beek | 1975 | Achilles | 40:44 |
11 | Lieven van Meel | 1974 | Trinity triathlon Team | 40:54 |
12 | Vincent Eken | 1978 | Etten-Leur | 41:01 |
13 | Stefan Jorissen | 1977 | Road Runners Etten-Leur | 41:23 |
14 | Jeroen Hollebrands | 1972 | Road Runners Etten-Leur | 41:44 |
15 | Mark Burger | 1978 | Road Runners Etten-Leur | 42:35 |
16 | Vincent Rensen | 1974 | AV Standdaarbuiten | 42:57 |
17 | Marc van Herel | 1981 | Steenbergen | 44:18 |
18 | Edwin Jaspers | 1974 | AV Standdaarbuiten | 45:02 |
19 | Peter Braspenning | 1972 | AVO 1983 | 46:48 |
20 | Rudolf de Jong | 1972 | AV Standdaarbuiten | 46:51 |
21 | Gerie Jan Rockx | 1976 | Oud gastel | 47:05 |
22 | Tjabbe Nieuwlaat | 1977 | THOR | 47:23 |
23 | Jeroen Broeren | 1977 | Hoeven | 47:37 |
24 | Dennis Matthijssen | 1974 | THOR | 48:30 |
25 | Olaf Linders | 1976 | St Willebrord | 48:58 |
26 | Vanya Lock | 1980 | Olympia Halsteren | 50:30 |
27 | Jeroen Heijnen | 1975 | AVO 1983 | 53:47 |
28 | Ron Konings | 1972 | Wouw | 57:28 |
H45, 10KM | ||||
Plts | Naam | GJ | Woonplaats/Vereniging | Tijd |
1 | Huub Maas | 1970 | THOR | 33:16 |
2 | Roel van Nes | 1969 | AV Standdaarbuiten | 34:03 |
3 | Ad Verheijen | 1966 | AVO 1983 | 34:47 |
4 | Steve Duzanson | 1967 | THOR | 38:22 |
5 | Kees van der Vliet | 1968 | THOR | 39:31 |
6 | René Machielse | 1970 | THOR | 40:03 |
7 | Walter Krijnen | 1966 | AVO 1983 | 40:38 |
8 | John van Wanrooij | 1968 | Spado | 40:57 |
9 | Ton Nagtzaam | 1963 | AV Standdaarbuiten | 41:14 |
10 | Dick Ernest | 1969 | Oudenbosch | 41:54 |
11 | Hans Lazeroms | 1971 | THOR | 42:25 |
12 | Andre Vergeer | 1965 | AVO 1983 | 42:32 |
13 | Christiaan Klaverdijk | 1965 | THOR | 42:46 |
14 | Léon Roks | 1963 | AV Standdaarbuiten | 43:27 |
15 | Joost Bezem | 1969 | AVO 1983 | 43:28 |
16 | Michael de Wolf | 1971 | Roosendaal | 43:50 |
17 | Wim van de Sande | 1963 | AVR '90 | 43:57 |
18 | Kees Kokke | 1966 | AVO 1983 | 45:28 |
19 | John van Gils | 1971 | THOR | 45:37 |
20 | Jan Kouters | 1965 | AVO 1983 | 46:32 |
21 | Peter van Beurden | 1964 | Prinsenbeek | 48:00 |
22 | Kees van de Sande | 1967 | Achilles | 48:03 |
23 | Hans Rens | 1962 | AVO 1983 | 48:08 |
24 | Willie van Dorst | 1967 | THOR | 48:12 |
25 | Tom Huijskens | 1967 | Oudenbosch | 48:26 |
26 | Peter Vissenberg | 1962 | THOR | 48:41 |
27 | Piet Ovaa | 1963 | Meliskerke | 48:53 |
28 | Arne de Been | 1970 | Olympia Halsteren | 49:54 |
29 | Angelo de Klerk | 1971 | Etten-Leur | 50:56 |
30 | Kees van den Berk | 1964 | Roosendaal | 53:24 |
31 | Martien van den Bos | 1967 | AVO 1983 | 53:41 |
32 | Martin de Feijter | 1967 | Etten-Leur | 54:14 |
33 | David Shearlaw | 1968 | Roosendaal | 57:26 |
34 | Harry Slabbekoorn | 1969 | Oud Gaste4l | 57:27 |
H55, 10KM | ||||
Plts | Naam | GJ | Woonplaats/Vereniging | Tijd |
1 | Adrie Faes | 1958 | Dynamica | 37:38 |
2 | Ruud Woord | 1957 | THOR | 38:58 |
3 | Charles Timmermans | 1957 | Pallas '93 | 40:46 |
4 | Emiel Kerstens | 1959 | AVO 1983 | 40:52 |
5 | John Garcia | 1961 | AVR '90 | 41:29 |
6 | Rien Bastiaansen | 1955 | THOR | 42:44 |
7 | Jan Moeskops | 1961 | Baarle-Nassau | 43:15 |
8 | Jack Gelens | 1956 | THOR | 43:16 |
9 | Jos Rens | 1959 | AVO 1983 | 43:17 |
10 | Peter Gulden | 1960 | Achilles | 43:59 |
11 | Frans van der Wulp | 1957 | THOR | 44:00 |
12 | Jack Suijkerbuijk | 1956 | Tholen | 44:12 |
13 | Jan Jacobs | 1959 | AVO 1983 | 44:23 |
14 | Marc van Merriënboer | 1960 | AVO 1983 | 44:28 |
15 | Rob Horde | 1961 | AVO 1983 | 44:35 |
16 | Chris Hoebergen | 1960 | AVR '90 | 44:45 |
17 | Jos Ooms | 1959 | Olympia Halsteren | 45:34 |
18 | Michel van der Weegen | 1956 | AVO 1983 | 45:40 |
19 | Adrie Baremans | 1957 | AVO 1983 | 47:30 |
20 | Kees van der Borst | RRR | 47:51 | |
21 | Michael Boelens | 1958 | Bergen op Zoom | 48:24 |
22 | Kees Fikke | 1959 | AV Standdaarbuiten | 48:29 |
23 | Piet Danen | 1960 | Oud Gastel | 48:50 |
24 | Tom Vermeulen | 1953 | Roosendaal | 48:54 |
25 | Wim de Leeuw | 1956 | Teteringen | 50:07 |
26 | Pieter Cramer | 1957 | Oudenbosch | 52:13 |
27 | Frans van der Aarsen | 1952 | Oudenbosch | 54:54 |
28 | Anton van oosterhout | 1958 | AVO 1983 | 57:33 |
H65, 10KM | ||||
Plts | Naam | GJ | Woonplaats/Vereniging | Tijd |
1 | Hans van der Meer | 1951 | Road Runners Etten-Leur | 45:21 |
2 | Harry Reynaers | 1952 | THOR | 45:48 |
3 | Johan Peeters | 1949 | AVR '90 | 47:52 |
4 | Ton van Exsel | 1950 | avVN | 47:56 |
5 | Wim Blom | 1951 | Achilles | 48:46 |
6 | René de Kok | 1950 | THOR | 49:02 |
7 | Bauke de Jong | 1946 | avVN | 49:59 |
8 | Rinus Mulders | 1948 | THOR | 51:27 |
9 | Gilles Bosman | 1939 | THOR | 57:25 |
10 | Wim de Jonge | 1947 | AVO 1983 | 57:39 |
DSEN, 10KM | ||||
Plts | Naam | GJ | Woonplaats/Vereniging | Tijd |
1 | Charlotte Dijkstra | 1987 | Amsterdam | 40:31 |
2 | Ingrid van Baal | 1987 | THOR | 40:51 |
3 | Amber Bongertman | 1997 | Roosendaal | 41:39 |
4 | Samirah Fremouw | 1988 | Breda | 44:55 |
5 | Astrid Willemse | 1983 | Oud Gastel | 45:54 |
6 | Anne van Alphen | 1992 | AV Standdaarbuiten | 46:12 |
7 | Annika Spronk | 1982 | AV Standdaarbuiten | 46:19 |
8 | Anouk Kerstens | 1991 | Olympia Halsteren | 47:14 |
9 | Marcella Roks | 1990 | AV Standdaarbuiten | 47:50 |
10 | Joyce Jacobs | 1991 | Roosendaal | 49:06 |
11 | Kim Jansen | 1990 | Roosendaal | 53:07 |
12 | Debbie Mol | 1991 | Oud Gastel | 53:36 |
13 | Leontine Stolk | 1987 | Oud Gastel | 57:14 |
D35, 10KM | ||||
Plts | Naam | GJ | Woonplaats/Vereniging | Tijd |
1 | Yvonne Boot | 1981 | AVR '90 | 42:10 |
2 | Wendy Deijkers | 1973 | AV Standdaarbuiten | 43:51 |
3 | Marjolijn Deelen-Linders | 1979 | AVO 1983 | 44:07 |
4 | Marian Verbruggen | 1977 | THOR | 44:58 |
5 | Lonneke Elzerman | 1981 | De Langstraat | 45:46 |
6 | Tamara Kuijlen | 1981 | Trinity Triathlon Team | 45:57 |
7 | Ingeborg de Jong-Machielse | 1974 | AV Standdaarbuiten | 49:31 |
8 | Maijdein Kole | 1978 | Oud Gastel | 1:01:19 |
D45, 10KM | ||||
Plts | Naam | GJ | Woonplaats/Vereniging | Tijd |
1 | Liset van Oosterhout | 1964 | AVO 1983 | 43:43 |
2 | Florence van Rijsbergen | 1964 | THOR | 45:13 |
3 | Sonja van Hecke | 1971 | THOR | 47:08 |
4 | Anita van Unen | 1965 | AVO 1983 | 48:59 |
5 | Jannie Gijzen | 1969 | AVO 1983 | 53:58 |
D55, 10KM | ||||
Plts | Naam | GJ | Woonplaats/Vereniging | Tijd |
1 | Ria Bom | 1959 | AVR '90 | 45:00 |
2 | Ciska Roelen | 1956 | THOR | 47:13 |
3 | Jeanine van Overveld | 1961 | THOR | 47:36 |
4 | Hanneke Gillesse | 1952 | AVO 1983 | 52:30 |
5 | Magda Vissenberg | 1961 | THOR | 54:08 |
6 | Mien Ossenblok | 1950 | AVO 1983 | 59:42 |
7 | Annie van Oijen | 1951 | DJA | 1:00:04 |
H5, 5.3KM | ||||
Plts | Naam | GJ | Woonplaats/Vereniging | Tijd |
1 | Rik Palings | 1995 | THOR | 18:48 |
2 | Ernson van den Bos | 2003 | THOR | 19:30 |
3 | Nick Beyers | Essen | 20:11 | |
4 | Jens van Geel | 2000 | THOR | 20:52 |
5 | Dirk van den Muysenberg | 1984 | Oud Gastel | 21:29 |
6 | Sander Pleijte | 1990 | Breda | 21:54 |
7 | Jelle van Geel | 2005 | THOR | 22:22 |
8 | Stijn Bogers | 1987 | Oudenbosch | 22:59 |
9 | Hans van der Horst | 1966 | THOR | 25:01 |
10 | John van Eekelen | 1962 | Roosendaal | 25:05 |
11 | Patrick Visser | 1999 | AV Standdaarbuiten | 25:18 |
12 | Fred Nederpel | 1953 | Oudenbosch | 25:25 |
13 | René de Kok | 1963 | Roosendaal | 25:29 |
14 | Jack Beerendonk | 1962 | AV Standdaarbuiten | 26:37 |
15 | Jens Remijn | 2005 | AVO 1983 | 27:27 |
16 | Rene Remijn | 1971 | Bosschenhoofd | 27:28 |
17 | John van den Boom | 1973 | AVO 1983 | 27:41 |
18 | Corne Theunisse | 1971 | Sprundel | 28:00 |
19 | Chris Pul | 1969 | AVO 1983 | 28:07 |
20 | Dirk-Jan Versteegen | 1965 | AVO 1983 | 28:35 |
21 | Werner Visser | 1979 | AVO 1983 | 28:42 |
22 | Michel Bego | 1952 | Road Runners Etten-Leur | 28:48 |
23 | Christ van Lissum | 1957 | Roosendaal | 29:37 |
24 | Robert Rijnberk | 1979 | Oudenbosch | 30:04 |
25 | Hans Braspenning | 1968 | Bergen op Zoom | 30:58 |
26 | Robert Bongertman | 1968 | Roosendaal | 31:16 |
27 | Jac de Rooij | 1946 | AVO 1983 | 31:29 |
28 | Peter Koenraadt | 1956 | AVO 1983 | 31:35 |
29 | Jan Oomen | 1972 | Rucphen | 31:45 |
30 | Koos Hanswijk | 1951 | Diomedon | 32:56 |
31 | Ad Verstraten | 1948 | AVO 1983 | 34:20 |
32 | Jeff Put | 1969 | Kruisland | 37:07 |
33 | Louis de Koning | 1948 | Rijsbergen | 37:35 |
D5, 5.3KM | ||||
Plts | Naam | GJ | Woonplaats/Vereniging | Tijd |
1 | Lotte Bakx | 2000 | THOR | 22:43 |
2 | Anouk van der Wulp | 1988 | THOR | 25:37 |
3 | Margo Koevoets | 1976 | 25:46 | |
4 | Thea van Bodegraven | 1955 | AVO 1983 | 28:11 |
5 | Dinie Megens | 1954 | Road Runners Etten-Leur | 28:47 |
6 | Ingrid Besems | 1975 | AVO 1983 | 30:03 |
7 | Nana Versteegen | 2002 | Bosschenhoofd | 30:14 |
8 | Carla Nijenhuis | 1965 | AVO 1983 | 30:46 |
9 | Carla Gieben | 1964 | Oudenbosch | 31:09 |
10 | Bep Tielemans-Broeders | 1955 | Olympia Halsteren | 31:14 |
11 | Josetta van den Bos | 1971 | AVO 1983 | 32:09 |
12 | Monique Snepvangers | 1968 | AVO 1983 | 32:15 |
13 | Karin Laseroms - van Dijk | 1969 | AVO 1983 | 33:21 |
14 | Jolien van Osta | 1964 | AVO 1983 | 33:51 |
15 | Juliette Put | 1969 | Kruisland | 34:08 |
16 | Lian van Meer | 1964 | AVO 1983 | 36:10 |
17 | Erica Kerstens | 1963 | Oudenbosch | 36:32 |
18 | Mary de Wit | 1974 | Made | 36:44 |
19 | Annet Vandenhecke | 1961 | Oudenbosch | 40:32 |