Uitslag Pagnevaartloop 2017

Op 9 juni 2017 is de Halderbergeloop gehouden. In dit artikel de volledige uitslag.

Uitslagen Pagnevaartloop        
Oudenbosch - Woensdag 7 juni 2017        
         
HSEN, 10KM    
Plts Naam Tijd GJ Woonplaats/Vereniging
1 Tom Koetsenruijter 34:07 1993 THOR
2 Ricardo Sint Nicolaas 34:09 1986 Flakkee
3 Erwin Poldervaart 34:15 1992 Spark
4 Sjors Visser 36:06 1998 THOR
5 Alexander Siemons 36:31 1984 THOR
6 Denny Franken 36:52 1986 Loopgroep PK
7 Jeffrey Faes 37:19 1985 Achilles
8 Tim Hanswijk 37:53 1988 Diomedon
9 Freek Goedhart 38:16 1984 Flakkee
10 Koen Hussaarts 38:28 1990 Oud Gastel
11 Peter Meeuwsen 40:31 1992 Krabbedijke
12 Martijn Renne 41:26 1994 THOR
13 Nick Vermeulen 41:40 1992 Oudenbosch
14 Jan Molendijk 43:43 1997 Krabbendijke
15 Mark Mol 45:07 1992 Oud Gastel
16 Niels Cloin 46:19 1984 Steenbergen
17 Merijn van Oers 50:35 1993 Oud Gastel
18 Ronald van Devreede 52:02 2001 Krabbendijke
         
H35, 10KM    
Plts Naam Tijd GJ Woonplaats/Vereniging
1 Barry van Beers 35:43 1977 AVO 1983
2 Patrick Marien 37:42 1974 THOR
3 Thomas Slieker 37:49 1981 THOR
4 Bob van Gaans 38:10 1980 AVO 1983
5 Rogier Loos 38:44 1974 Bergen op Zoom
6 Bart van Aalst 39:00 1979 Prins Hendrik
7 Guy Arnouts 39:43 1981 ESAK
8 Patrick van Schilt 41:08 1972 Olympia Halsteren
9 Sander van der Aarsen 41:09 1981 AVO 1983
10 Jeroen Hollebrands 41:13 1977 Road Runners Etten-Leur
11 Arjan Laseroms 42:14 1973 AVO 1983
12 Sander Thijs 42:48 1979 THOR
13 Jaco Rip 43:18 1978 Scherpenisse
14 Ron Kest 43:49 1973 AVO 1983
15 Iwan Stange 43:55 1974 Oud Gastel
16 Vincent Rensen 44:43 1974 AV Standdaarbuiten
17 Edwin Jaspers 45:38 1974 AV Standdaarbuiten
18 Patrick 45:39 1972 THOR
19 Peter Braspenning 46:33 1972 AVO 1983
20 Tjabbe Nieuwlaat 48:06 1977 THOR
21 Olaf Linders 48:36 1976 THOR
22 GerieJan Rockx 49:36 1976 Oud Gastel
23 Michael van Steen 50:00 1981 Oud Gastel
24 Onno Deveke 50:23 1976 Oud Gastel
25 Mart-Jan Belzenne 52:35 1976 Krabbendijke
26 Bas Houweling 59:27 1973 AVO 1983
         
H45, 10KM    
Plts Naam Tijd GJ Woonplaats/Vereniging
1 Roel van Nes 35:10 1969 AV Standdaarbuiten
2 Richard Oosterhout 35:17 1965 AVR '90
3 Dennis Klasen 36:59 1969 THOR
4 Ad van Beek 37:33 1964 Road Runners Etten-Leur
5 John van Wanrooij 41:03 1968 Spado
6 Richard van Zantvliet 41:44 1970 THOR
7 Walter Krijnen 41:48 1966 AVO 1983
8 Dick Ernest 42:15 1969 Oudenbosch
9 Joost Bezem 43:28 1969 AVO 1983
10 Leon Aleman 44:04 1970 Drimmelen
11 Willie van Dorst 44:47 1967 THOR
12 Michael de Wolf 45:27 1971 Roosendaal
13 Corné Aarsman 46:52 1969 AVO 1983
14 Piet Ovaa 46:58 1963 Meliskerke
15 Peter Uytdewilligen 47:10 1966 Olympia Halsteren
16 Kees van de Sande 47:25 1967 Achilles
17 Peter Vissenberg 47:33 1962 THOR
18 Ed de Jong 49:23 1965 THOR
19 Jack Beerendonk 50:21 1962 AV Standdaarbuiten
20 Patrick de Wolf 51:05 1968 AVO 1983
21 Willem Schrauwen 51:11 1971 Bergen op Zoom
22 Hans Rens 51:48 1962 AVO 1983
23 Kees van den Berk 54:32 1964 Roosendaal
24 Marco Spies 57:07 1970 AVO 1983
25 Jan Vreugde 57:37 1970 AVO 1983
         
H55, 10KM    
Plts Naam Tijd GJ Woonplaats/Vereniging
1 Kees van Oevelen 39:58 1962 Spado
2 Charles Timmermans 41:12 1957 Pallas '93
3 Wim Wagemakers 41:22 1958 AVR '90
4 Hans Huurman 42:05 1960 Spado
5 Peter Gulden 42:14 1960 Achilles
6 Chrisje Schrauwen 43:07 1952 Loopgroep PK
7 Jos Ooms 45:07 1959 Olympia Halsteren
8 Jack Suijkerbuijk 45:23 1956 Tholen
9 Adrie Baremans 45:48 1957 AVO 1983
10 Frank de Monnink 46:03 1959 Roosendaal
11 Michel van der Weegen 47:06 1956 AVO 1983
12 Piet Danen 47:24 1960 Oud Gastel
13 Bill Stahr 47:38 1960 The Plains
14 Michael Boelens 47:58 1958 Bergen op Zoom
15 Sieb Bom 48:21 1956 AVR '90
16 Tom Vermeulen 50:25 1953 Roosendaal
17 Wil Hectors 52:50 1958 THOR
18 Toon Paulissen 54:56 1953 Groene Ster
19 Anton van Oosterhout 58:11 1956 Hoeven
         
H65, 10KM    
Plts Naam Tijd GJ Woonplaats/Vereniging
1 Arie van Dijk 44:52 1951 Flakkee
2 Harry Reynaers 45:21 1952 THOR
3 Toon van Peer 45:37 1951 THOR
4 Hans van der Meer 46:42 1951 Road Runners Etten-Leur
5 Johan Peeters 48:29 1949 AVR '90
6 Ton van Exsel 49:22 1950 avVN
7 Gilles Bosman 56:00 1939 THOR
8 Koos Hanswijk 1:02:47 1951 Diomedon
         
DSEN, 10KM    
Plts Naam Tijd GJ Woonplaats/Vereniging
1 Marcella Roks 47:42 1990 AV Standdaarbuiten
2 Anne van Alphen 47:43 1992 AV Standdaarbuiten
3 Nathalie Rebbens 52:50 1987 Oud Gastel
4 Debbie Mol 53:19 1991 Oud Gastel
         
D35, 10KM    
Plts Naam Tijd GJ Woonplaats/Vereniging
1 Tamara Kuijlen 41:53 1981  
2 Wendy Deijkers 44:26 1973 AV Standdaarbuiten
3 Marjolijn Deelen-Linders 47:30 1979 AVO 1983
4 Marian Verbruggen 48:37 1977 THOR
5 Ingeborg de Jong Magielse 50:00 1974 AV Standdaarbuiten
6 Marjolein Kolebiezen 59:48 1978 Oud Gastel
         
D45, 10KM    
Plts Naam Tijd GJ Woonplaats/Vereniging
1 Jose van der Linden 44:55 1964 Achilles
2 Arinka Bongertman 45:53 1966 RRR
3 Sonja van Hecke 46:42 1971 THOR
4 Anita van Unen 48:41 1965 AVO 1983
5 Carien de Jong-Dekkers 49:32 1965 THOR
6 Karen Young 50:29 1968 Boyds
7 Florence van Rijsbergen 50:39 1964 THOR
8 Gerry van Nijnatten 50:59 1963 AVO 1983
9 Angelique Verpaalen-Nouwe 52:18 1964 AVR '90
10 Jannie Gijzen 55:56 1969 AVO 1983
         
D55, 10KM    
Plts Naam Tijd GJ Woonplaats/Vereniging
1 Ria Bom 45:30 1959 AVR '90
2 Marianne de Schipper-Fokk 47:03 1959 THOR
3 Jeanine van Overveld 47:34 1961 THOR
4 Ciska Roelen 48:05 1956 THOR
5 Magda Vissenberg 52:53 1961 THOR
6 Hanneke Gillesse 54:39 1952 AVO 1983
7 Annie van Oijen 55:53 1951 DJA
8 Mien Ossenblok 1:01:45 1950 AVO 1983
         
H5, 5KM    
Plts Naam Tijd GJ Woonplaats/Vereniging
1 Beerend Wijnen 18:25 2001 RRR
2 Kees van de Riet 19:01 1966 Achilles
3 Harco de Zeeuw 20:33 1974 Oud Gastel
4 Jelle van Geel 20:48 2005 THOR
5 Jarle Gerrits 20:51 2001 Markland
6 Noah Reuvers 21:04 2000 Markland
7 Tonio de Jong 21:05 1969 Achilles
8 Jos Antens 21:11 1965 Markland
9 Max Schouten 21:12 2001 Markland
10 Peter van Beurden 21:30 1967 Prinsenbeek
11 Colin Vandervorst 22:11 2000 Markland
12 Patrick Visser 22:25 1999 AV Standdaarbuiten
13 Ralf Voorbraak 22:30 1980 Oud Gastel
14 Pieter Egelmeers 22:31 1964 AVO 1983
15 Jochem Smit 22:36 1999 Markland
16 Rien Verhoeven 22:47 1957 Achilles
17 Max Dingenouts 23:06 2000 Markland
18 Marijn Vermunt 23:08 2001 Markland
19 Hans van den Dungen 23:11 1965 Achilles
20 Joep van den Dungen 23:12 2000 Markland
21 Boris Priester 23:13 2004 Markland
22 Boris Wijnen 23:21 2003 Rucphen
23 Levi de Ruiter 23:23 1991 Oud Gastel
24 Jens Remijn 23:31 2005 Bosschenhoofd
25 Rene Remijn 23:32 1971 Bosschenhoofd
26 Fred Nederpel 23:32 1953 Oudenbosch
27 Jeroen Dekema 23:34 1981 Nispen
28 Ben Ernest 23:55 2000 Markland
29 Martien van den Bos 24:02 1967 AVO 1983
30 Thijs Korsmit 24:21 2000 Markland
31 Julian Vreugde 24:22 2000 Markland
32 Milan Kouters 25:03 2001 Markland
33 Justin Reedijk 25:15 1997 AVO 1983
34 Rene Bakx 25:30 1991 AVO 1983
35 Louis Oosterhof 26:04 1967 Etten-Leur
36 Kavin Aarsen 26:07 1999 Markland
37 Dirk-Jan Versteegen 26:07 1965 AVO 1983
38 Pierre Blommerde 26:14 1966 Oudenbosch
39 Henk Becht 26:42 1964 Lepelstraat
40 Nathan Cremers 27:12 2003 Markland
41 Peter Koenraadt 28:23 1956 AVO 1983
42 Cor van Oers 28:42 1960 Oud Gastel
43 Rob Beerkens 29:00 1994 Steenbergen
44 Vincent Oomen 30:12 1959 Sprundel
45 Coen Beemer 31:16 2000 Markland
46 Leurens Stoop 32:28 2004 Markland
47 Ruud Stoop 32:29 1976 Standdaarbuiten
48 Louis de Koning 34:55 1948 Rijsbergen
49 Rik de Vugt 35:23 2003 Markland
50 Kees 39:20   Oudenbosch
         
D5, 5KM    
Plts Naam Tijd GJ Woonplaats/Vereniging
1 Naomi Frijters 22:55 2001 AV Standdaarbuiten
2 Josiane Wink 23:56 1970 Oud Gastel
3 Anouk Krouwel 26:08 2001 Markland
4 Layla Boich 26:15 2001 Markland
5 Nana Verstegen 26:29 2002 AVO 1983
6 Eva Houtepen 26:50 1994 AVO 1983
7 Kiki Kerstens 26:58 1996 AVO 1983
8 Ingrid Besems 27:15 1975 AVO 1983
9 Judith de Rooij 27:45 1969 Oud Gastel
10 Carla Gieben 27:46 1964 Oudenbosch
11 Petra Veraart 27:47 1954 AVR '90
12 Josetta van den Bos-Rooze 27:48 1971 AVO 1983
13 Carla Nijenhuis 28:45 1965 AVO 1983
14 Vera van der Meijden 28:50 2004 Markland
15 Barbara Vreugde 29:06 1968 Etten-Leur
16 Corien Neelen - Oerlemans 29:08 1967 AVO 1983
17 Gwen Qurijnen 29:12 2001 Markland
18 Deveny Mollen 29:35 2000 Markland
19 Monique Snepvangers 29:54 1968 Oudenbosch
20 Jett Heijstek 29:56 1972 Nispen
21 Juliette Put 30:01 1969 AVO 1983
22 Shannon van Rijen 30:40 2001 Markland
23 Quincy Mannien 31:04 2000 Markland
24 Corina van Njiatte 31:29 1968 AVO 1983
25 Joyce de Pijper 31:30 2004 Markland
26 Lara Snikkers 31:55 2003 Markland
27 Kim Meesters 32:02 2000 Markland
28 Julie Snijders 32:24 2000 Markland
29 Terry van Klaveren 32:26 1964 Oudenbosch
30 Corina Kerstens 33:25 1967 Oud Gastel
31 Erica Kerstens 33:27 1963 Oudenbosch
32 Lian van Meer 33:34 1964 Oudenbosch
33 Debra Werger 33:51 2000 Markland
34 Mei-Zhu van Krugten 34:26 2001 Markland
35 Kim Buurstee 34:56 2003 Markland
36 Yvon van der Goes 34:56 2003 Markland
37 Aicha Sylla 36:16 2001 Markland
38 Agnet Konings 36:37 1959 Oud Gastel
39 Monique Spies-Snijders 36:37 1961 AVO 1983
40 Ria Teirlinck 36:37 1955 Oudenbosch
41 Annet Vandenhecke 36:38 1961 AVO 1983
42 Rahavi Shanmugaratnan 38:49 2000 Markland
Wedstrijden & Wandeltochten overzicht