Bereikbaarheid trainers en jeugdsecretariaat

Wie zijn jullie jeugdtrainers en het jeugdsecretariaat? En hoe kun je met ons in contact komen?
Onderstaand een overzicht van telefoonnummers en emailadressen.

Jeugdtrainers    
Antoine Kertzman antoine@avo83.nl 06-34330033
Claudia Bakker claudia@avo83.nl 06-81805503
Barry van Beers barry@avo83.nl 0165-324422
    06-22128043
Felicia Linders felicia@avo83.nl  
Stijn Terloo stijn@avo83.nl  
Bas Klomp bas@avo83.nl  
Tim Klomp tim@avo83.nl  
Tom Bosma tom@avo83.nl  
     
Jeugdsecretariaat    
Eva van Waalwijk van Doorn jeugdsecretariaat@avo83.nl 0165-322306
  eva@avo83.nl  
Sonja Bakker jeugdsecretariaat@avo83.nl 06-42871736
  sonja@avo83.nl  

 

 

Algemene jeugd informatie overzicht