Bereikbaarheid trainers en jeugdsecretariaat

Wie zijn jullie jeugdtrainers en het jeugdsecretariaat? En hoe kun je met ons in contact komen?
Onderstaand een overzicht van telefoonnummers en emailadressen.

Jeugdtrainers    
Antoine Kertzman antoine@avo83.nl 06-34330033
Esther Mulder esther@avo83.nl 06-15528851
Claudia Bakker claudia@avo83.nl 06-81805503
Barry van Beers info@vanbeers-advocaat.nl 0165-324422
    06-22128043
Wesley Houtepen wesley@avo83.nl  
Felicia Linders felicia@avo83.nl  
Stijn Terloo stijn@avo83.nl  
Bas Klomp bas@avo83.nl  
Tim Klomp tim@avo83.nl  
     
Jeugdsecretariaat    
Eva van Waalwijk van Doorn jeugdsecretariaat@avo83.nl 0165-322306
  eva@avo83.nl  
Sonja Bakker jeugdsecretariaat@avo83.nl 06-42871736
  sonja@avo83.nl  

 

 

Algemene jeugd informatie overzicht