Hardloopschema groep 1

ma, 20-05 Pierestraat   D-1 Pinksteren geen training 60 min tot 100% vdoel divers
di, 21-05 --   Rust -- -- -- --
wo, 22-05 Albano   EIM 6 maal 1000 meter extens-intens tot 110% vDoel 2-4 min
do, 23-05 --   D-1 45 minuten Rustig uitlopen Z1/2 Geen
vr, 24-05 --   Wisseltempo 45 Minuten 15-15-15 Z2-Z3-Z2 NVT
za, 25-05 Sprundel   Wedstrijd 10 km van Sprundel      
zo, 26-05 --   Rust -- -- -- --
ma, 27-05 Pierestraat   ET-Lang 6 maal 4 minuten Grote ronde - LET OP hergroeperen   p = 3 min
di, 28-05 --   Rust -- -- -- --
wo, 29-05 Albano   EIK Estavette 2 series 8 maal 300 meter (iedere keer 100 meter teruglopen)      
do, 30-05     D-1 45 minuten Rustig uitlopen Z1/2 Geen
vr, 31-05 --   Rust -- -- -- --
za, 01-06     D-2 60 Minuten   Z2  
zo, 02-06 --   Rust -- -- -- --
ma, 03-06 Albano   D-2 rustig loslopen voor woensdag   Z 2/3 --
di, 04-06 --   Rust -- -- -- --
wo, 05-06 Albano   Wedstrijd 10 km Pagnevaartloop start 19:30 uur    
do, 06-06 --   D-1 45 minuten Rustig uitlopen Z1/2 Geen
vr, 07-06 --   Rust -- -- -- --
za, 08-06     T-D 70 Minuten   Z1-2-3-2  
zo, 09-06 --   Rust -- -- -- --
ma, 10-06 Pierestraat   Fartleg Heuvel Diverse korte heuvelloopjes    Z4 Divers
di, 11-06 --   Rust -- -- -- --
wo, 12-06 Albano   EIM 16 maal 400 meter rustig of 8 maal vlot (als wedstrijd) P=200 of 400  sp - 6 min      
do, 13-06 --   D-1 45 minuten Rustig uitlopen Z1/2 Geen
vr, 14-06 --   Rust -- -- -- --
za, 15-06     D-2 60 Minuten   Z2  
zo, 16-06 Rijsbergen   Wedstrijd 10 km St. Bavoloop      
ma, 17-06 Pierestraat   Fartleg Heuvel En andere dingen. Wat korter werk   100% vDoel  
di, 18-06 --   Rust -- -- -- --
wo, 19-06 Albano   EIK 2 series 300 meter estafette (17,5 min)      
do, 20-06 --   D-1 45 minuten Rustig uitlopen Z1/2 Geen
vr, 21-06 --   Rust -- -- -- --
za, 22-06     D-2 60 Minuten   Z2  
zo, 23-06 --   Rust -- -- -- --
ma, 24-06 Pierestraat   Ins en outs 2 series van 8*1 min -- 100% vDoel sp 6 min
di, 25-06 --   Rust -- -- -- --
wo, 26-06 Albano   Up the Clock + 2 maal 1200 meter      
do, 27-06 --   D-1 45 minuten Rustig uitlopen Z1/2 Geen
vr, 28-06 --   Rust -- -- -- --
za, 29-06     D-1 70 Minuten   Z1  
zo, 30-06 Roosendaal   Wedstrijd 10 km   100% nvt
ma, 01-07 Pierestraat   Ins en outs 2 series van 6*1 min -- 95% vDoel  
di, 02-07 --   Rust -- -- -- --
wo, 03-07 Albano   Run Down Lange serie      
do, 04-07 --   D-1 45 minuten Rustig uitlopen Z1/2 Geen
vr, 05-07              
za, 06-07     D-1 65 Minuten   Z1-2  
zo, 07-07 --   Rust -- -- -- --
ma, 08-07 Pierestraat   Fartleg Algemeen        
di, 09-07 --   Rust -- -- --  
wo, 10-07 Albano   VO2 max training 800m + 1*6 min en 4*3 min      
do, 11-07 --   D-1 45 minuten Rustig uitlopen Z1/2 Geen
vr, 12-07              
za, 13-07     D-1 70 Minuten   Z1  
zo, 14-07 --   Rust -- -- -- --
Hardloopgroep1 Overzicht