Schema hardloopgroep 3

 100,200,… etc                  =             meters

 1’, 2’  …                               =             minuten

 1” , 2”                                 =             seconden

P                                          =             pauze

 SP                                        =             seriepauze

W                                        =             wandel

Dr                                           =              rustige dribble

Schema Groep 3   2024   Januari - Maart

Wk  Datum  Lokatie  Trainer   kern Pauze Doel  Extra info Intensiteit
5 Ma 29-jan A Richelle          
  Di 30-jan              
  Wo 31-jan A Wim          
  Do 1-feb              
  Vr 2-feb              
  Za 3-feb K/A Toine  T4 Zaterdagtraining Albano    duurvermogen T4
  Zo 4-feb              
6 Ma 5-feb Richelle UPC Up the Clock 60- 200  T3 - T7 + 800mt T4 1 minuut opbouw snelheid  T3 - T7
  Di 6-feb              
  Wo 7-feb K Wim  EIK  2 series van 3 x 800 meter  200mt SP 400 meter  extensieve interval midden T5
  Do 8-feb       Herstelloop 30 min T3-4      
  Vr 9-feb              
  Za 10-feb       Duurloop 40 min T3      
  Zo 11-feb              
7 Ma 12-feb A Richelle EIK  3 series 6 x 300T5/100dr  100mt SP 200 meter  extensieve interval kort  T5
  Di 13-feb              
  Wo 14-feb A Wim  EIK 6 x 700 meter T4 2 minuten  extensieve interval kort  T4
  Do 15-feb       Herstellloop 30 min T3-4      
  Vr 16-feb              
  Za 17-feb       Duurloop 45 min T 3      
  Zo 18-feb              
8 Ma 19-feb K Piet  EIL 5 x 1 km verschillend qua opbouw 200 meter wennen aan tempo verschillen  T4/T5/T6
  Di 20-feb              
  Wo 21-feb K Wim  SN 3 x 10 min Estafette 200 meters  gras oversteken  snelheid  T5/6
  Do 22-feb       Herstelloop 30 min T3-4      
  Vr 23-feb              
  Za 24-feb       Duurloop 50 min T3      
  Zo 25-feb              
9 Ma 26-feb Richelle  Blok Bloktraining 6 x 6' (1-5/2-4/3-3/4-2/5-1/6) T4 5/4/3/2/1 min  uithoudingsvermogen T4
  Di 27-feb              
  Wo 28-feb A Wim  EIK 6 x 2 rondes ins/outs 100mt dr/100 mt snel etc 2 minuten extentieve interval K T5/T6
  Do 29-feb       Herstelloop 30 min T3-4      
  Vr 1-mrt              
  Za 2-mrt K/A Toine    Zaterdag training ' onder voorbehoud' anders 9 maart   
  Zo 3-mrt              
10 Ma 4-mrt K Richelle  EIL  4*400/3*300/2*200/1*100 100 wandel/100 dribbel  Tempo vlak houden/uithouding T5
  Di 5-mrt              
  Wo 6-mrt K Wim RD Rundown 400- 200) 10 sec+ vasthouden snelheid  T5
  Do 7-mrt       Herstelloop 30 min T3-4      
  Vr 8-mrt              
  Za 9-mrt       Evt zaterdag training ipv 2 maart anders 50 min duurloop T3      
  Zo 10-mrt              
11 Ma 11-mrt A Richelle  EIL  3 - 4 series: 100dr/100T5/100dr/200T5/100dr/300T5/100dr/400T5 2 minuten uithoudingsvermogen  T5 
  Di 12-mrt              
  Wo 13-mrt A Wim  CL 8 x 100dr/200T3/200T4/200T5 climax 100 meter Wandel  opbouwen snelheid  T3 - T5 
  Do 14-mrt       Herstelloop 30 min T3-4      
  Vr 15-mrt              
  Za 16-mrt       duurloop 50 min T3      
  Zo 17-mrt              
  Ma 18-mrt K Richelle  EIL  5 x 1 km verschillende tempo;s T3-4-5 200 meter wennen aan tempo verschillen  
  Di 19-mrt              
  Wo 20-mrt K Wim  EIK  4 series: 6 x 200 meter T6 100 wandel/100 dribbel  snelheid  T6
  Do 21-mrt       Herstelloop 30 min T3-4      
  Vr 22-mrt              
  Za 23-mrt       Duurloop 55 min T3       
  Zo 24-mrt              
12 Ma 25-mrt B Richelle  FL  Fartleg diverse oefeningen  diverse versnellingen    T3 - T6 
  Di 26-mrt              
  Wo 27-mrt A Wim  EIL  5 x 1 km elke keer sneller  2 minuten     
  Do 28-mrt       Herstelloop 30 min T3-4      
  Vr 29-mrt              
  Za 30-mrt       Duurloop 55 min T3      
  Zo 31-mrt              
Groep 3 Overzicht