Uitslag A.V.O.'83 Pagnevaart jeugdcross 05-01

    Meisjes mini - pupillen    
         
Plts. Startnr Naam Ver. tijd
1 3 Meike Terhell THOR 03:00
2 4 Popke Maas THOR 03:09
3 1 Liese van der Harst Groene Ster 03:19
4 9 Mus van de Bosch THOR 03:24
5 5 Fenna Heesbeen THOR 03:27
6 2 Zofia Baczkowska Groene Ster 04:00
         
         
    Jongens mini -pupillen  
         
Plts. Startnr Naam Ver. tijd
1 21 Vinnie Jones Diomedon 02:54
2 27 Jaime Aarden DJA 03:06
3   Tijs v/d Brand   03:15
4 22 Vic Gerdes THOR 03:17
5 23 Jurre Vos Groene Ster  03:20
6 25 Timme Vloedgraven DJA 03:28
7 24 Max van Bijsterveld Groene Ster  03:36
         
         
    Meisjes C - pupillen    
         
Plts. Startnr Naam Ver. tijd
1 48 Pien Dekkers AVO'83 04:43
2 43 Noa Van Gils Diomedon 04:46
3 49 Hanne Straver DJA 04:52
4 47 Kim Balsen-Versteeg THOR 04:56
5 42 Sara Veraart Groene Ster 05:11
6 46 Jip de Rooij  THOR 05:35
7 51 Lotte Huijbregts DJA 05:40
         
         
    Jongens C-pupillen  
         
Plts. Startnr Naam Ver. tijd
1 77 Pijke Machielsen Achilles 04:19
2 73 Alejandro Martinez THOR 04:20
3 75 Sebastiaan van den Biggelaar  THOR 04:28
4 40 Ayden Buijse DJA 04:34
5 69 Julius Well Achilles 04:36
6 80 Noah Tolenaars THOR 04:37
7 78 Renze Bartel Achilles 04:38
8 65 Teun vd Boom Spado 04:42
9 76 Teun Dekkers AVO'83 04:44
10 31 Thomas Blom THOR 04:50
11 71 Max Nagtzaam Groene Ster 05:02
12 68 Bauke Kroon Achilles 05:03
13 70 Ruben Veraart Groene Ster 05:10
14 64 Joep Hendrickx Spado 05:13
15 61 Cas van Meer Spado 05:15
         
         
    Meisjes B-pupillen     
         
Plts. Startnr Naam Ver. tijd
1 89 Annelin van den Biggelaar  THOR 04:12
2 88 Floor Vloedgraven DJA 04:20
3 82 Tessa Kuster Spado 04:27
4 84 Milou Vos Groene Ster 04:33
5 87 Lauren Vriethoff Groene Ster 04:35
6 96 Irene Gurp Achilles 04:37
7 90 Luna Suijkerbuijk THOR 04:43
8 93 Lillie Gerdes THOR 04:45
9 94 Melief Maas  THOR 04:49
10 110 Sofie Touw Achilles 04:52
11 99 Bente Brouwers THOR 04:55
12 109 Stacy Vergouwen Achilles 05:04
13 92 Puk de Rooij  THOR 05:15
14 95 Jaily Smita AVO'83 05:22
15 108 Demi Vergouwen Achilles 05:23
16 81 Elin van Treijen Spado 05:40
         
         
    Jongens B-pupillen  
         
Plts. Startnr Naam Ver. tijd
1 126 Sjoerd Dekkers AVO'83 03:54
2 113 Lucas Touw Achilles 03:58
3 124 Thijs Verschuren THOR 04:04
4 114 Tim Houthuijsen Achilles 04:19
5 112 Giel Ammerlaan Achilles 04:21
6 119 Ties Bram Groene Ster 04:25
7   Fedde v/d Lindeloof   04:30
8 122 Patryk Baczkowski Groene Ster 04:32
9 116 Sam Bickjerstaffe Spado 04:33
10 120 Dex van Bijsterveld Groene Ster 04:34
11 125 Bas van der Zanden  THOR 04:36
12 117 Levi Smeets Spado 04:39
13 127 Jore Korving Achilles 04:40
14 111 Daan van der Sande Achilles 04:51
15 118 Sam Hendrickx Spado 05:04
16 121 Luuk van Meer Groene Ster 05:05
         
         
    Meisjes A-pupillen    
         
Plts. Startnr Naam Ver. tijd
1 164 Isabelle  Suijkerbuijk THOR 05:33
2 183 Lisa Obbink AVO'83 05:39
3 187 Hannah Baartmans Spado 05:44
4 166 Eva Lips Achilles 05:46
5 161 Nora Suijkerbuijk THOR 05:54
6 151 Elisa Freij Groene Ster 05:58
7 185 Willemijn Poot AVO'83 06:07
8 177 Milou vd Ham Spado 06:09
9 184 Kenza Burger AVO'83 06:12
10 167 Lisa Touw Achilles 06:19
11 162 Marit Verschuren THOR 06:23
12 189 Chiara Sierra Spado 06:23
13 168 Pien Lips Achilles 06:24
14 171 Sharon Verraes Spado 06:25
15 163 Kirsten Kop THOR 06:26
16 176 Tara Castenmiller Spado 06:26
17 170 Veerle Manders Achilles 06:27
18 181 Dieke Straver DJA 06:32
19 190 Feline Koevoets Achilles 06:34
20 158 Mayte Martinez  THOR 06:35
21 152 Anna Hendrikx Groene Ster 06:40
22 175 Evi Trimbos Spado 06:44
23 173 Rowena Stok Spado 06:46
24 157 Kato Kerkmeester Groene Ster 06:56
25 200 Jasmijn Van well Achilles 07:03
26 174 Yuna Bastiaanse Spado 07:03
27 154 Romy Schneider Groene Ster 07:21
28 193 Daisy van Tilborgh Groene Ster 07:24
29 160 Eline Terhell THOR 07:24
30 169 Tess Broks Achilles 07:25
31 156 Ise van Agtmaal Groene Ster 08:13
         
         
    Jongens A-pupillen  
         
Plts. Startnr Naam Ver. tijd
1 230 Ruben Merrienboer THOR 05:25
2 243 Kay Francois Groene Ster 05:27
3 241 Tim Farla Groene Ster 05:28
4 237 Douwe van Kooten AVO'83 05:34
5 145 Nathan Kuster Spado 05:38
6 203 Gray Aarden DJA 05:36
7 224 Micah Beek Achilles 05:37
8 229 Luuk de Barbanson THOR 05:46
9 201 Teun Verpalen DJA 05:47
10 226 Bart Stelt THOR 06:00
11 225 Tom van Gurp Achilles 06:01
12 136 Ruben Boumeester Achilles 06:02
13 148 Sil Buckens THOR 06:03
14 222 Lars Muurling Achilles 06:04
15 216 Lars Jones Diomedon 06:08
16 239 Bart Leijten AVO'83 06:09
17 236 Bram van Beers AVO'83 06:10
18 218 Wouter Stevens Diomedon 06:11
19 149 Liam Mies THOR 06:13
20 234 Devi Henzel AVO 1983 06:17
21 204 Bas Everaert DJA 06:18
22 217 Stijn Dielens Diomedon 06:20
23 246 Arne Vos Groene Ster 06:21
24 233 Daniel Schuller THOR 06:23
25 202 Huub Bastiaensen DJA 06:24
26 214 Thomas Bal Spado 06:25
27 141 Lars Huijbregts DJA 06:26
28 208 Daniël Meerman Spado 06:27
29 210 Stan vd Boom Spado 06:30
30 232 Luuk  Kosten THOR 06:42
31 146 Jeroen Luijsterburg THOR 06:45
32 245 Luc Bijvoet Groene Ster 06:45
33 238 Roef Bertens AVO'83 06:48
34 235 Max van Beers AVO'83 06:49
35 242 Niels Fens Groene Ster 06:50
36 244 Sem Hilkhuysen Groene Ster 06:52
37 143 Tom Fokke Spado 06:54
38 247 Xavi Maas Spado 06:55
39 220 Joshua Bree Achilles 07:04
40 227 Merijn Musters THOR 07:17
41 221 Koen Paradijs Achilles 07:23
42 250 Joey Vergouwen Achilles 07:36
43 240 Robin Geleijns Groene Ster 07:57
         
         
    Meisjes D-junioren  
         
Plts. Startnr Naam Ver. tijd
1 4 Luanna Vergeer Spado 05:04
2 19 Maartje Lokers AVO'83 05:18
3 3 Lorijn Kessels Spado 05:23
4 6 Tessa Noom Spado 05:24
5 10 Sara den Hollander Groene Ster 05:32
6 27 Sarah Touw Achilles 05:35
7 11 Anniek van Broekhoven Groene Ster 05:46
8 25 Emma van Gurp Achilles 05:52
9 18 Rosanne Oosterbaan AVO'83 05:53
10 26 Emy Voesenek Achilles 05:56
11 13 Maud Lambregts THOR 06:04
12 12 Anne de Barbanson THOR 06:14
13 30 Anouk Roks Achilles 06:15
14 20 Yinthe Jaspers AVO'83 06:17
15 9 Lotte Steenman Groene Ster 06:26
16 8 Marit Bram Groene Ster 06:27
17 1 Djinn Bastiaanse Spado 06:38
18 7 Demy Hilkhuysen Groene Ster 06:39
19 14 Dylana Goorden THOR 07:18
20 2 Ilse Booij Spado 08:41
         
         
    Jongens D-junioren  
         
Plts. Startnr Naam Ver. tijd
1 36 Geert Kanters Groene Ster 07:27
2 44 Morris van Zandbergen Spado 07:32
3 41 Bjarne Maas Spado 07:38
4 47 Bram van dongen DJA 07:56
5 45 Robin Stevens Spado 08:15
6 50 Finn Jansen Achilles  08:33
7 46 Bruno Everaert DJA 08:47
8 38 Jur van Sliedregt Groene Ster 08:59
9 60 Henrik Baartmans Spado 09:12
10 32 Thijs Nagtzaam THOR 09:13
11 56 Bart Broos Achilles  09:51
12 59 Lucas Huijsmans DJA 10:05
13 49 Nathan de Groot DJA 10:08
14 43 Lars Booij Spado 10:16
15 55 Damian van Geel Diomedon  10:54
16 34 Stijn Uijtdehaag THOR 11:09
17 40 Ruben Evers Groene Ster 12:01
         
         
    Meisjes C-junioren  
         
Plts. Startnr Naam Ver. tijd
1 100 Ansia van den Bos THOR 07:46
2 77 Sophie Gurp Achilles  07:48
3 75 Anouk Boomaerts DJA 07:49
4 99 Eline Luteijn Achilles 09:16
5 78 Vera Scholtus Achilles  09:58
         
         
    Jongens C-junioren  
         
Plts. Startnr Naam Ver. tijd
1 129 Jelle van Geel Scorpio 09:20
2 120 Daan van Dessel DJA 09:22
3 102 Quinten Steijns Spado 09:27
4 104 Tom Kerkmeester Groene Ster 10:23
5 130 Sam Jansen Achilles 10:28
6 113 Jens Remijn AVO '83 10:41
7 108 Jamie van Steen THOR 10:48
8 109 Bilal Afkir THOR 11:02
9 111 Guus Anink Achilles 11:07
10 106 Roland van Dijk THOR 11:22
11 115 Fedde Snelders Achilles 11:30
12 114 Marcus Jongenelis Achilles 12:23

 

Uitslag Clubkampioenschappen 2019

Jongens pupillen Mini      
1 Antens Daan   110 ptn
2 Dekkers Teun   61 ptn
         
Meisjes pupillen Mini      
1 Dekkers Pien   184 ptn
2 Kreukniet Shenaya   158 ptn
3 Heer Femke de 23 ptn
         
Jongens pupillen C      
1 Dekkers Sjoerd   968 ptn
2 Conteh Mauro   164 ptn
3 Heer Sven de 87 ptn
         
Meisjes pupillen C      
1 Daniels Quinty   442 ptn
2 Roovers Milou   310 ptn
3 Antens Lis   229 ptn
         
Jongens Pupillen B      
1 Kooten Douwe van 1278 ptn
2 Henzel Devi   1165 ptn
3 Beers Bram van 1077 ptn
4 Beers Max van 975 ptn
5 Roks Freek   884 ptn
6 Kreukniet Owen   756 ptn
         
Meisjes Pupillen B      
1 Burger Kenza   907 ptn
2 Besems Lieke   877 ptn
3 Houweling Saartje   556 ptn
         
Jongens pupillen A      
2 Spaandonk Diederik van 1172 ptn
1 Overveld Lowie van 1060 ptn
         
Meisjes pupillen A(1e jrs)      
1 Graaf Marliecke de 1193 ptn
2 Poot Willemijn   1109 ptn
3 Schipper Evi de 913 ptn
4 Bijlsma Juliette   849 ptn
5 Salome Sterre   833 ptn
6 Verhulst Ymke   827 ptn
         
Meisjes pupillen A(2e jrs)      
1 Alphen Eline van 1254 ptn
2 Blommerde Suus   1229 ptn
3 Baars Merle   1185 ptn
4 Beers Emma van 1158 ptn
5 Dekkers Sophie   1095 ptn
6 Schijvenaars Britt   943 ptn
         
Jongens junioren D      
1 Spaandonk Jan-Willem van 1461 ptn
2 Deckers Ruben   1129 ptn
3 Kuipers Roel   878 ptn
4 Spaandonk Floris-Jan van 653 ptn
5 Blommerde Teun   628 ptn
6 Kreukniet Riley   348 ptn
         
Meisjes junioren D      
1 Lokers Maartje   952 ptn
2 Rijsdijk Bente   790 ptn
3 Overveld Bo van 370 ptn
         
Jongens junioren C      
1 Tottas Aris   1179 ptn
2 Remijn Jens   1032 ptn
         
Meisjes junioren C      
1 Alphen Myrthe van 1133 ptn
2 Schets Marieke   1002 ptn
         
Jongens junioren B      
1 Veltman Daan   1084 ptn
2 Lansbergen Tobias   282 ptn
         
Meisjes junioren B      
1 Janssens Kenna   1214 ptn
2 Alphen Femke van 976 ptn

 

Uitslag voorronde Schoolatletiek bij A.V.O.'83

Op woensdag 17 april vond de 19de voorronde van de Schoolatletiek plaats bij A.V.O.'83.
13 jongensteams en 8 meisjesteams van alle scholen in Halderberge en Zegge deden mee.
Het was een erg sportieve en gezellige dag, die niet mogelijk zou zijn zonder de inzet van alle vrijwilligers. Hartelijk dank voor jullie inzet!
De totale uitslag vind je hieronder terug. En de uitslag op onderdelen staat in de bijlage.

Naar de finale op zaterdag 1 juni bij Groene Ster in Zevenbergen gaan:
de jongensteams van Mariadonk, Bukehof en Linde
de meisjesteams van Uniek, 't Bossche Hart en Bukehof.

De fotolink volgt nog.

Lees meer

Uitslag Spadocross 16-12-2018

Op 16 december hebben 17 jeugdatleten vanuit onze vereniging meegedaan aan de 2de cross van dit seizoen, de Spadocross, in de bossen van Lievensberg in Bergen op Zoom.
En ze hebben hele mooie tijden gelopen!

Bijgaande de uitslag.

 

Clubrecords jeugd

Als er een clubrecord is verbeterd, dient dit met overlegging van het formulier "aanvraag clubrecord" en bewijs van verbetering te worden ingeleverd via het jeugdsecretariaat. Dat kan via e-mail: jeugdsecretariaat@avo83.nl. Zonder bewijs van verbetering wordt het clubrecord niet erkend.

Lees verder voor de clubrecords tot en met  01-07-2019.

Lees meer

Uitslagen Schoolatletiek voorronde 18-04-2018

Op woensdag 18 april vond de voorronde voor de schoolatletiek plaats bij A.V.O.'83.
Naast de teams van de basisscholen uit Halderberge mochten we ook enkele teams ontvangen uit de regio Zevenbergen.
Het weer was perfect en de uitslag mag er weer zijn!

TOTAALSTAND JONGENS A            
plaats school 60m 600m ver bal 10x60m totaal
1 TaLente JA 129,0 125,0 135,0 113,0 48,0 550,0
2 Uniek JB 108,0 105,0 98,0 122,0 39,0 472,0
3 Linde 82,0 117,5 81,5 110,0 33,0 424,0
4 Uniek JA 100,0 102,0 60,5 104,0 24,0 390,5
5 Schittering OB 109,0 93,0 59,5 91,0 36,0 388,5
6 TaLente JB 91,0 92,0 64,5 88,0 45,0 380,5
7 Regenboog JA 99,5 112,0 81,0 44,0 42,0 378,5
8 Bukehof 69,5 46,0 108,5 109,0 21,0 354,0
9 't Bossche Hart 67,0 81,5 96,5 65,0 30,0 340,0
10 Mariadonk 77,0 55,0 80,0 72,0 27,0 311,0
11 Schittering HZ 72,0 79,5 43,5 58,0 9,0 262,0
12 Regenboog JB 37,5 73,0 81,0 31,0 12,0 234,5
13 TaLente JC 36,5 25,5 64,5 44,0 15,0 185,5
14 Klinkert 17,0 21,0 76,0 68,0 3,0 185,0
15 Steiger 54,0 26,5 26,0 28,0 18,0 152,5
16 Palet 27,0 18,5 20,0 29,0 6,0 100,5
               
TOTAALSTAND MEISJES A            
plaats school 60m 600m ver bal 10x60m totaal
1 Uniek M 74,0 59,5 57,0 77,0 27,0 294,5
2 TaLente MA 63,0 64,5 59,0 63,0 24,0 273,5
3 't Bossche Hart MA 63,0 51,5 59,0 38,0 21,0 232,5
4 TaLente MB 52,0 54,5 33,0 53,0 18,0 210,5
5 Steiger M 32,0 42,0 55,0 57,0 15,0 201,0
6 Bukehof M 33,0 44,0 68,0 35,0 12,0 192,0
7 t Bossche Hart MB 40,0 41,0 26,0 34,0 9,0 150,0

 

Lees meer

Uitslag Taaitaailoop 2017

Op woensdag 29 december hebben 62 jeugdleden meegedaan aan de jaarlijkse Taaitaailoop.
Bij de junioren zijn Aris Tottas met een verschil van 19 sec en Chiara Schuller met een verschil van 8 sec het dichtst geëindigd bij hun geschatte eindtijd!
Bij de pupillen zijn dit Sjoerd Dekkers met een verschil van 13 sec en Fleur Teuns met een verschil van 0 sec! 
Fleur heeft exact gelopen wat ze vooraf had ingeschat!

Een hele mooie prestatie.

Lees meer

Uitslagen clubkampioenschappen 2017

Vandaag, zondag 1 oktober, hebben onze jeugdleden meegedaan met de jaarlijkse clubkampioenschappen. Wij hebben het ervaren als een gezellige en gelukkig droge dag. De opkomst was groot, zowel van jeugdleden als van toeschouwers. En het clubrecord op de 800m is verbroken door Aileeen Janssens, gefeliciteerd.
Onze dank gaat uit naar alle vrijwilligers die deze dag mogelijk hebben gemaakt! Zonder jullie inzet hadden we dit evenement niet kunnen organiseren.

Lees meer

Uitslag clubkampioenschappen 2017

Jongens pupil mini          
Kooten Douwe van 1438  ptn 1 plaats
Beers Max van 1257  ptn 2 plaats
Beers Bram van 1128  ptn 3 plaats
Henzel Devi   1126  ptn 4 plaats
Dekkers Sjoerd   1046  ptn 5 plaats
Geene Gijs   920  ptn 6 plaats
Roks Freek   798  ptn 7 plaats
Heer Sven de 197  ptn 8 plaats
             
Meisjes pupil mini          
Jansen Jade   1289  ptn 1 plaats
Klerk Merel de 1163  ptn 2 plaats
Beenakkers Milou   1051  ptn 3 plaats
Beenakkers Isa   1029  ptn 4 plaats
Bolster Annemein   897  ptn 5 plaats
Burger Kenza   851  ptn 6 plaats
             
Jongens pupillen C          
Kooten Joep van 1745 ptn 1 plaats
             
Meisjes pupillen C          
Obbink Lisa   1960 ptn 1 plaats
Obbink Anne   1924 ptn 2 plaats
Graaf Marliecke de 1377 ptn 3 plaats
Poot Willemijn   1376 ptn 4 plaats
             
Jongens pupil B            
Nagelkerke Noud   1918 ptn 1 plaats
Bolster Jibbe   1389 ptn 2 plaats
             
Meisjes pupil B            
Baars Merle   1701 ptn 1 plaats
Beers Emma van 1677 ptn 2 plaats
Alphen Eline van 1676 ptn 3 plaats
Dekkers Sophie   1555 ptn 4 plaats
Jager Elena de 1343 ptn 5 plaats
Tak Tessa   1267 ptn 6 plaats
Schijvenaars Britt   1030 ptn 7 plaats
Schrauwen Fay   943 ptn 8 plaats
             
Jongens pupillen A          
Kooten Hidde van 1984 ptn 1 plaats
Deckers Ruben   1880 ptn 2 plaats
Kuipers Roel   1796 ptn 3 plaats
Klerk Floris de 1629 ptn 4 plaats
Steen Jamie van 1594 ptn 5 plaats
             
Meisjes pupillen A          
Lokers Maartje   1878 ptn 1 plaats
Schuller Chiara   1841 ptn 2 plaats
Schenk Ninthe   1677 ptn 3 plaats
Jongenelen Silin   1669 ptn 4 plaats
Kuipers Femke   1616 ptn 5 plaats
Rijsdijk Bente   1611 ptn 6 plaats
Hoendervangers Alyssa   1401 ptn 7

plaats

Jongens junioren D        
Tak Tijmen   1516 ptn 1 plaats
Remijn Jens   1022 ptn 2 plaats
           
Meisjes junioren D        
Alphen Myrthe van 1179 ptn 1 plaats
Schets Marieke   1091 ptn 2 plaats
Klomp Roos   842 ptn 3 plaats
           
Meisjes junioren C        
Janssens Kenna   1467 ptn 1 plaats
Alphen Femke van 1087 ptn 2 plaats
Dekkers Julia   1072 ptn 3 plaats
Visser Puck   986 ptn 4 plaats
           
Jongens junioren C        
Veltman Daan   2218 ptn 1 plaats
Lansbergen Tobias   1551 ptn 2 plaats
           
Jongens junioren B        
Schets Christian   709 ptn 1 plaats
           
Jongens junioren A        
Frijters Daan   1313 ptn 1 plaats
Klomp Bas   1061 ptn 2 plaats
Terloo Stijn   279 ptn 3 plaats
           
Meisjes junioren A        
Janssens Aileen   1923 ptn 1 plaats
Kriesels Mirte   1108 ptn 2 plaats
Linders Felicia   1016 ptn 3 plaats
           
Vrouwen Senioren        
Moerings Sabine   1335 ptn 1 plaats
           
Mannen Senioren        
Reedijk Justin   1728 ptn 1 plaats