Uitslag Clubkampioenschappen 2019

Jongens pupillen Mini      
1 Antens Daan   110 ptn
2 Dekkers Teun   61 ptn
         
Meisjes pupillen Mini      
1 Dekkers Pien   184 ptn
2 Kreukniet Shenaya   158 ptn
3 Heer Femke de 23 ptn
         
Jongens pupillen C      
1 Dekkers Sjoerd   968 ptn
2 Conteh Mauro   164 ptn
3 Heer Sven de 87 ptn
         
Meisjes pupillen C      
1 Daniels Quinty   442 ptn
2 Roovers Milou   310 ptn
3 Antens Lis   229 ptn
         
Jongens Pupillen B      
1 Kooten Douwe van 1278 ptn
2 Henzel Devi   1165 ptn
3 Beers Bram van 1077 ptn
4 Beers Max van 975 ptn
5 Roks Freek   884 ptn
6 Kreukniet Owen   756 ptn
         
Meisjes Pupillen B      
1 Burger Kenza   907 ptn
2 Besems Lieke   877 ptn
3 Houweling Saartje   556 ptn
         
Jongens pupillen A      
2 Spaandonk Diederik van 1172 ptn
1 Overveld Lowie van 1060 ptn
         
Meisjes pupillen A(1e jrs)      
1 Graaf Marliecke de 1193 ptn
2 Poot Willemijn   1109 ptn
3 Schipper Evi de 913 ptn
4 Bijlsma Juliette   849 ptn
5 Salome Sterre   833 ptn
6 Verhulst Ymke   827 ptn
         
Meisjes pupillen A(2e jrs)      
1 Alphen Eline van 1254 ptn
2 Blommerde Suus   1229 ptn
3 Baars Merle   1185 ptn
4 Beers Emma van 1158 ptn
5 Dekkers Sophie   1095 ptn
6 Schijvenaars Britt   943 ptn
         
Jongens junioren D      
1 Spaandonk Jan-Willem van 1461 ptn
2 Deckers Ruben   1129 ptn
3 Kuipers Roel   878 ptn
4 Spaandonk Floris-Jan van 653 ptn
5 Blommerde Teun   628 ptn
6 Kreukniet Riley   348 ptn
         
Meisjes junioren D      
1 Lokers Maartje   952 ptn
2 Rijsdijk Bente   790 ptn
3 Overveld Bo van 370 ptn
         
Jongens junioren C      
1 Tottas Aris   1179 ptn
2 Remijn Jens   1032 ptn
         
Meisjes junioren C      
1 Alphen Myrthe van 1133 ptn
2 Schets Marieke   1002 ptn
         
Jongens junioren B      
1 Veltman Daan   1084 ptn
2 Lansbergen Tobias   282 ptn
         
Meisjes junioren B      
1 Janssens Kenna   1214 ptn
2 Alphen Femke van 976 ptn

 

Uitslag voorronde Schoolatletiek bij A.V.O.'83

Op woensdag 17 april vond de 19de voorronde van de Schoolatletiek plaats bij A.V.O.'83.
13 jongensteams en 8 meisjesteams van alle scholen in Halderberge en Zegge deden mee.
Het was een erg sportieve en gezellige dag, die niet mogelijk zou zijn zonder de inzet van alle vrijwilligers. Hartelijk dank voor jullie inzet!
De totale uitslag vind je hieronder terug. En de uitslag op onderdelen staat in de bijlage.

Naar de finale op zaterdag 1 juni bij Groene Ster in Zevenbergen gaan:
de jongensteams van Mariadonk, Bukehof en Linde
de meisjesteams van Uniek, 't Bossche Hart en Bukehof.

De fotolink volgt nog.

Lees meer

Uitslag Spadocross 16-12-2018

Op 16 december hebben 17 jeugdatleten vanuit onze vereniging meegedaan aan de 2de cross van dit seizoen, de Spadocross, in de bossen van Lievensberg in Bergen op Zoom.
En ze hebben hele mooie tijden gelopen!

Bijgaande de uitslag.

 

Clubrecords jeugd

Als er een clubrecord is verbeterd, dient dit met overlegging van het formulier "aanvraag clubrecord" en bewijs van verbetering te worden ingeleverd via het jeugdsecretariaat. Dat kan via e-mail: jeugdsecretariaat@avo83.nl. Zonder bewijs van verbetering wordt het clubrecord niet erkend.

Lees verder voor de clubrecords tot en met  01-07-2019.

Lees meer

Uitslagen Schoolatletiek voorronde 18-04-2018

Op woensdag 18 april vond de voorronde voor de schoolatletiek plaats bij A.V.O.'83.
Naast de teams van de basisscholen uit Halderberge mochten we ook enkele teams ontvangen uit de regio Zevenbergen.
Het weer was perfect en de uitslag mag er weer zijn!

TOTAALSTAND JONGENS A            
plaats school 60m 600m ver bal 10x60m totaal
1 TaLente JA 129,0 125,0 135,0 113,0 48,0 550,0
2 Uniek JB 108,0 105,0 98,0 122,0 39,0 472,0
3 Linde 82,0 117,5 81,5 110,0 33,0 424,0
4 Uniek JA 100,0 102,0 60,5 104,0 24,0 390,5
5 Schittering OB 109,0 93,0 59,5 91,0 36,0 388,5
6 TaLente JB 91,0 92,0 64,5 88,0 45,0 380,5
7 Regenboog JA 99,5 112,0 81,0 44,0 42,0 378,5
8 Bukehof 69,5 46,0 108,5 109,0 21,0 354,0
9 't Bossche Hart 67,0 81,5 96,5 65,0 30,0 340,0
10 Mariadonk 77,0 55,0 80,0 72,0 27,0 311,0
11 Schittering HZ 72,0 79,5 43,5 58,0 9,0 262,0
12 Regenboog JB 37,5 73,0 81,0 31,0 12,0 234,5
13 TaLente JC 36,5 25,5 64,5 44,0 15,0 185,5
14 Klinkert 17,0 21,0 76,0 68,0 3,0 185,0
15 Steiger 54,0 26,5 26,0 28,0 18,0 152,5
16 Palet 27,0 18,5 20,0 29,0 6,0 100,5
               
TOTAALSTAND MEISJES A            
plaats school 60m 600m ver bal 10x60m totaal
1 Uniek M 74,0 59,5 57,0 77,0 27,0 294,5
2 TaLente MA 63,0 64,5 59,0 63,0 24,0 273,5
3 't Bossche Hart MA 63,0 51,5 59,0 38,0 21,0 232,5
4 TaLente MB 52,0 54,5 33,0 53,0 18,0 210,5
5 Steiger M 32,0 42,0 55,0 57,0 15,0 201,0
6 Bukehof M 33,0 44,0 68,0 35,0 12,0 192,0
7 t Bossche Hart MB 40,0 41,0 26,0 34,0 9,0 150,0

 

Lees meer

Uitslag Taaitaailoop 2017

Op woensdag 29 december hebben 62 jeugdleden meegedaan aan de jaarlijkse Taaitaailoop.
Bij de junioren zijn Aris Tottas met een verschil van 19 sec en Chiara Schuller met een verschil van 8 sec het dichtst geëindigd bij hun geschatte eindtijd!
Bij de pupillen zijn dit Sjoerd Dekkers met een verschil van 13 sec en Fleur Teuns met een verschil van 0 sec! 
Fleur heeft exact gelopen wat ze vooraf had ingeschat!

Een hele mooie prestatie.

Lees meer

Uitslagen clubkampioenschappen 2017

Vandaag, zondag 1 oktober, hebben onze jeugdleden meegedaan met de jaarlijkse clubkampioenschappen. Wij hebben het ervaren als een gezellige en gelukkig droge dag. De opkomst was groot, zowel van jeugdleden als van toeschouwers. En het clubrecord op de 800m is verbroken door Aileeen Janssens, gefeliciteerd.
Onze dank gaat uit naar alle vrijwilligers die deze dag mogelijk hebben gemaakt! Zonder jullie inzet hadden we dit evenement niet kunnen organiseren.

Lees meer

Uitslag clubkampioenschappen 2017

Jongens pupil mini          
Kooten Douwe van 1438  ptn 1 plaats
Beers Max van 1257  ptn 2 plaats
Beers Bram van 1128  ptn 3 plaats
Henzel Devi   1126  ptn 4 plaats
Dekkers Sjoerd   1046  ptn 5 plaats
Geene Gijs   920  ptn 6 plaats
Roks Freek   798  ptn 7 plaats
Heer Sven de 197  ptn 8 plaats
             
Meisjes pupil mini          
Jansen Jade   1289  ptn 1 plaats
Klerk Merel de 1163  ptn 2 plaats
Beenakkers Milou   1051  ptn 3 plaats
Beenakkers Isa   1029  ptn 4 plaats
Bolster Annemein   897  ptn 5 plaats
Burger Kenza   851  ptn 6 plaats
             
Jongens pupillen C          
Kooten Joep van 1745 ptn 1 plaats
             
Meisjes pupillen C          
Obbink Lisa   1960 ptn 1 plaats
Obbink Anne   1924 ptn 2 plaats
Graaf Marliecke de 1377 ptn 3 plaats
Poot Willemijn   1376 ptn 4 plaats
             
Jongens pupil B            
Nagelkerke Noud   1918 ptn 1 plaats
Bolster Jibbe   1389 ptn 2 plaats
             
Meisjes pupil B            
Baars Merle   1701 ptn 1 plaats
Beers Emma van 1677 ptn 2 plaats
Alphen Eline van 1676 ptn 3 plaats
Dekkers Sophie   1555 ptn 4 plaats
Jager Elena de 1343 ptn 5 plaats
Tak Tessa   1267 ptn 6 plaats
Schijvenaars Britt   1030 ptn 7 plaats
Schrauwen Fay   943 ptn 8 plaats
             
Jongens pupillen A          
Kooten Hidde van 1984 ptn 1 plaats
Deckers Ruben   1880 ptn 2 plaats
Kuipers Roel   1796 ptn 3 plaats
Klerk Floris de 1629 ptn 4 plaats
Steen Jamie van 1594 ptn 5 plaats
             
Meisjes pupillen A          
Lokers Maartje   1878 ptn 1 plaats
Schuller Chiara   1841 ptn 2 plaats
Schenk Ninthe   1677 ptn 3 plaats
Jongenelen Silin   1669 ptn 4 plaats
Kuipers Femke   1616 ptn 5 plaats
Rijsdijk Bente   1611 ptn 6 plaats
Hoendervangers Alyssa   1401 ptn 7

plaats

Jongens junioren D        
Tak Tijmen   1516 ptn 1 plaats
Remijn Jens   1022 ptn 2 plaats
           
Meisjes junioren D        
Alphen Myrthe van 1179 ptn 1 plaats
Schets Marieke   1091 ptn 2 plaats
Klomp Roos   842 ptn 3 plaats
           
Meisjes junioren C        
Janssens Kenna   1467 ptn 1 plaats
Alphen Femke van 1087 ptn 2 plaats
Dekkers Julia   1072 ptn 3 plaats
Visser Puck   986 ptn 4 plaats
           
Jongens junioren C        
Veltman Daan   2218 ptn 1 plaats
Lansbergen Tobias   1551 ptn 2 plaats
           
Jongens junioren B        
Schets Christian   709 ptn 1 plaats
           
Jongens junioren A        
Frijters Daan   1313 ptn 1 plaats
Klomp Bas   1061 ptn 2 plaats
Terloo Stijn   279 ptn 3 plaats
           
Meisjes junioren A        
Janssens Aileen   1923 ptn 1 plaats
Kriesels Mirte   1108 ptn 2 plaats
Linders Felicia   1016 ptn 3 plaats
           
Vrouwen Senioren        
Moerings Sabine   1335 ptn 1 plaats
           
Mannen Senioren        
Reedijk Justin   1728 ptn 1 plaats